8. Berendezés felületképzéshez falak saját kezűleg

Festése a falak segítségével mintás henger, bélyegek és egyéb díszítő technikák létrehoz egy egyedi design. Textúrájú festett falak nézd bájosan, nem így tapétázás bevonatok, mi? Ez sokkal olcsóbb!

8. Berendezés felületképzéshez falak saját kezűleg

Festés előtt alkalmazza az elrendezést, megjegyezve a helyzet a stencil ceruzát.

virágmintás

Még banális rózsa fog kinézni teljesen új módon, ha egy grafikus sablont.

nehézség:

középső, rajz szélén igényel pontosság és ügyesség.

Fontos eszközök:

stencil ábrázoló rózsa.

8. Berendezés felületképzéshez falak saját kezűleg
Stencils jön két típusa van: egyszeri (az öntapadó elasztikus film), és újra felhasználható (műanyag). Nincs tapadó réteg, de lehet rögzíteni aeroszol útján ragasztó vagy ragasztószalag. Stencil meg lehet vásárolni, vagy a saját, hogy a nyomtatási igény.

Akkor is szükség lesz:

maszkoló szalag 5 cm széles, a tinta tálcát, fogantyú és két cserélhető szivacshengert latex.

Hogyan kell csinálni?

A maszkoló szalag, helye és biztonságosan zakrepi- azok stencil a falon. Dial a festék a hab henger és húzzuk végig a stencil, anélkül, hogy erős nyomás. Elkezd dolgozni egy nem feltűnő a szoba sarkában, hogy megtanulják, hogyan kell alkalmazni a festéket alaposan, és ne a foltokat. A festés után azonnal távolítsa el a stencil a falról, és várja meg, amíg a festék megszárad.

Minden, ami a javítás a saját kezét - ez nem nekem való. Inkább bíznak a szakemberek, és pontosan tudja, hogy mi történik, így a tervezettnek. De az ötletek jók, és ha az emberek benne, hogy nem lesz képes díszíteni a falakat, akkor én őket, csak azt tudom örül. Az első lehetőség tetszett a legjobban!

Tulajdonképpen ez a kedvenc címsor. Szeretem, hogy módosítsa a belső tér a jobb!

Milyen érdekes! De ez unalmas és hosszú munka! Igaz eredmény megéri az energiát!

  • 8. Berendezés felületképzéshez falak saját kezűleg
    Lifehack: hogyan lehet megnyitni doboz nélkül egy kést
  • több

    8. Berendezés felületképzéshez falak saját kezűleg

    letöltés
    legutolsó
    változata
    folyóirat
    iPaden

    Cégcsoportunk SOC. HÁLÓZATOK

    Ezen a honlapon használunk cookie fájlokat. Elolvashatja többet a cookie-fájlokat, ne változtassa meg a böngésző beállításait. Folytatva használja az oldalt a beállítások módosítása nélkül Ön hozzájárul használatát a cookie-fájlokat. Ez teljesen biztonságos!

    Kapcsolódó cikkek