43. Írj egy levelet idol

43. Írj egy levelet idol

Meg kell adni a tekintetben, hogy az emberek, akik megérdemlik. Ezért mindig a koncertek után jön a helyi zenészek és megosszák érzelmeiket. Korábban közös és több negatív érzelmek, melyek többször találta magát egy hülye konfliktus. De most már csak egy jó részét. Tetszett a kreativitás - jöjjön és mondja el az ember. Visszajelzéseket mindig fontos.







Bálványok magam nem akartam megteremteni, de a levél Tisztelem a férfi akart írni. Sajnos, Kurt Cobain velem a kapcsolatot, így nem tudtam úgy döntött, hogy írjon a fiatal zenészek Finnországból, aki elvégzi a színpad alatt név Raappana.







Egy kicsit később mentem a fedélzeti utat Ukrajna, amelynek során meghallgatják és neotslushannye album. Aztán megragadta Raappana. És a pálya «Maasta Maahan» csak tépte nekem egy tornyot. Tone, a ritmus és áramlási tette ezt a dalt a találatot.

Mellesleg, a negatív, majd találkozott az orosz nyelvű dalokat.

Általában nem értem, mi a pálya, de boldog volt, mint egy gyerek. Csak egy pár évig, miközben figyelembe kauchsorferov Finnország, megtudtam, hogy a név szerinti fordításban „országonként.” Haver énekel utazás, és hogy más városok és országok viselkedni, mint egy helyi, azaz, hogy mások szabályok és az alapszabályának másik kolostorban nem fut. Mint e locale. A jó öreg elv, amit mindig be kell tartani.

Szeretem ezeket a mérkőzést. Ezért a történet minden részletét, küldtem egy szerény srác Helsinki. Szerint feysbuchnomu átok üzenet beleesett a mappát „Egyéb”, és csak tegnap, miután nyolc hónap, Raappana olvasta a üzenetünket, és még azt mondta:

43. Írj egy levelet idol

Remélem hamarosan beszélni vele mindent személyesen.




Kapcsolódó cikkek