6. A leggyakoribb hiba az elválasztás, a takarmányozás szakaszos bevezetése

Egy baba egy nagyon fontos fejlődési szakaszban. Tanítani a gyermeket, hogy a napi étel legyen fokozatos.

Néhány szülő, hogy a gyermek a választás szabadságát, abban a reményben, hogy a baba test maga tudja, mire van szüksége. De ez nem kívánatos csinálni. Hány nem lett volna figyelembe venni a könyvek és folyóiratok a szülőket táplálkozási kérdésekkel, bármennyire ajánlásokat származó gyermekorvosok apák és anyák, de ha eljön az ideje, hogy az elválasztás, a szülők hibáznak. Annak elkerülése érdekében, hogy a hibákat, akkor jobb, ha tanulni másoktól.

Az első hiba.
A korai ételek bevezetésének.

„Amikor elkezdtem bevezetni a szilárd ételekhez, nem tudta, hogyan kell csinálni, azt használják az utasításokat a csomagoláson. Rámutattak, hogy bizonyos típusú termékek adható már három, négy hónap. Szóval úgy döntött, hogy az azonos 3 hónap. "

Beiskolázási a gyermek rendes számunkra az étel nagyon fontos lépés a további érlelés baba. Amikor kiválasztunk egy tápegység nem hivatkozhat pusztán a címkén, csak nem reális. Sőt, tekintve ételek bevezetésének egyediek.

A második hiba.
A gyermek teste maga tudja, hogy mit tart a baba.

„Az első termék, amely kóstolta a gyermekem volt fagylalt. Megvettem a legidősebb és a legfiatalabb nézett nagyon megható, nem tudtam ellenállni, és adott neki, hogy próbálja meg a fagylaltot. És semmi szörnyűség történt "

Sajnos jár ez a nézet: „Mint egy gyerek tudja, hogy mit akar. És ha azt szeretnénk, hogy rosszul, és akkor ad „az anyák gyakran rossz. Tény, hogy a test egy baba az első életévben képes fogyasztani csak bizonyos típusú termékek - ennek oka, hogy a sajátosságait a szervezet, amely a törékeny állapotban van.

Ez jobb, ha nem adja meg a gyermek „felnőtt élelmiszer”, mert előfordulhat, hogy színezékek, tartósítószerek, illatanyagok és egyéb kémiai adalékanyagokat.

A harmadik hiba.
A több választás, annál jobb.

„A gyerek kapjon, amennyire csak lehetséges minden hasznos. Szóval megetetni egy multi-gyümölcs püré. "

Változatos választás - ez az, amiért el kell menni lassan az ételek bevezetésének. Kezdés etetés fontos időszak a gyermek és a problémák elkerülése érdekében, meg kell fokozatosan és progresszív módon követi a szabályokat ételek bevezetésének. Sokkal jobb, hogy kezdeni egy egykomponensű termékek. Az elején a bevezetése egy többkomponensű termék a gyermek allergiás reakció előfordulhat, megsértve bélflóra, emésztőszervi panaszok. És megtudja, mi a termék (alkatrész) is az oka az ilyen nem kívánatos helyzet gyakorlatilag lehetetlen.

Ezen kívül meg kell állítani a ételek bevezetésének amíg az időszakban a teljes helyreállítás a baba egészségét.

A negyedik hibát.
Ne állj ellen, mikor eszik élvezettel.

„A bevezetés egykomponensű élelmiszerek gyermekem még öntjük. Adtam neki egy esélyt őszibarack, és ő ohotku evett egy egész üveget. Kár, hogy a fiam volt egy allergia barack - és tetszett neki annyira. "

Annak ellenére, hogy adjon meg egy egykomponensű termék, fokozatosan kell bevezetni. Kezdjük egy kis mennyiségű (körülbelül fél teáskanál 5-7 napig), majd fokozatosan növeli az összeget. A bevezetése akár egyetlen összetevője a terméket nagyszabású veszélyezteti a fellépő hasmenés, hasi görcsök, puffadás, és egyéb betegségek.

Az ötödik hiba.
Az íz „gyengeség”.

„Nem szeretem a brokkolit is, és az én kis nem tetszik - én all-in ment!”

A születés, a gyermek megkülönbözteti négy alapvető termék minősége (édes, savanyú, keserű, sós), de inkább az édességet. A fejlesztés az íze a baba függ a fajta étel, hogy megkapta a korai években az élet.

Annak érdekében, hogy a gyermek az alapvető tápanyagok, akkor szükség van a változatos étrendet :. Gabona, hús, gyümölcs, zöldség, stb, hogy egy új termék, mint a baba szüksége van rá, hogy 8-10 alkalommal, miután 12-15-szer pozitív megítélése az íze tulajdonságait az „új „termék.

A hatodik hiba.
Túsz a hangulat.

„Miután megpróbálta szétválasztani a baba enni, a konyha vált egy csatatéren. Inkább etetni magam. "

Független használata a kanál kezdődik 8-9 hónap. Ez az időszak rendkívül nehéz, hogy teszteljék a türelmét anyák. A kis ember megpróbál egy kanállal a szájában, és egy pár, három nap, sok anya van megoldás a csecsemőjét magad. Nem kell ellenállni a hangulat, legyen türelemmel, és próbálja gyakrabban jelennek meg, hogyan kell kezelni egy kanál és egy csésze. A türelem kell jutalmazni !!

A gyerek elviszi magával egy példát, ezért megpróbál mindent megtenni jobb. Ebben a szakaszban az élete, az Ön és családja az egyetlen vezetőket a nagy világban.

Fontos, hogy lássa a morzsákat!

Hogyan, hogy elég időt a gyermek, és ne felejtsük el magáról?

Szerelem volt első látásra!

Tudja meg, mit szuper anya!

Pelenkák, amelyek nem szivárog!

Aktiválja a lokális immunválasz torok

Megtanulják, hogyan kell élni egy világos és minden van ideje!

Hogyan kell kezelni a gyulladást?

Mennyire fontos az anyai gyöngédség?

Ki segít az immunitás baktériumok a harcot?

Próbálja tej a kicsiknek egy év alatt!

Csillag megosszák érzékenység

Pass küldetés gyermek és nem ébred a baba

Mindent tud allergia?

6. A leggyakoribb hiba az elválasztás, a takarmányozás szakaszos bevezetése

Díjai iskola és óvoda: hogyan ne felejtsük el semmit?

Ő segít a gyerekeknek megbirkózni a vírusok és baktériumok

Részt vesznek a fotópályázat! Ossza meg eredmények

Igaz, hogy a lányok több kell ölelést?

Nagyon myagenko, kellemes tapintású, nem kémiai szag. hogy e

Itt vannak dédelgetett csíkok! Mi a következő lépés?

Kapcsolódó cikkek