2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények

2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények

Ahogy ígértem, az első része a saga mesélni a kedvenc, és nélkülözhetetlen eszköz a haj, aki velem a fürdőszobában több éve.






Tehát még egyszer: a hajam vékony, nem vastag, nagyon porózus, nagyon törékeny, nagyon száraz végek és zsíros gyökerek, enyhén csavart (vagy inkább azt görbék különböző irányokba). Sokáig én próbálom nő haját, de a szőrszálak nőttek újra alatt vállát vadul tört, és az, hogy nem tört ki, kilóg minden irányban, ritka pihe. Minden alkalommal, amikor álmodik a hosszú haj volt minden nyírás, mert nem tudtam elviselni ezt a szégyent. Nem volt egészen addig, amíg nem találkoztam, kozmetikai Lebel.

Sampon lágy haj Lebel Proedit sampon ugrál fit

2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
Hozzávalók:
2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
Sampon egy átlátszó, nem túl sűrű folyadékot. Ez egy nagyon kellemes, finom ízű, amely, sajnos, nem érzi a száraz hajra, de ha nedves haj ez az illat körülveszi újra láthatatlan aurát.
2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
Mylyu fej mindig kétszer először a sampon mylitsya rossz a második alkalommal a hab elég jó minőségű mosófej:
2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
Sampon bár szulfát, de nagyon jó vigyázni a hajam, és ami még fontosabb, a bőr, a fej: a bőr nem szárad, és nem serkentik a felesleges faggyút szekréció. A hajam zsíros a gyökerei, amelyek más samponok Meg kell mosni minden nap, ez a sampon, én nyugodt én kétnaponta - számomra ez egy mega-eredményt. De minden esetben, az én mód fürdés fejem, és hogy a sampon beleértve a kiégett elég gyors, mert dupla öntettel le egy nap alatt igényel sok ez a csodálatos sampon.
Adom a haj maszk minden mosás után, de a kedvéért a kísérlet többször megpróbálták a száraz haj maszk nélkül - a haj megtartja a nedvességet, nagyon könnyen fésülhető szárítás után volt egy tisztességes kilátás.
Én csak beleszerettem ezt a sampont márka LEBEL. De van egy jelentős hátránya - ez a sampon nagyon, nagyon, nagyon kimossa a festéket a haj - csak könyörtelenül. Egy időben, ez a körülmény okozta, hogy ne pazarolja a pénzt dorogushchuju hajfestékek és megy a természetes színezékek. A érzése festés hajfesték, ha egy hét feje újra, mint a kopott seprű ... De mivel lakását hajszín vagyok, hogy enyhén szólva, nem szeret, és elkezdett festett henna, ez is lemossa, de ez nem észrevehető, és a haj nem szenved a kémia.






Ár Oroszországban 300 ml: 2116 rubel.
Ár Oroszországban 700 ml: 4100 rubel.
Ár Oroszországban 1000 ml hajlékony tartályok: 4480 rubel.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 300 ml:

1800 dörzsölje.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 700 ml:

3200 rubelt.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 1000 ml hajlékony tartályok:

Maszk hajvonal Lebel Proedit haj kezelésére ugrál fit plus - Maszk rekonstruálására belső szerkezetét a haj.

2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
Hozzávalók:
2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
A maszk helyreállítását célzó belső szerkezetét a haj. Alkalmazása után ez a maszk a haj úgy érzi, vastagabb, nedves részei.
A maszk egy fehér, krémes és meglehetősen vastag masszát nélkül gyöngyház. Ez egy kellemes, finom íze. Könnyen eloszlik a hajat. Maszk elég költséghatékony, elég hosszú nekem, mert az én gyér haja csak kisszámú maszkokat.
2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
Ár Oroszországban 250 ml: 1970 rubel.
Ár Oroszországban 600 ml: 4100 rubel.
Ár Oroszországban 1000 ml hajlékony tartályok: 4480 rubel.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 250 ml:

1700 rubelt.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 600 ml:

3180 rubelt.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 1000 ml hajlékony tartályok:

Hair Mask sor Lebel Proedit haj kezelésére ugrál fit - maszk visszaállítani a külső a haj szerkezetét.

2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
Hozzávalók:
2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
A maszk helyreállítását célzó külső haj szerkezetét. Alkalmazása után ez a maszk a haj, mint a selyem, a szó szoros értelmében: a haj finoman streaming az ujjai, nagyon selymes és kellemes tapintású.
Miután a belső helyreállítási maszk olyan selymes, de vannak kitöltve a haj és a maszk teszi a valódi selyem a hajat. Gyakran használják ezeket a maszkokat egyidejűleg: tettem, illetve nem teheti a maszkot, hogy visszaállítsa a belső szerkezete, várjon 7-10 perc, és tettem, illetve nem teheti a maszkot a külső helyreállítás után is 7-10 percig, és mossuk le élvezni szűk selyem haját.
Csakúgy, mint az első maszk, ez egy fehér, krémes és meglehetősen sűrű masszát nélkül gyöngyház. De az íze a maszk finomabb, puhább és finom íze.
2. rész Lebel proedit ellátás működik - kedvenc sampon és maszk must-have vélemények
Ár Oroszországban 250 ml: 1970 rubel.
Ár Oroszországban 600 ml: 4100 rubel.
Ár Oroszországban 1000 ml hajlékony tartályok: 4480 rubel.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 250 ml:

1700 rubelt.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 600 ml:

3180 rubelt.
Az ár Japánban szállítási Oroszországban 1000 ml hajlékony tartályok:

Mindhárom eszközök én kell, hogy az elmúlt néhány évben. Segítenek tartani a hajam hidratált, csökkenti törés, jelentősen csökkentve a százalékos keresztmetszetek haj. Veszek őket újra és újra, és persze továbbra is vásárolni. Amint azt már említettük az első részben, megparancsolom minden eszközzel Japánban - ez olcsóbb, és garantált, hogy nem hamis. Veszek puha liter utántöltő a szórakozóhelyekre barátaival. Azt öntjük kis tartályba, amelyeket maradt a nap, amikor még vásárolni ezeket az eszközöket, kis mennyiségben, és jelentősen takarít rajta.
Állapot és a történelem hajam látható az első része a eposz Lebel eszközökkel.
Persze, azt tanácsolom mindenkinek, hogy ezeket a termékeket. A kivétel a sampon, én nem ajánlom, hogy a lányok, akik festeni a haját kémiai festékkel. Számukra van egy nagy Lebel sampon festett haj Proscenia sampon (festett barátnőm nagyon elégedett velük, és ez is kiválóan működik a maszkok hozzászólásomat).
Lehet, hogy valaki nem fér, de eddig még nem tapasztalt magadnak - akkor nem érti. A hajam megszállottja a barátaimmal minden takarmány kapcsolni ezekhez az alapokhoz.
Értékelés: Csak 10 +++++++++++++++++++++++




Kapcsolódó cikkek