Job Description vezetője gazdaság, a tartalom platform

(Aláírás) (aláírás megfejtése)

1. ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK

1.1. Ez a munkaköri leírás határozza meg a feladatait, jogait és kötelezettségeit a háztartásfő (a továbbiakban - a gondnok) -M „(a továbbiakban - a Társaság).

1.2. Gondviselő nevezi ki és menti fel Jelenleg telepített munkajog hatálya rendezés érdekében a vezérigazgató.

1.3. Supply manager jelentéseket közvetlenül a főigazgató-helyettes közigazgatási része.

1.4. A helyzete ügyvivő jelöltek rendelkező személy szakközépiskolai oktatás és a szakmai tapasztalat, legalább három év.

1.5. Supply manager rendelkeznie kell a számítógép megbízhatósági szinten a felhasználó számára, beleértve a képességét, hogy használja a számítógépes programok véve az anyagi javak.

1.6. Gondviselő tudnia kell:

- törvények, rendeletek, rendeletek, utasítások, egyéb normatív aktusok és irányelvek, amelyeket a közigazgatási és gazdasági szolgáltatások;

- szerkezete a Társaság és annak kilátásait;

- magatartási Időkimutatás;

- kommunikációs eszközök, számítógép és irodai berendezések;

- eljárás és kifejezések a mérleg;

- az eszközök gépesítés kézi munka;

- eljárás megszerzése berendezések, bútorok, leltár, irodai eszközök és a fizetések feldolgozása szolgáltatások;

- alapjait a gazdaság, a munka, a termelés és gazdálkodás;

- munkaügyi jogszabályok;

- Belső szabályok;

- biztonsági előírásoknak. foglalkozás-egészségügyi és higiéniai, tűzvédelmi, polgári védelmi.

1.7. Supply manager rendelkeznie kell a szervezeti képességek, kommunikációs készség, legyen energikus és pozitív hozzáállás.

2. funkcionális feladatok

2.1. Biztosítja a gazdasági szolgáltatások és a megfelelő állapotban összhangban szabályok és normák az ipari higiénia és tűzvédelmi épületek és helyiségek a Társaság, valamint figyelemmel kíséri a használhatósági berendezések (liftek, a világítás, fűtés, szellőzés, stb.)

2.2. Részt vesz a fejlesztési tervek a jelenlegi és Nagyjavítási állóeszközök (épületek, vízellátó rendszerek. Légcsatornák és egyéb építmények), a költségvetés a háztartási kiadások.

2.3. Rendezzük a javítás telephelyén. ellenőrzést gyakorol minősége felett javítási munkák.

2.4. Egység Társaság bútorok, háztartási eszközök, azt jelenti, gépesítés mérnöki és vezetői munka, felügyeli a biztonságot és a magatartás időben javításokat.

2.5. Controls racionális kiadások anyagok és pénzeszközök gazdasági célra.

2.6. Felügyeli a munkát tereprendezés, kertészeti és takarítási szolgáltatásokat nyújtó vállalat, és a környező területet, nyaralás dekoráció
telephelyén.

2.8. Figyeli az egészségügyi állapota a vállalat telephelyén (kereskedési szoba, egyéb létesítmények), valamint a környező területet.

2.9. Intézkedéseket kell tenni a megfelelő időben történő feldolgozását lehetőségek a hazai rovarok, rágcsálók, stb

2.10. Szervezi időben történő eltávolítása papírhulladék, egyéb hulladék.

2.11. Szervezi tárolás biztonságát szavatoló eszközök és egyéb a Társaság tulajdonában összhangban a funkcionális feladatokat, feljegyzéseket és jelentéseket a biztonságát és állapotát leltár és egyéb eszközök.

2.12. Ez termel egy készlet értékvesztést kis értékű terméket.

2.13. Időben biztosítja a vállalat alkalmazottai irodaszer, készletek a háztartási és irodai berendezések, tárgyak háztartási használatra, speciális ruházat, eszközök.

2.14. Felügyeli az időben bezárásának üzlethelyiségek a Társaság.

2.16. Rámutat, és figyelemmel kíséri a dolgozók a munkaerő és a termelési fegyelem, szabályok és biztonsági előírások, a követelmények a munkahelyi egészségvédelem és higiénia, tűzvédelmi, polgári védelmi.

2.17. Intézkedéseket kell tenni a megelőzésére és felszámolására konfliktusokat.

2.18. Tájékoztatja menedzsment a meglévő hiányosságokat a munkát a társadalom, a meghozott intézkedések azok megszüntetésére.

Steward joga van:

3.1. Adjon parancsokat és utasításokat, és megteszi a megfelelő lépéseket okainak, hogy létrehoztunk egy konfliktus helyzetet.

3.3. Bejelentkezés és hitelesíti a dokumentumot a hatáskörébe.

Gondnoka felel:

4.1. Elmulasztása esetén feladatait.

4.2. Hamis információkat az állapotát a kapott feladatokat és megbízásokat, sérti a feltételek a teljesítményüket.

4.3. Teljesítésének elmulasztása miatt a megrendelések, a megrendelések főigazgató-helyettes, főigazgató.

4.4. Megsértése belső szabályzatok, tűzvédelmi előírások és biztonsági előírások által létrehozott társaság.

4.6. A nem biztonsági, kár, hiány anyagi értékek összhangban kötött szerződés gondozója teljes felelősséget.

(Osztályvezető (aláírás) (aláírás megfejtése)

Ezzel az utasítással ismerik.

Egy példány volt a keze

és vállalja, hogy a munkahelyen