10 kérdés Christian

10 kérdés Christian

Roman Medyanik: „Amikor én elfoglalva a munka és mennyi szolgálni Istent, nincs idő és alkalom arra, hogy megvitassák, vagy legyőzni szomszéd”

1. Gyakran kérni imában, hogy Isten megáld minket a különböző területeken az életünkben. De ritkán hallani, hogy áldjuk Isten maga. Megéri? És miért?

Persze, érdemes! Azt hiszem, az első dolog az, hogy dicsőítse Istent, imádják Őt, és a második, mert azt kérte a Bibliában: „Áldjátok az Urat. Áldjátok az Urat, lelkem. "

2. Van-e az igazság, hogy az így kritikai észrevétel: „A keresztényeknek - az egyetlen hadsereg a világon, akik igyekeznek a saját”?

Csak abban az esetben, ha a hadsereg ellen harcol a saját, és nem az Úrban, mint tervezték. Ha elfoglalt vagyok, és dolgozik a hogyan szolgálja Istent, nincs idő és alkalom arra, hogy megvitassák, vagy legyőzni szomszéd.

3. A Bibliában azt olvassuk, hogy „valaki, aki legyőzte, ő hozta a rabságban (2 Pet.2: 19).” Mit jelent az, hogy lehet legyőzni valakit, ha minden ember szabad akarata?

Vannak az élet különböző területein, ahol meg kell győzni, mi minden van saját.
Ha nem tudok megszabadulni a dohányzás, az alkohol, a különféle bűnök, én legyőzte az egyik ilyen bűnök, illetve és a rabszolgája.
A szabad akarat - ez igaz, de ott is a törvény Isten és szentségben. A szabadságom nem függ a bűnt, és hogy uralkodik rajtok, tehát Isten szabad, és meg kell választani, hogy hol és kivel kell.

4. Mindannyian bűnös vagy szent? Vagy az igazság, hogy az abszolút szent - egy keresztény és egy abszolút bűnös - egy nem hívő?

Nem, ez nem történik meg, és így és így, ő sem bűnös (a bűn), szent és külön a bűntől. Szent ember néha megbotlik és elesik hétszer - a Biblia azt mondja, de ő felkel és megy tovább, nem bűnben él, de ő megpróbálja megtisztítani és többé ne vétkezzél.

5. Ha minden bűn különböző módon, érdemes-e valakit hibáztatni, hogy ő bűnei nem kedvel engem? A reakció a bűnnek, a keresztény és nem hívő, legyen azonos vagy különböző?

Természetesen nem lehet hibáztatni, ez Isten munkája, és mi kell vigyázni magukra. A reakciót kell más, mert a hívő hívják testvér, de ez egy másik beszélgetés, ahol szeretnénk fellépni az Írások szerint, és érvelni testvére.

Minden attól függ, hogyan nézzük. A hitetlen, és ez hatással lehet, és serkentik felfedezni egy történet, hanem a hívő, egy jó ideje a moziban.

7. Mi volt Jézus Krisztus, forgalomba hozatalát az „a ti hitetek szerint legyen néktek”? Azt, hogy egy személy a hit tudja mondani, hogy ki ő?

Ez a kifejezés a történelem ennek a két vak, és a kérdés, hogy azt hiszik, hogy ő adhat nekik a felismerést igennel válaszoltak, így bizonyítva a hit, és a hitük, hogy meggyógyult.
Úgy gondolom, hogy egy személy a hit azt mondja, hogy ki ő, mert a hit - ez az eset áll fenn, és az ügyek mindig lesznek emberek ténylegesen gyakorolhassák hitüket.

8.Chasto hallja tipp, hogy mit kell hinni magát. Vannak a keresztény hit a saját erő, képességek, képességek, álmok, támaszkodva az Isten?

ez a fajta jó tanácsot főleg a nem-hívők, mint egy hívő szabad elfelejtenünk, hogy ez nem az örök és mindenható, és függ az Isten. Véleményem szerint ez jobban bízik az Úrban, és vele együtt nagy lehet pontosan és lehetséges.

9. A zsidó közmondás, hogy a tapasztalat - van szó, hogy az emberek hívja a hibákat. azaz - a tapasztalat az Ön számára?

Szóval lehet beszélni is, de a tapasztalat megnyeri is, talán. Minden életünk, nem számít, milyen hosszú, ez egy bizonyos mennyiségű tapasztalat. Számomra a tapasztalat - ez a megtett út, voltak hibák, voltak veszteségek, hanem a győzelem, amit hangsúlyozta, és kiderült, hogy a jobb nekem, hogy bizonyos döntéseket.

Azt szeretném, ha az áldásait mindannyian, új győzelmek és felsők. „A vágy, hogy Isten dicsőségére többet” - legyen az jó motiváló erő minden nap!

Kapcsolódó cikkek