2. nap gyötrelem vagy egy barát, és úgy döntött, tónusú autó

Ez volt az este, és mint mindig, nem volt semmi ... És aztán megértette az ötlet - miért nem tónusú az autó saját maga? A kérdésre a választ, már most alakformálás előnyöket, az árnyalatok az olvasás. Felismerve, hogy egy számomra nagyon nehéz lesz - hívja A-H-T-O-H -






Abbahagyom neki, és megy a boltba alakformálás, a tapasztalat hiánya, és van egy csomó pénzt már kiválasztott 5% tajvani tonizáló 92 rubel egy tekercs 3 méter 50 cm, később vásárolt egy tekercs.

Úton a házban vezetett, hogy az ismerős paraszt, aki dolgozik a töltőállomáson, azt mondta nekünk részletesebben a árnyalatok lemorzsolódás, mint az üveg gazetoy- nedvesítő spatula, és így tovább. D.

Érkezéskor otthon, 06:00, én figyelni rá, bontott ajtókárpit, mosás mindent alaposan, én vezettem árnyalat kezdett ragasztó, de nem volt ott ... ez g ... de tajvani alakformálás nem nyúlik el minden, még tekintettel arra, hogy az oldalsó ablakok gyakorlatilag egyenes, mi hajszárító és különböző spatulák ...

Általában valami hasonló alig alig ragadt zátonyok ... Ezután egy második pohár azonos skheme- de jobb lett már ... aztán jött VASJN - gyorsan vágott minket 2 tonirovochki hátsó kis üveg, és mi mind beragadt 20 percig ráadásul idelno. ladno- üzlet az éjszaka ... VASJN hajtott barátnőjét, és jött hozzánk, hogy továbbra is segíteni kezdett a hátsó ablak szerelés ...







obnoruzhiv üveg, amit én nem látom, hogy 50 mértem kezdetben, 60 úgy döntött, hogy ragaszkodni alatti szalag óvatosan. kiszabott plonku- kezdett sima, meleg ... 0 érzelmek - nem nyúlt nem melegszik --- már valahol emelet 2 nochi- közös határozatot úgy döntött, hogy a ragasztás, mossuk, áztassuk Alkalmazások kiszorítja a vizet. minden a ráncok ... A horror ... Szürke hajszárító - ez is javítja a krayam- de mega nincs hatása ... előveszem a harag és letép minden hátsó árnyékoló a pokolba babushke- úgy döntött, hogy befejezi a következő napon, míg az emeleten 4, mivel már ... On másnap mennek AHTOH - jön a garázs és az első dolog, peretoniruem oldalablak is tettük a korai, mert rajta egy millió készletek

további gondolunk, mint tónusú hátsó üveg, és az egyetlen módja, hogy többé-kevésbé szabályokat. - ez nem ragasztó mentén (balról jobbra) és keresztirányú (fentről lefelé) a 2 darab ... és tónusú ... hogy poluchilos- lásd magad ...

- De a vonat 2 nap rájöttem, hogy szeretnék peretonirovat, nemcsak azért, mert a zátonyok a pokolba, hanem azért is, mert én vagyok a panoráma tükör általában Nitsche nem lát. de már üzemel! többet nem vette meg!

csak beragadt vissza logók)) igen, csak azért, hogy lezárja a lyukat)))

-
Még volt egy dolog, hogy adott nekünk egy jó ... a carry amely nem volt hajlandó dolgozni -, hogy megértsék, megváltoztatja a villanykörte, vklyuchaesh- megvilágított gyűjtése vklyuchaesh- nem ég ... és így 5-ször
javára nyugalmat VASJN ... ő még mindig képes kijavítani

Kibocsátási ár: 184 ₽ Futott: 205500 km




Kapcsolódó cikkek