12 értékelés alapján körülbelül minden Moszkva, Tagansky, földes wall street 62, a

Megvan minden, mint sokan mások, mert a munkarend. Felszabadítja minden nap késő este, hogy a választás a fogászat, a minőség már nagyon korlátozott. De nem volt. Annak minden tesz egy pecsét, ott volt az első alkalom, jó benyomást kelt, és a pénz illik hozzám. Lássuk, hány fog tartani a tömítés! Volt Taganka.

Ma volt a fogászati ​​klinikán Taganka, nagyon elégedett volt mind az eredménye, és alkalmazottak arányát az ügyfeleknek. Különösen szeretném megemlíteni Julia Alekszandrovna (sajnos nem tudom a nevét), aki segített a kiigazítás az elülső fogak. Sok szerencsét, és még egyszer köszönöm!

Istenem, mennyire tetszett az orvos az osztályon minden Taganka! Most én csak szerelmes a fogorvos. Mikhail Sádovsky - egy nagy diagnoszta, ragyogó orvos. És mi plombochki adta nekem - egy szép látvány. Én nem az egyik orvos nem megy, de rá.)

A kezelés a klinikán minden értékelik tökéletesen. Az orvos úgy tűnt, elég jó szakember, még yumorkom :) támogatják a pozitív hangulat bennem. A fogak fog repülni fájdalom nélkül. Tömítések jók, a szín nem különbözik az én „natív” fogak.

A klinika kezelt összes, a nagyon rossz fogak, amelyek szinte kizárólag a falon. Az orvos tudta, hogy mentse még egy ilyen nagy foga. A munkálatok sok volt, hogy lezárjuk a csatornákat, hozza több tölteléket, majd a felső korona. Köszönjük, hogy általában sikerült gyógyítani ezt.

Fia volt alámetszett nyelv-nyakkendő. Úgy döntöttünk, hogy kapcsolja be a jó klinika, mert az egészségügyi problémák, különösen a gyermekek, a pénz nem sajnálom. Azt tanácsolták a klinikán minden barátja kezelni vele baba foga van, és elégedettek voltak. A baba még csak nem is volt ideje, hogy igazán félek, minden már megtörtént. Örülök, hogy még mindig kórházakban magas szakmai alkalmazottak.

Hálás a személyzet. Minden az övé, aki dolgozott a problémás fogak. Szörnyű volt a szószék, fogfájás sok már lüktetett. Kinyitották a csatornákat, hogy a gyógyszer, és tesz egy ideiglenes tömés. Ezután teszünk egy csekket lövés, hogy a csatornák jól tette. Néhány nap tesz egy állandó lezárást.

Gyermekek kezeltük fogak a klinikán „minden”. A gyermekek iskolás korú fiam 8 éves és egy lánya 12 éves. De még mindig félnek a fogorvostól, mint a pestis. Azt meggyőző, hogy menjünk csak hogy lássa a fogak, mert nem bízom az iskola orvosi vizsgálat. Felajánlotta, hogy menjen a „minden”. Az orvos képes volt először lép a bizalmat, akkor ő mesélte, mit tenne, akkor mutasd meg nekik az összes fogat a nagy képernyőn. A szerelmesek a modern technológia azonnal beleegyezett, hogy.))) Ennek eredményeként, a lányom csak jól tisztítható. további ›

Nem megy a fogorvoshoz gyermekkora óta, az utóbbi időben egy iskolai vizsga. Ennek eredményeként, a szája futott rosszul. Négy hatalmas lyukakat a fogak, valamint a fogak 4 kis bomlás. Vagyok dohányos, így a fogai szörnyű. A pénzt kiderült sok, egyébként minden részletet velem fogorvos megvitatja a kezelési tervet a lehető anyagok és azok költségét. Felvázolta a munka előtt, feszített idejüket, hogy nem sok veszteséggel nekem igaza volt. Továbbra is látogasson el a klinikán, „az én” a végsőkig!

Nemrég elkezdtünk nyafog fogak. Elmentem a klinikára minden saját, kiderült, hogy ez az egész miatt foglepedék kövek zavarta gumik, ezért a fájdalom zavarja. Mi ajánlkozott takarítás. Nagyon féltem, de minden simán ment. Azonban, az orvos figyelmeztetett, hogy lehet paining íny első, előírt Fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő. De semmi sem történt. A fogak már olyan jó, mint az új) Az eljárást nevezik légáramlás.

Kapcsolódó cikkek