Zenith „a legtöbb megváltozott” dinamó „- hírek futball hd

A központi mérkőzés az első fordulóban a Premier League váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Bit torzításának az összbenyomás eltávolítását, ami történt az első félévben, de az epizód kapott piros lapot a játékvezető jogosan. Moszkva „Dynamo” aktívan kezdte a találkozót. Tíz perc után ez volt a vendégek voltak azok, akik létre feszültséget birtokában Jurij Lodygina. Az első csapás a „Dynamo” oldalán a kapu házigazdák vert a 11. percben. Hulk erőteljesen sújtotta szabadrúgást, de elküldte a labda fölött a mezőnybe. „Zenith” fokozatosan átvették a kezdeményezést, és a 18. percben létre egy valóban veszélyes pillanat. Hulk költözött a bal sarokban a tizenhatos és ütött erőteljesen a cél. Vlagyimir Boriszovics Gabulov jól megválasztott pozícióját és csapata mentve.

Score „Zenith” volt a 22 percben. Fáradhatatlan Hulk hozta Domenico Criscito kapura, az olasz esett szinte egy az egyben, de ez sikertelen volt, és keresni a labdát egy hegyesszög tényleg nem volt jó. Hogyan szerzi 29 perc megmutatta a csatár „Dynamo” Alexander Kokorin. Alex Jonah elmenekült a homlokára, és adott egy párhuzamos menetben kilenc „kék-fehér”, ami a pontos hatás vezette csapatát megelőzve - 1: 0. Szó szerint azonnal Artem Dzyuba képes helyreállítani az egyenlőség az eredményjelző táblán, hanem egy halálos helyzetben találta el a kapus.

Ő volt a reflektorfényben, a mérkőzés 41. percében. Dzyuba vette a labdát az ellenfél tizenhatosán belül, és megállította jogtalan elvétele Tomasz Gubochana. Szlovákia, aki egyszer játszott a „Zenith”, azonnal eltávolítjuk a területen, és a bíró rámutatott, hogy a helyszínen. Szankciók önként lyukasztó a Hulk, és pontos volt - 1: 1.

A második félidő, „Zenith” kezdődött a denevér, és már 48 perc elteltével kellett vennie a vezetést. Hulk lógott a távoli post, ahol a csökkenés a múlt Axel Witsel, de Vlagyimir Boriszovics Gabulov bizonyította csodáját reakció és megmentette a csapatot. Orosz tehetetlen volt a 67 perc. Dziuba játszott a falat a Hulk, a brazil ütött a játékos, de sikerült megtartani a labdát, és otpasoval kerek Shatov. Oleg megállt, és ellenállhatatlanul ütött - 2: 1.

A fennmaradó időben Dynamo sikerült kiegyenlíteni a játék, hanem hogy megtartsam a mérkőzés nem sikerült. Öt perccel a vége előtt a játék, „Zenith”, mert a sérülés elveszett Oleg Shatov, de Petersburgers nem lassul, és kicsomagolta fontos három pontot.

Zenith - Dynamo M 2: 1 (1: 1)
Célok: Kokorin, 28-0: 1, Halk, 44-1: 1 (s / n), Shatov, 68-2: 1.