57 Ahogy a gerinc hatással van az egészségre, képes alkalmazkodni, változtatni és fejlődni

Ahogy a gerinc befolyásolja egészségünket, képes alkalmazkodni a körülményekhez, változtatni és fejlődni?

Szó Spine felvet bizonyos egyesületek: hátfájás, a csigolyák, porckorongok, az izmok. De a gerinc sokkal többet jelent. A gerincoszlop - oszlop maga az élet!







Gerinc - kulcs az egészség! Gerinc - a legfontosabb, hogy képes alkalmazkodni a változásokhoz, és fejlődni.

Saját önbecsülés, ahogy én látom magam, ahogy én látom - meghatározzuk, és tükröződik a gerinc: összehasonlítani a megjelenés, a gerinc, ha biztos benne, és amikor tapasztalja a bizonytalanság. Gerinc - ez a „belső mag”.

Menjünk vissza az időben. Minden csepp minden sérülés, minden sértés, minden megaláztatást - rögzíti a gerinc bizonyos helyzetben. Míg a gerinc van szorítva, a lelki trauma marad.

Hogyan? Ez történt sok évvel ezelőtt.

De minden sérülés, testi és lelki, a memóriában tároljuk. A memória az esemény, egy tudatalatti szinten okoz az izmok összehúzódását, változik a testtartás és pozícióját a csigolyák. Mivel a gerinc viseli a sérülések - testi és lelki.







Fizikai sérülés hatására a szervezet alkalmazkodni hozzá, hogy nem érzi a fájdalmat:

  • zavar a boka okoz petyhüdt,
  • fájdalom én oldalán okoz tilt az ellenkező irányba.

Mivel az idegrendszer teremt izom bilincsek, amelyek megakadályozzák a test optimálisan működjön, és így a test mehetnek el sérülést. Minden sérülés, minden válság levelek print: fizikai, érzelmi és mentális.

Minden alkalommal, amikor eszébe jut, mondd, hallunk vagy látunk valamit, ami emlékeztet a rendezvény ártani nekünk, mi válaszolunk, és ennek megfelelően járnak el:

  • Ha már tapasztalt az öröm, a győzelem, a teljesítmény - a gerinc kiegyenesedett.
  • Ha már tapasztalt sérülést okozhat, illetve - a gerinc van hajlítva.

Vettem a szerepe az áldozat? Vagy úgy döntött, hogy lesz erős? Ennek megfelelően, a gerinc meg fog jelenni. Összefüggés van aközött, ahogyan érzékeljük önmagunkat és a valóság és a testünk.

Amikor a gerinc van szorítva, hogy szenved, hogy képesek vagyunk megtapasztalni érzelmek.

Mit jelent ez. Minden érzelem van a helyzet a test (és gerinc). Hogyan működik az ember, ha ő szomorú, boldog, boldog, mérges, bosszús? Szendvics gerinc lehetetlenné teszi, hogy teszteljék a teljes körű érzelmek.

Vonások is társult a gerinc.

Az a képesség, hogy változás és alkalmazkodás rugalmasságot igényel a gerinc. Amikor a gerinc megfogja egy bizonyos helyzetben, nehéz vagy lehetetlen a változás és alkalmazkodás. Ahogy a gerinc van szorítva, akkor korlátozott, mert a reakciók és cselekvések korlátozódnak a szokásos mintákat.

Mi a helyzet (mindkét értelmében a szó)? Amikor a gerinc mozgása korlátozott, ezért nehéz elfogadni valami újat.

Elvégzése gyakorlatok a gerinc. helyreállítása a szabadságot és rugalmasságot a gerinc, akkor visszatér az egészsége, a képesség, hogy úgy érzi, a változás és fejlődni.




Kapcsolódó cikkek