2. nap a vonaton - Sok kemény és milyen ott a higiéniai

őszintén? Csak kapets! lovaglás fél óra kétszer egy életen át. Igen, sok magazinok, könyvek, tablet-film..no lehet cheknutsya! törzs is zárva prostranostvo (e tekintetben könnyebb volt a fenntartott helyet, hogy készítsen az úton!). gondolatot, még a szex a férjével, hogy nem a szórakozás kedvéért)) egyedül voltak kupe..no nagyon poros, piszoktól kört. brrr .. (bár nemzetközi fuvarozás) .. enni kupac egészségügyi betét spray + + Sterillium (de nem vagyok nagy rajongója a tisztaság) .. WC megjegyzések nélkül - tzhe mindig törölje meg a kezét és ne fakt.ya után az első út szenvedett egy héten kish.rasstroystvom ennek a rémálomnak! rövid, képes túlélni, de nem Cho nem ismételjük ..







Sok évvel. Évente kétszer, majd 3 napig ment a vonaton pihenni. Több csomag nedves törlőkendők, smink nélkül, krém kívánatos alkohol, uh. magazinok. könyv. zene

Moraaa. 05/03/14 20:05 (Válasz: Southparallel)

Biztos vagyok benne, hogy talál egy jegyet Moszkva és Szentpétervár, Moszkva, Róma és Moszkva és valahogy idegen városban legalább 1 dollár nem jelent problémát, hanem az olcsó járatokat Oroszország csak akkor lehetséges, ha a páncél az év, és nem az a tény. A mi városi légitársaságok egységek Peter mindenkor 5 nap, úgy néz itt nem nézel, nincs más alternatíva.

Moraaa. 05/03/14 20:02 (Válasz: Southparallel)

Southparallel írta (a): A lány, a különbség tapintható. De van egy dolog. Van egy járatszám már meghaladta a háromszázat, én mindig keresi a magam és jegyrendelés és hidd el, ha nem találja a repülés olyan távolságban kevesebb vonat azt jelenti, hogy csak nem tudom, hogyan kell keresni.


Tanítani. Csak megy a repülőtérre, és hogy egy jegyet.

A lány, a különbség tapintható. De van egy dolog. Van egy járatszám már meghaladta a háromszázat, én mindig keresi a magam és jegyrendelés és hidd el, ha nem találja a repülés olyan távolságban kevesebb vonat azt jelenti, hogy csak nem tudom, hogyan kell keresni.







Moraaa. 05/03/14 16:27 (Válasz: Southparallel)

Southparallel írta (a): Az utolsó alkalom, amikor két nappal a vonat halad 8 éves Szentpéterváron. Emlékszem majdnem meghalt az unalomtól. Azóta már nem így van gyötörte. Az ép lélek és a memória Én nem aláírásával többé. Miért szenvednek, repülőgépek még mindig ott van. Olyan távolságban különbség a jegyek minimális lesz. Vagy egyáltalán nem. Ha megy a CB még mindig rendben van, de ez általában fenntartva ülés ki. Igen, és mi a higiénia a vonaton. Salfeti és legfeljebb kínáltak a WC-vel. Nyári bűz potnyakov és mosatlan bugyi, fülledtség. Téli huzat. És az illata főtt herék, csirkék, és így tovább. Zhuuut tollko repülőgépek. A legtöbb nap nem megyek vonattal.


A St. Petersburg két menettérti városunkból 12000 vonattal vagy repülővel 32-40. A különbség még mindig érzékelhető az ár, nem gondolod?

Többször mentünk a vonaton, de nem 2 nap. és 38 órán át keverjük. Ez az első alkalom egy rekeszében Gelendzhik hajtott a szomszédok már megvan szörnyű. Voltak férje zhenoy.Muzh mindig ivott, és megesküdött matom.Da is kogzhda férj megfenyegetett, hogy ő fogja rúgni a vonat. Ennek eredménye, hogy kiesett a vonat a rendőrség. Amikor utazik vissza a normális szomszédok fogott vezetés apa a tini fiúk. Beszéltünk az összes MRC drága volt minden normalno.Edinstvennoe chto ha megy, amíg nem tudja, mit kell tennie. Onnan nikak.vlazhnye higiéniai törlőkendők és néhány, amennyire csak lehetséges, hogy elmosta a szekrényben. Másodszor, meg kell Gelendzhik repülőgépek repültek aztán pedig a költségvetés cég, majd lezárjuk, és a jegyet, hogy még olcsóbb. A második alkalommal ment SW Szocsiban, ez egy horror kombi és a kupé borzalmas. Nagyon fülledt bylo.S higiéniai ugyanaz. Az egyetlen különbség a rekesz, hogy lovagoltunk. Vissza az azonos az NE lovagoltunk ugyanez nem jobb. Jobb repülőgép.

Múltkor voltam két nappal a vonat halad 8 éves Szentpéterváron. Emlékszem majdnem meghalt az unalomtól. Azóta már nem így van gyötörte. Az ép lélek és a memória Én nem aláírásával többé. Miért szenvednek, repülőgépek még mindig ott van. Olyan távolságban különbség a jegyek minimális lesz. Vagy egyáltalán nem. Ha megy a CB még mindig rendben van, de ez általában fenntartva ülés ki. Igen, és mi a higiénia a vonaton. Salfeti és legfeljebb kínáltak a WC-vel. Nyári bűz potnyakov és mosatlan bugyi, fülledtség. Téli huzat. És az illata főtt herék, csirkék, és így tovább. Zhuuut
Tollko repülőgépek. A legtöbb nap nem megyek vonattal.

Ó, szeretem vezetni a vonatot, és az alvás) .Such furcsa érzés)

Mentünk 5 napon Nitsche él, tele nedves törlőkendők, tartalék ruhát, pólót cserélni, keresztrejtvények, könyvek, játékos

Nagy volt a kísértés a fürdőszobában, vettem egy csésze, egy kevés forró víz, a WC víz hideg van a területen, de nem volt tiszta