15 Years negyed egyik fő karakter - hírek show business - hol kezdjem legsikeresebb

Elkezdeni a legsikeresebb csapat Ukrajna, elhagyott a szakma és az első díjat.

15 Years negyed egyik fő karakter - hírek show business - hol kezdjem legsikeresebb

Denis Manzhosov csapat „95. kerület” már az első napon, a teremtés. „Tanulás KNEU már bejárta a volt Szovjetunió a” Tranzit „- mondja Manzhosov - Eleinte én elviselt néhány jelmezek, székek, a legjobb esetben, úgy hátrált táncosok vagy ének első nagy szerepét a színpadon voltam. formájában egy szerető. "







Most a „negyed” Denis nincs hozzárendelve egy karakter-politika (mint Jurij Crapo) és az egyik vezető különböző fejezetek. Díja az első vásárolt egy TV, és találkozott a lelki társ köszönhetően TV - Anastasia működik, mint egy rendszergazda a sok tv-projekt”.

Jurij Koryavchenkovu ( „Yusik”) idején volt, hogy egy nehéz választás. „Miután a végén Krivoy Rog Műszaki Egyetem, bár én továbbra is KVN th, azonnal ment dolgozni, mint egy inas villanyszerelő Central KK, - mondja Jurij -. Ennek eredményeként három évig az asszisztens akár a helyettes elnöke a szakszervezet.”

Szerint „Yusik”, az első kifizetés formájában kávéfőző osztoztak az egész csapat: „Ki ez elvitték, nem tudom, de mindent, amit volt, hogy egy túra, elhalasztották magát.” Volga „Ezen a ponton volt egy másik. autó, de a lakás Kijevben lesz sokáig fizetni a hitelt Bár ez nem a legfontosabb dolog, a legnagyobb jutalom számomra - a gyermekeim :. Andrew, Margaret és Marianne ".







Yuri Crappie - egyike azoknak, akik állt az eredetét az első „95 negyedév” parancsot, majd a „Studio”. A középiskola után, majd a Suvorov katonai iskolába egy aranyérmet, Jurij beiratkozott a Krivoy Rog Bányászati ​​Intézet, ahol együtt Vladimir Zelensky és társait hívta meg a KVN csapat „Zaporozhye - Krivoy Rog - Transit”.

Stepan Kazanin korán kezdett érdeklődni a KVN, ami a saját csapata az iskolában a szülővárosában Nadym (Tyumen régió). Később kezdett végző részeként különböző csoportok (kapitánya „Tapkiny gyermekek”). Ekkor találkozott a „95. negyedév”.

By the way, a játék során a „negyed” Pikalov házas résztvevő csapat Irina (Mihály fia), és kapott 4 motorkerékpárok és egy teherautó.

Most Arkagyij már nem működik a „negyed”: „Elkezdtem egyfajta depresszió és Inna, sajnos, én is tört, így elment a natív Magnyitogorszk Most, a specialitásom oktatási pszichológus, dolgozom egy rehabilitációs központban. , segítve az embereknek megbirkózni az alkoholfüggőség. Néha szószólója natív „megyei város”.

Csak színésznő „Studio Kvartal-95” Elena Kravets, a speciális „közgazdász-pénzember” párhuzamos játék KVN és dolgozott a bank pénzkiadó, majd könyvelő. „Aztán egy nap (én már volt egy vezetője,” McDonald „a Krivoy Rog), Vova (Zelensky - a szerk.). Azért jöttem, hogy kérjen hagyj fesztivál Jurmala, ami után már nem tért vissza a munkába, az egyik. az első „prémium”, mint Timosenko volt, amikor hívtam Juscsenko -. Victor Fjodorovics nem Andrejevics és az első fizetés 400 hrivnya, töltöttem, mint a lányok,

- a kozmetikumok, fehérnemű és ékszereket. „Szerint Elena, köszönhetően a” negyed-95 „Most van egy család:” Bár Szergej, találkoztunk már, elütöttem a „negyed”, de most már együtt még mindig dolgozik (Szergej Kravets - executive producer, a kollektív -. a szerk.).

Olvasd takzheVladimir Zelensky: „Minden lényeges kérdések véget ért, amikor megállt, hogy számít a pénz az üzletekben”