6. véleménye a alteregója Moszkva, Beskudnikovsky, Dmitrov autópálya, 72

Különös módon talán egy férfi aki elmondja véleményét a szépségszalonban. És miért nem? I igénytelen. Nem csinál egy manikűr-pedikűr, kiemeli és csokoládé pakolás. Ne látogassa szolárium, ne húzza ki a szemöldökét, és így tovább. D. hülye vagyok fodrász itt minden hónapban! (Ask, hogyan tudom az összes szót, hogy a fent megadott válasz egyszerű - Nős vagyok, így - csak egy hajvágás és azért vagyok itt, mint mindent, elmegyek itt évekig a gazdájához, és a mester -.... Arany kezek és. ő ismer engem kifordítva - mit és hogyan gombra. ›







Legjobb Salon Moszkvában! Karizmatikus vezető, tapasztalt kézművesek és megfizethető áron.

LPG-nak masszázs és manikűr a szalonban alteregója. Nagyon tetszett. Ki volumen és extra kg.

Megyek az LPG eljárást a szalonban. Már 6. eljárást. Olvadás a szemünk előtt, és narancsbőr szinte teljesen eltűnt. Nem vártam ilyen lenyűgöző eredményeket.







Ne menj erre szalon

2,03 tegnap 14:00 A barátom és én volt egy kupont a szalonban (Dmitrov sugárúton. 72), amely megnyitotta az utóbbi időben, 3 hónapja. Salon hatalmas, de nem jó benne: 1 manikűr szoba, 1 manikűrös, nagyon udvariatlan és orosz 2 szó nem lehet! Első csalódás várt minket már a bejáratnál: építeni egy szolgáltatás, amely úgy döntött, a barátnőm (Vic), az állomány nem terjedt, és a helyszínen egyszerűen elfelejtette, hogy távolítsa el, és továbbra is értékesítési kuponokat! És meg kellett csinálni a teljes árat. további ›

Különös módon talán egy férfi aki elmondja véleményét a szépségszalonban. És miért nem? I igénytelen. Nem csinál egy manikűr-pedikűr, kiemeli és csokoládé pakolás. Ne látogassa szolárium, ne húzza ki a szemöldökét, és így tovább. D. hülye vagyok fodrász itt minden hónapban! (Ask, hogyan tudom az összes szót, hogy a fent megadott válasz egyszerű - Nős vagyok, így - csak egy hajvágás és azért vagyok itt, mint mindent, elmegyek itt évekig a gazdájához, és a mester -.... Arany kezek és. ő ismer engem kifordítva - mit és hogyan gombra. ›




Kapcsolódó cikkek