9 MDC Defense nagy Pirogov - 73 orvos, 45 véleménye Moszkva

Add orvos

    Kryuchnikova OV

    3 értékelés alapján
    Gyermek fül-ENT
    Str. Bolshaya Pokrovskaya, 15/18, 1. o.

  • Saprykin VV

    3 értékelés alapján
    ortopéd sebész
    Str. Bolshaya Pokrovskaya, 15/18, 1. o.







  • Shpakovsky VV

    1 vélemény
    ENT
    Str. Bolshaya Pokrovskaya, 15/18, 1. o.

  • Aksenov KA

    2 vélemény
    fogorvos, fogorvosi implantológia, szájsebész
    Str. Bolshaya Pokrovskaya, 15/18, 1. o.

  • 3 értékelés alapján
    gasztroenterológus
    Str. Bolshaya Pokrovskaya, 15/18, 1. o.

    Hozzászólások (2)

    Nagyon hosszú sorban állás, csak óriás az elmúlt évben. Azt azt társítani az „optimalizálás” a MSK egészségre. Mert ez a mutató, különösen kiváló klinika lett egy normális város szovjet típusú: a terapeuta át nincs idő - ez jó, de akkor az összes fogást a 10 fő (1,5 óra ma), és ez az LCA és a csatlakoztatott katonai CHI rosszabb. Ugyanaz a sebész (02:00 - személyes tapasztalat), pszichiáter (de át nem időben). És így, a jegyzék megfelelő aránya az orvosok és a közjó tisztességes.







    Nem is olyan régen kezdtem felvenni a kapcsolatot a LDTS№9. Míg a benyomást semmi sem romlott. Szolgálom az LCA. Minden nyilvánvalóan a felvétel és a regisztráció a recepción. A sorban, nem tudtam, és nem tapasztaltam magát szorítja a folyosókon. Átmentem egy teljes diagnózist a test, szükséges volt, hogy javítsák az egészségügyi. Később kapott támogatást a sebészeti osztályon. Orvosok köszönöm, én helyesen és haladéktalanul biztosítani minden szükséges segítséget. A központ fel a legmagasabb pontszámot, és remélem, hogy a jövőben nem fog csalódni.

    Hasonló klinikák

    Poliklinika RAS Fotiyeva

    6 értékelés
    Str. Fotiyeva, d. 12, k. 3
    írási kérelem

  • Kézi Terápiás Központ

    15 értékelés alapján
    Vernadszkij Prospekt, d. 121




    Kapcsolódó cikkek