16. véleménye a világ mosolyog Mr. Lyubertsy, Komsomol kilátás, 10

Üdvözlünk! Szeretném elhagyni visszajelzést a klinikán „World of Smiles”, amely látogatott ma reggel. Szeretnék köszönetet mondani a professzionális, barátságos és részletes tanácsokat. Tehát nem tudom megmagyarázni semmilyen klinikán. Már feliratkozott holnap. Szeretném külön megemlíteni egy nagyon érdekes belső és klinika adminisztrátor kinevezése. Sok köszönet a személyzet, nagyon elégedett!







Köszönjük! Köszönjük! Szeretném megosztani tapasztalataimat a kezelést a klinikán. Úgy döntöttem, ezen a nyáron, hogy nem a foga, és tegye implantátumokat. Ő él Lyubertsy. Mivel az implantátumok egy csomó, úgy döntöttem, alapos megközelítése a probléma megoldására. Keresi weboldalak klinikák a térségben, hárman a konzultációk során, de még mindig úgy döntött, hogy marad a „World of Smiles”. Ezek implantátum ára 28.000 rubelt. de amikor eljött a konzultáció, hogy megtanulják, hogy az általuk indított kampányt, ezért implantátum ára 19.900 rubelt. további ›

A klinika, otthon - Család. Azért választottam klinikán rendszeres ellenőrzés. Nézzük meg ezt szerint több tényező: egy nagyon szép nappali, egy érzés, hogy nem jött a fogászatban, és egy kellemes étteremben házi főzés. Aztán a lány fehér vitték Dr. Anisimov VM módon, Vadim Mihajlovics, én először úgy tűnt, a fiatal és tapasztalatlan orvos, de rájöttem, konstruktív konzultáció több lövést, amit nem kellett volna kétségbe vonta. Kaptam egy átfogó konzultáció különböző. további ›

Hirtelen fogfájás, amely már régóta el kellett távolítani. Hosszú szenvedett, láttam fájdalomcsillapítót, de akkor is úgy döntött, hogy menjen az orvoshoz. A férje rábeszélte, hogy menjen, nem messze tőlünk a fogászatban „World of Smiles” t. A .. Tehát az első alkalom, hogy jött ez a klinikára. Még az elején a recepción rendszergazda, hogy megnyugtassa és felvidítani. Aztán bement az irodába egy orvos. Azt találták, Pavlenko Nyikolaj Szergejevics. Minden kérdésre adott válasz egyértelműen és humorérzéke. A törlés telt gyorsan és fájdalommentesen. Azt mondta. további ›

Szeretném kifejezni hálámat a teljes személyzet a klinikán! Mi kell kezelni, hogy a „World of Smiles”, mint egy család, és ha szükséges, természetesen, nem is beszélve itt! Professzionalizmus, felelősség, gondoskodás, az együttérzés, a kedvesség és a megértés. Lehet végtelenül dicsérni Orvosok Clinic! Ez tényleg Doctors „nagy”! Mindent egy átfogó felmérés, véget eredmény mindig a legmagasabb szinten! A szívemből köszönöm!

Szeretném kifejezni hálámat a teljes személyzet a klinika „World of Smiles”. Megvizsgáljuk az egész család ezen a klinikán nem az első alkalom, és ha szükséges, minden kétség nélkül, csak megy itt. Professzionalizmus, felelősség, gondoskodás, empátia, kedvesség és az emberiség. Lehet végtelenül dicsérni Orvosok Klinikán. Ez tényleg orvosok nagybetűvel! Kezdve a felmérés és az utolsó eredmény, mind a legmagasabb szinten! Te nagy fiúk! A szívemből köszönöm!







Boldog, hogy azért jöttem, hogy a klinikán! Hihetetlen, hogy korunkban vannak olyan klinikák. Azért jöttem ide, hogy saját honlapján véletlenül az interneten, van egy orvos Pavlenko Nyikolaj Szergejevics. Volt egy probléma a hiányzó két rágás fogak alul. Tetszett, hogy azonnal felajánlotta, hogy a kép minden foga. Mondtam csak annyit kell tennie, hogy felajánlotta, három megoldási lehetőségekről a problémára (mint mondják, minden költségvetés). Bravó! A helyes megközelítés, hogy a beteg, úgy érezte, a csapatmunka. további ›

Azért jöttem, hogy a klinikára, mert ez nem egy nagyon hosszú idő volt a fogorvosnál. Nagyon félt, kaptam Vadim Mihajlovics. Beszélgettünk, tette a nagy képet (ahol az összes fogat látható) egy orvos azt mondta, hogy meg kell kezelni az első helyen, a kezelési tervet és 1 hónapig minden, amit tettem (plombochki és egy pár kerámia tömések). Tetszett a helyes megközelítés, és az átláthatóság a kezelést. Mi van írva a tervet, és dolgozzanak ki. Dr. udvarias mosolyog a könnyű azonnal. Azt lehet mondani, hogy ha félsz a fogorvosok. további ›

Meglátogatom a klinikán „World of Smiles”, a kezelendő Dmitrij Vladimirovich! Tette a mosolyom szép és vonzó! Nagyon jól tette kezelési tervet! A panoráma kép, és azonnal bejelentette a költségek a kezelésem. Hány mondta annyira és fizetett, nem megtéveszteni! Cure fogszuvasodást, hogy két koronát tartott szakmai higiénia! Koronák a felső elülső fogak, de ezek nem különböznek az alján! Úgy néz ki, természetes! És mégis, tudomásul vesszük, hogy az orvos nagyon pontos után. további ›

Véleményem az egyik legjobb klinikák. Hosszú választotta a klinikára, hogy hozzanak fogászati ​​implantátumok és fogorvosi kezelést. Nem írok felkeresôk, de több, mint egyszer az egyikük nem megy. Clinic „World of Smiles” nagyon tetszett, boldog, hogy menjen. Dr. Levin Dmitry nagyon jó szakember, örömmel látja, hogy van neki. Nagyon figyelmes és lelkiismeretes. Azt javasoljuk, hogy a fogorvosok és az orvosok.

Nagyon örülök, hogy én voltam a fogászatban. Talált véletlenül az interneten keresztül, tetszett a hely és az árak is felér egy nagyon cool, az ár tartalmazza az összes manipulációk azonnal és nem kell arra gondolni, hogy sok esetben meg kell fizetni. Kiderült látogatást a fogorvos lehet egy kellemes. Voltam egy fogadáson a Gromov Evgeny Vasziljevics. Nagyon barátságos orvos egy humorérzéke. Megcsináltam a helyreállítása az első fogak. Mert az ő munkája a legmagasabb pontszámot! Nagyon örültem. Super doktor, azt javasoljuk.

Szeretném kifejezni hálámat Marina Alekszandrovna, egy csodálatos orvos) Sok klinikák járt a lányom, de nem tudott az orvosok, hogy érdekli a gyermeket. Véletlenül elment a klinikára, „World of Smiles”, és egy találkozót. Marina Alekszandrovna talált megközelítés lánya meggyőzte őt, hogy kezelje a fogak nem ijesztő. Mi már gyógyítható a fogat egy menetben, ő adta a gyermek egy játék, és megállapodtak abban, hogy kezelni a fogak további. Végül menni a fogorvoshoz könnyek nélkül) Nem orvosok!

A tanácsadás egy barátja jött a klinikára, „World of Smiles”, Dr. Gromov Jevgenyij Vasziljevics. Nyugodtan mondhatom, keze aranyat. Orvos nagybetűvel. Elmagyaráztam mindent elérhető. A kezelés költsége azonnal lefektetett polcokon. Az orvos pozitív, egy kis humor. Jelenleg nehéz találni egy jó orvos. Szerencsém volt, hogy úgy mondjam, és a fogak egészséges, és az idegeket ép.

Szeretném megköszönni Dmitry V. Levin. Nagyon jó szakember, az is megfigyelhető, hogy van egy nagy élmény. Eltört egy elülső fogak, tedd a pecsét került a szín nem lehet különböztetni a jelen. Minden szépen tenni, és gyakorlatilag fájdalommentes, kellemes párbeszéd. Annak ellenére, hogy van egy gyerek fél a fogorvosok, Dmitrij azonnal inspirált bízik bennem. Nagyon tisztességes klinika, javasolni fogja, hogy a barátok és ismerősök.

Egy évvel ezelőtt, kezelésére fogaik Constantine. Minden volt a legmagasabb szinten! Most megyek elégedett és folyamatosan mosolygó járókelőket, és ha megkérdezi, hogy hol tettem őket, szívesen válaszolunk világ mosolyog! A klinika nagyon cool!




Kapcsolódó cikkek