15 Ways, hogy a rendszeres vásárlók az interneten -, hogyan kell fejleszteni építési firmukak fejlesztése

(Intenzív képzés azoknak, akik szeretnék, hogy minél több pénzt az építőiparban)

15 Ways, hogy a rendszeres vásárlók az interneten -, hogyan kell fejleszteni építési firmukak fejlesztése

Hányféleképpen ügyfeleket az interneten használ? Három? Öt? One?







Az egyes források potenciális ügyfelek, hogy nem használja, azt jelenti, hogy elveszítik az ügyfelek, akik segíthetnek. Mert a pénz, persze.

Kiderül, akkor kárt nem csak az üzleti, hanem a vásárlók.

Bíró magadnak: te is segíthet, hogy jobban, mint mások, de ők nincsenek tisztában a létezéséről, és megy „hogy a rossz.”

Ebből mindenki veszít. És ez sürgősen ki kell javítani.

Hogyan teszik a cég a lehető legtöbb ember?

Most könnyebb, olcsóbb és gyorsabb, csak hogy vonzzák a vásárlók az interneten keresztül.

A probléma az, hogy a legtöbb építők fogalma sincs, hogyan kell csinálni.

És mindez megéri vagy pénzt, vagy személyes időt. Ha ez nem működik.

És ez - a probléma. Legvalószínűbb, és a tiéd is.

De a problémát meg lehet oldani.

Ez az, amit én töltött edzés intenzitása „15 módon, hogy rendszeresen kap az ügyfelek az interneten.”

Felül kell vizsgálni az intenzív:

15 Ways, hogy a rendszeres vásárlók az interneten -, hogyan kell fejleszteni építési firmukak fejlesztése

Intenzív nagyon érdekes volt, sokat tanultam, és most meg kell próbálnunk, hogy végre, mint hallható))
Dmitry, köszönöm magyarázni mindent olyan tisztán és egyszerűen! Nem vártam, hogy hallani olyan sok érdekes dolgot, és nem bántam, hogy niskolechko részt a képzésben. Még egyszer köszönet és sikert neked, Dmitry!

Olga Chasnik, Moszkva

Intenzív cél -, hogy segítse a résztvevőket, hogy egy marketing, úgy, hogy két-három alkalommal több ügyfél egy hónap alatt.

Most már lehet kapni egy bejegyzést intenzív.

15 Ways, hogy a rendszeres vásárlók az interneten -, hogyan kell fejleszteni építési firmukak fejlesztése
A folyosón az intenzív származott gondolatok / ötletek, hogyan lehet módosítani a csatornákat, amelyek már nekem dolgozik. Nem csak online, hanem offline módban.

Mit adsz a saját tanfolyamok, képzések lehetővé teszi egy másik pillantást az üzleti és néhány új részleteket, melyek általában nem is figyel.

Üdvözlettel, Alexander Seliverstov, LLC "STK Standard", Almetyevsk







Mi lesz a rekord:

  • közel 4 órán át kizárólag gyakorlati információkat az ügyfeleket: stratégiák, technikák és titkos módszerek egyre fizető potenciális ügyfelek minimális befektetéssel pénzt és időt;
  • megtudhatja 15 módon, hogy ügyfeleket, amit használni, és akiket én kikéri (egészen ellenőrizni és már többször bizonyította, hogy ez működik!);
  • után hallgatni ezt Intenzív akkor tudni vásárlókat vonzza az interneten keresztül több mint 95% -át a versenytársak;
  • hallani válaszokat a kérdésekre, amelyek kérték a kollégák az edzés alatt.

15 Ways, hogy a rendszeres vásárlók az interneten -, hogyan kell fejleszteni építési firmukak fejlesztése
Benyomások Intenzív nagyon jó, minden az érzések és érzelmek csak nehéz szavakkal leírni.
Kaptam egy csomó hasznos információt, időnként meghaladó a várakozásokat.
Őszintén számíthat sokkal kevésbé, de örülök, hogy tévedtem ebben a kérdésben!
Persze most kell mindezt megemészteni, és végrehajtani, de akkor is, ha bevezetni egy ötödik a kapott eredményeket kell kérjük.
Külön köszönet Dmitry az egyértelműség bemutatásának, én is szinte kérdés nélkül az anyag, hogy nekik!
Azok, akik úgy vélik, hogy adja át, vagy nem, tudok tanácsot egy dolog - megy, de természetesen azzal a feltétellel, hogy Ön lesz, hogy ezt a tudást.
Köszönöm Dimitri és sikert neked!
És mentem, hogy vezessenek be, akkor talán én is leiratkozni az eredmény 😉

Andrew Taygachev, Samara

Milyen formátumban kapsz képzést?

15 Ways, hogy a rendszeres vásárlók az interneten -, hogyan kell fejleszteni építési firmukak fejlesztése

Ez lesz az audio egység 3-5 stratégiák ügyfeleket mindegyik kérdésekre adott válaszokat a résztvevőktől.

rekord formátum - mp3.

Bonus. Amellett, hogy az alapvető képzési egységek kapsz hangfelvétel „Hogyan oldja meg a 10 leggyakoribb problémát a kisvállalkozások az épületben.”

Az ára a képzési Intenzív 4900 rubel.

15 Ways, hogy a rendszeres vásárlók az interneten -, hogyan kell fejleszteni építési firmukak fejlesztése
Veszem bérbe több vakológépek, mint Sok munka és épít az ügyfelek a sorban. A képzés segített bejutni ismét a megértése a helyességét a tanokat, én már dolgozik rajtuk, mivel az újév, amikor találtam a honlapon, és most tényleg nem értem, hogy hogyan működhet egy másik.

Most kifejezetten a képzés: Az új megjelenés a YouTube-on és ellentmondásos nekem hosszú lejátszási technikát, mert Én általában forró ügyfeleknek, akiknek tegnap megkapta a kulcsokat, és azonnal munkához. A többi technikát használom sikerrel, nagyon hálás, hogy akkor segít nekünk építeni, vagy újjáépíteni a jogot, hogy azt mondják, a vállalkozás, amely ténylegesen futni időnként jobb. Fő célja a technikát, és nem dumat- oké, és így minden rendben van. Én még a télen nem volt leállás, hála neked.

Köszönöm szépen a kívánt munkát, én megértem, hogy ez része az üzleti coaching, de az igazi, nem a víz szilárd, mint a többi. Nekem a részleteket és konkrét ajánlásokat és megvesztegetett, akkor helyesen beszélni, mi azt hiszem magam. Sajnáljuk, Dmitri, hogy kicsit zavaros ki. Még egyszer köszönöm.

Svetlana Aleksandrova, St. Petersburg

Ahhoz, hogy vásárolni képzés, kattintson a „Vásárlás” gombra, és fizetés után kap egy linket letölteni a archívumot képzés:

Ha szeretné, hogy fizetni banki átutalással egy képző cég fiókot, kattintson a gombra:

Ui 10% jutalék értékesítési felsorolom a Jótékonysági Alap Szentpétervár rászoruló gyermekek „Sun”.

15 Ways, hogy a rendszeres vásárlók az interneten -, hogyan kell fejleszteni építési firmukak fejlesztése