4-érthető számunkra következményeinek iskolai zaklatás

4 számunkra megfoghatatlan következményeinek iskolai zaklatás

4-érthető számunkra következményeinek iskolai zaklatás

Amikor gyerek voltam, én voltam túlsúlyos. És a legrosszabb az egészben az volt, hogy nem tudtam sokáig róla. Úgy értem, én nem tartom magam egy kövér gyerek. Nem voltam csúnya kövér, én csak, hogy a teljes gyermek. Mások kellett mondania róla. Mivel most már emlékszem a nap az iskolában. Kopogtam egy másik osztályba során néhány iskolai szintű rendezvény, ahol minden diák hagytuk munka egyes projekt egy nagyon nyugodt légkörben. Kerestem barátja egy lány, amelyen „zapal” körülbelül két évvel ezelőtt. Kopogtam, nyitott egy tanítvány, és megkértem, hogy hívja a barátom. Egy vállrándítással bement a szobába, és azt mondta, hogy a barátom, hogy valaki jöjjön vele. Barátom megkérdezte: „Ki?”. És, hogy a tanulóknak azt mondta: „Mi egy kövér ember.”

Lehetett több, mint 20 évvel ezelőtt. Nem törni, ez csak egyszer, ez nem valószínű, hogy még hozzám érjen. De soha nem felejtettem el. Talán, és nem fogom elfelejteni. Ez volt az a pillanat, amikor rájöttem a valóságban, néhány érintés, hogy hirtelen, nehogy valakinek, akit nem is tudom. Én csak „néhány kövér ember.” És ez lett ettől.

Logikusan, tudtam, hogy valami hirtelen kevés jelentőséggel címke letette rám férfi, akinek a nevére már nem csak nem emlékszem, de talán nem is tudtam volna. De ez nem változtat azon a tényen, hogy még mindig emlékszem arra a napra. Ez a kifejezés égő tűz bennem, valamint azokat dolgozó osztályok középiskolás, amikor egy srác kiabált „Fatty!” Amikor meglátott. Mindig nevetett ki, nem hogy nem kap letette, soha nem mondok a barátok vagy a szülők. Amíg ez a nap, nem szenvednek, mert az extra súly és megjelenés általában én még nem kezdett el írni ezt a cikket. Az igazság az, utáltam magam egy kicsit, és azóta nem tudta, hogyan lehet megszabadulni tőle. És miért nem próbálja megváltoztatni valamit. Rájöttem, hogy - ez én vagyok, és nincs módja az egyébként. Miután változás - ez azt jelenti, hogy a különböző, de lehetetlen volt. Én egy kövér ember. Az sem lehet őket nem lehet.

Mikor lett egy felnőtt, megnyugodtam egy kicsit, de egyértelmű volt, hogy nem volt a filmben, ahol a végén a lány jelenik meg hős. Teljes fickó - egy vonzó pasi. Lettem egy vicces srác. Mint sok más „vicces” emberek humor lett egy maszkot, amely szerint a kutya elásva. Nasty szülők, a rossz önkép ... Mindez mögött szórakoztató megfigyelések és szellemes vicceket. Képzelheted, én jól formájában vicces srác. Tetszett az emberek. Elmentem bulik, koncertek és a bárokban, én nem figyeltünk a problémákat, és tetszett. Jó móka volt, de nem vettem észre, hogy már okozott kárt.

Ha olvasta a munka rendszeresen, akkor volna észre, én viccek subtext szexuális perverzió. Lehet, hogy valaki azt mondani, hogy én vagyok az érintett. Ha én inkább az önálló elemzés, azt mondanám, hogy ez a „kövér” csak nem tudja, hogyan szemléli a nőket. Minden tizenéves életét, és 20 év után, annak ellenére, hogy a népszerűsége, mint egy vicces srác, én ritkán találkoztam a lányokkal, és már nem volt komoly kapcsolata. Úgy tűnt nekem, hogy azért, mert az, hogy nézek ki. Véleményem szerint, a lányok nem szeretnek engem.

Az első lány, aki érdeklődést mutatott nekem egy fizikai szempontból, egy lány volt, közel 75 évvel hosszabb, mint kellett volna számunkra az egészségügyi. És ez így van, mert ez jobb, azt hiszem, és nem is lehet. Hogy minden kibaszott normális? Nagyon inkább szexelni egy üres homár bőrt, majd beszélgetés a játék Furby, akkor voltunk 20 és egy őrült emberi elme tudja győzni a nagyrészt rossz, de az állam és több évig tart.

Egy bizonyos ponton rájöttem, hogy nem teszünk egymásnak szívességet, hogy együtt vagyunk (egy ideig, miután megcsalt, a srác, akivel megcsalta, mesélj róla az interneten keresztül), és hagyjuk a kapcsolatunkat is, mint a sánta ló a legelőn. Ezt követően, töltöttem egy pár hétig, vajon hogyan történt, hogy én szintjére süllyedt kapcsolatok egy szappanopera, és még senki nem méltóztatott, hogy figyelmeztessen róla.

Egy idő után képes voltam megérteni, hogy néhány nő, aki úgy tűnt, hogy nekem teljesen lenyűgöző, és nem illik, nagyon mutatott érdeklődést rám, és hogy rendszeresen. Igen, nem voltam annyira Otpad mint Tom Jones, akinek a lányok dobás bugyi, de őszintén szólva, voltak lányok, akik rám gondoltál, és azt akarta, hogy lássa őket csupasz mellkasát. Mehetek én nadrágot örömmel laikus, de ezt nem tette meg, mert csúnya, és nem vonzó, de igen.

Ahelyett, hogy leírja a hasznosítja az ágyamból, hogy tetszik, és akkor még átírni őket magad esti olvasmány, akkor kap vissza, hogy miért írtam, hogy minden itt. Az a tény, hogy felnőtt vagyok, érett ember. Jogilag, biológiailag és szellemileg lehetséges. Állapotok a szerelemről, én sosem, mert szeretem magam. De az ördög bűncselekmény még mindig forog a fejemben, ő teremtett utamat egész életemben, attól a naptól kezdve, egészen mostanáig. Ez a valaki arra készül?

Te (és még én) könnyen hívj túl érzékeny, a síróbaba, de aki akar. De én nem hiszem, hogy olyan, mint én ebben az esetben. Nem hiszem, hogy a gondolat, hogy a zaklatás hosszú távú következményei, amit nem tudom, mint a gyermek, és nem tudja, hogyan kell foglalkozni vele. Igyekszünk figyelmen kívül hagyja azt, „dobja el a szavakat a dal,” amíg egy szerencsétlen gyerek nem lett öngyilkos, mert a végtelen zaklatás, majd egy vállrándítással, azt mondják: „valamit tennünk kell.” Hol van a szerepe az iskolában? És mi a helyzet a szülők nem csinál semmit? Szeretne megtanulni valamit lenyűgöző? Iskola kutyákkal egészségesebbek, mint a gyermekek, akik terrorizálják a jövőben. Ha egy jó verekedő, majd mint egy felnőtt lesz alacsonyabb a C-reaktív protein. És ez egy olyan mutató, amely bemutatja a cardiovascularis betegségek és más egészségügyi problémák. Ez azt jelenti, hogy poizdevayas másik gyerek, lesz még egészségesebb, ha felnősz.

A tanulmány részvételével 7700 gyermek azt mutatta, hogy az áldozatok az iskolai megfélemlítés, még 50 éves volt, alacsonyabb az életminőségük, mint a hóhérok. Ezen kívül van egy tendencia, hogy a depresszió és a neurózis. Azok, akik mint „Bully-áldozat” ál többiek, bár maguk a tárgyak az üldözés. Nekik van egy nagyobb a kockázata a mentális betegség, gyakran válnak a dohányosok, és legtöbbször kitéve súlyos betegségeket. Ki gondolta volna, hogy az az oka, hogy - lehajtotta a fejét a WC-be, vagy nyúlik alsónadrág a nadrágjából?

Már említettem, hogy ő lett „egy vicces fickó”. A közelmúltban halála színész Robin Williams és az azt követő vizsgálat, ideértve az anyagi tárgyak David Wong, rávilágított, mi volt mögötte a humor. Miért olyan sok ember lelki trauma részt vesz a műfaj komédia? Persze, rengeteg ember, akik mások nevetnek, valamint állandó az életben, és alig kell felidézni a trauma. De valami úgy tűnik, hogy rossz ezekben humoristák, amikor már nem vicc, és megadja a lehetőséget, hogy megtudja, mi is valójában.

Persze, kutyákkal nem válnak szereplői komédia. De létre valami mást. Szellemi állapotát, a megértés, hogy te egy „barátja”. Te nem olyan, mint mindenki más. Meg vannak szigetelve a teljes. És ez nagyon nehéz megérteni ezt, akkor lehetséges, hogy a többi az élet, és hozzon létre (tudatosan vagy öntudatlanul) a jövőbeni kép.

Bármennyire is hangzik, nem vagyok őrült, és nem zavarja, hogy hányan gúnyolták. A legtöbb ember nem gondol rá. De éppen ez szükséges, hogy fedezze, ha emlékszel, mint a társadalom aktívan vesz tények hatással van a gyermekekre szülői erőszak, alkoholizmus, hanyagság, vagy akár ilyen ártalmatlan dolgok, mint az erőszakos számítógépes játékok.

Mivel gyakran előfordul, akkor megszokja a visszaélést. A végén, ez azt jelzi, a tehetetlenség és képtelen megvédjék magukat a támadásoktól, és még mindig ad, ha megértjük, hogy a másik, legalább egy másik személy úgy gondolja, hogy gyenge és méltatlan tekintetben. Ha ez sikerül ilyen dolgok még rosszabb, rendszeresen megalázzák te, mint egy hétköznapi ember (nem is beszélve a gyerek) kezdi észrevenni magát? Persze, ő kezd tartja magát hiba: hogy mindig és ember fordul meg egy becenevet. Ha nem egy vesztes, akkor nem kell ezt tenned.

Hogyan lehet a szülőket és az iskola tanítani foglalkozni kutyákkal? Alapvetően minden tanácsot a gyermekek csökken értelmetlen: „Indulás” és a „kutyákkal - gyávák.” Mi egy értéktelen képtelenség! Kutyákkal nem gyávák, de éppen az ellenkezője. Ezek elég bátor, hogy felálljon, és azt mondják, mutatja az arcodon, hogy „Ki eltalált itt.” A társadalom hajlamos, így egy negatív értékelést a negatív jelenségek: a megcsúfolása - ez rossz, ez azt jelenti, hogy a huligánok van valami gyenge és kitett, valamint, hogy az áldozatok. Nos, nem, nem egészen. Lehet, hogy a zsarnok csak egy bunkó, aki tudja, hogy ez meredekebb a legtöbb gyerek, és ő szeret, hogy legyőzzük őket. És ez tényleg olyan, mint egyesek.

„Csak megússza a Bully” - buta tanácsot. Majd néz ki, mint egy idióta, ha tanácsot egy felnőtt, fogott egy hasonló helyzetben. Azt tanácsolom áldozata egy rabló vagy erőszaktevő? Talán majd valaki megver minket, és akkor „csak elmozdulni.”

Mint egy gyerek, bízunk a szülők és a tanárok. Ha lesz egy szülő, vagy egy tanár, nem javasoljuk a gyermek, nem lehet csúnya. Őszintén szólva, az összes elleni programok megfélemlítés, amiről hallottam - haszontalan értelmetlen nagy szavak. Ezt mind a szűk látókörű tanárok és a szülők számára közömbös nyugodt. „! Kezdjenek párbeszédet”, „Tedd ikonok és bannerek a felirat:” Nem tűrjük ezt!”. Baszd meg minden, képmutató idióták! Ez olyasmi, ami megmondja nekik semmilyen 6 éves gyermek, ha ugyanaz volt a fáradt elmék, mint az enyém.

„Lehet zasunesh a tanácsot a szamár és hozz egy sört?”

Oh! Az erőszak és az erőszak nem lehet megválaszolni! Itt, ez az idiotizmus azt mondják, amikor a háború. Valaki azt akarja, hogy bomba a ház, de meg kell találni a békés úton megoldani a problémát. Miért lenne? Miért „kell”? Talán azért, mert azt akarjuk, hogy legyen? Ha ez a világ, így ha zsémbes békés úton tartani mindent, és semmilyen visszaélés nem lenne. Most nem beszélünk, akik szeretnék megosztani egy csésze teát, miért vannak olyan szomorú néha. Beszélünk az emberek, akik szeretnének verni és megalázni másokat. Mert ők is sértegette, mert egyenlőtlenséget egészségügyi, mert figyelmen kívül hagyja, kezelni őket könnyedén. Vagy egyszerűen azért, mert szeretnék megtenni.

„Én egy született fattyú - semmit sem lehet tenni!”

Az emberek, különösen a tanárok, a szülők és a politikusok meg kell fogadnunk azt a tényt, hogy nem lehet racionálisan és békésen megoldani, amit eredetileg nem volt békés és ésszerű felhasználása. Ugyanolyan sikerrel meg lehet oldani legálisan támadás kutyák vagy méh csípése. Figyelj, Bee! Sokan allergiásak a szúrást, úgyhogy kezdjük veled foglalkozni. Hosszabb zhalte minket. Attól a pillanattól kezdve, mi ellen. Tudjuk, hogy milyen veszélyes anafilaxiás sokk, saját harap, így nem mondom! Elfogadjuk a törvény „ellen méh csípése,” ebben az évben többé nem tudjuk tolerálni egy harapást!

És tudod, mit kell mondani a méhek? Semmi, nem tudják, hogyan kell beszélni. Ők csak csíp, ha közelít egymáshoz. Mert a félreértés, akkor jön, nem tudja, mit csinál.

És mi a helyzet a megfélemlítés az iskolában? Ez lehetővé fogja tenni a következő generációs felnőni nem tudván az erkölcsi kárt a saját maguk és a bizonytalanságot a képességeiket? Semmi nem akadályozza. Nincs egyetlen megoldás. És ez nem lehet. Ezért ezek a kampányok és mozgalmak ellen erőszak eleve kudarcra van ítélve. Ha van több, mint egy zsarnok, ez több, mint egy ok, amiért ezt teszi. És van több, mint egy áldozat. Túl sok variáció, ők is változnak. Ha lenyomja a te, úgy érzi, hogy a végén ez nem sikerül, ez is része a baj. De az élet nem annyira a könyvek: kutyákkal nem kapják, amit megérdemelnek, és az igazság nem nyer. Akkor támadni, akkor. Vannak jó és rossz napok, és rossz dolgokkal.

Hogyan állíthatom le a huliganizmus, anélkül, hogy a zaklató? Nem lehet. Éppen ellenkezőleg, meg kell tanítani a gyerekek, hogy megbirkózzanak a következményei az ilyen esetekben, hogy tanítsa őket, hogy értékeljék magukat, hogy megvédjék magukat, hogy azt tanítják, hogy valaki, aki megérti a maga módján és a rossz, és ami a legfontosabb -, mi a teendő ilyen esetekben. Ellenkező esetben a vásárlóerő ilyen „mozgalmak ellen” megmutatjuk a gyerekeknek, hogy ők csinálnak valamit rosszul, ha terrorizálják felettük, és semmit sem tehetnek róla. Ezután egészséges maradjon és nőnek édes és vicces, mint én.

Eredeti cikk Felix Clay - Translation Yuri Kirillov - Muz4in.Net