8 Metal rejtvények

8 Metal rejtvények

Azt már régóta szeretett volna találni egy csomó kiváló minőségű változatos rejtvények az is, hogy lenne és fém, mint egy puzzle-fából és más anyagokból nem. De nálunk a lehetőséget, hogy vásárolni őket többé-kevésbé megfelelő ár úgy tűnik, hogy sajnos ritka. És mivel én nagyon szeretem a freebie, puzzle volt szíves rendelkezésünkre nekem a boltba iTry programot. Tehát:






8 Metal rejtvények

8 Metal rejtvények


Súly parcellák csak 0262 gramm. Ő maga egy kicsit kevesebb, mint 2 hét - 12 nap. Szóval nem kell sokáig várni. Ő küldött ki az építési papírt. A benne lévő kárpitozott pupyrchatoy polietilén hogy nagyon tetszett, annak ellenére, hogy egy ilyen előkészület ebben az esetben nem szükséges, a tea nem porcelán.






8 Metal rejtvények


Így a csomag. Semmi kiemelkedő, rendes vékony kartonból. Belül a szokásos műanyag tálca, feküdt a 8 rejtvények, minden cellájában. A tetején egy raklap borított finom, akárcsak a raklap, műanyag borítású, amely jelölt megoldások minden rejtvények (bár nem értem, hogy hogyan léphet következő választási)

8 Metal rejtvények


Sami puzzle készült minőségi és megtörni őket nagyon, nagyon nehéz (kivéve talán a „szív” a szórólap, hogy készül a sokkal vékonyabb fém, és hajlítsa be a pincében), hogy azok is zsebben, és nem kell félni ha hirtelen érkezett.

8 Metal rejtvények


Az alábbiakban mutatjuk a teljes körű rejtvények képest 50 filléres érme, és egy szabványos gyufásdoboz.

8 Metal rejtvények


Nézzük összefoglalni.
Várható azonban, hogy a puzzle lesz valamivel nagyobb méretű, de általában én meglehetősen elégedett a minőség és a mennyiség. Ha valaki a szűk lehetőségek megvásárlására nagyobb puzzle és akar valamit csinálni, nem húzza állandóan a fém súlya, akkor ez a dolog tökéletes.

Köszönöm a figyelmet.

Azt tervezi, hogy vásárol 18 Kedvencekbe Áttekintés tetszett 11 28




Kapcsolódó cikkek