80 gondolat, hogy neked erős lélek

Gyakran hallani a kifejezést, hogy a gondolatok anyagot? Azt hiszem, igen. Tehát valójában, mert még ha nem valósul meg, abban az értelemben, amelyben vagyunk szokva, hogy megértsd, mind ugyanazokat a gondolatokat közvetlenül érint bennünket. Különben is, feküdt a tudatalatti, függetlenek vagyunk, továbbra is formálja a világot. És a világ, mint tudjuk, meghatározza a életünk során.







Sokan élünk a szokás a gondolkodás negatív. Ugyanakkor nem vagyunk tisztában az okozott kár magukat.

FL felkészült egy listát a pozitív hozzáállás, az olvasás, hogy lehet megszabadulni a nagyon rossz szokás, hogy zavarja a boldogság.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Azt veszi körül magát pozitív emberekkel

A barátaim és a család szeretete és sugározni a pozitív energiát, és visszaadom ezeket az érzéseket. Tudom, hogy lehet, hogy megszabaduljunk e ember az életemben, aki nem támogatnak.

Az élet egyszerű és könnyű

Annyit kell tudni bármikor, kiderült számomra. Hiszek magamban, és úgy vélem, az élet. Minden jó.

Megérdemlem, hogy a legjobb, és ezt jobb most

Saját gondolatok és érzések adj mindent meg kell élvezni az életet, tele szeretettel és sikerrel. Megérdemlem minden előnyét, mert ő született (született) fény. Azt igényt az én jó.

Azt él a világon koromat

Minden kornak megvan a maga sajátos örömöket és tapasztalatait. Szülinapom mindig tökéletes ez a hely az életemben.

Minden részecske a saját tapasztalat lesz lehetőség

Minden probléma van megoldás. Minden az én tapasztalat ad nekem a lehetőséget, hogy tanulni és fejlődni. Nyugodt vagyok (nyugodt).

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Bízom a belső bölcsesség

Amikor én a napi házimunkát, én hallgatni a belső hang. Saját intuíció mindig az én oldalamon. Bízom benne, ő mindig bennem. Nyugodt vagyok (nyugodt).

Kész vagyok (KÉSZ) megbocsátani

A megbocsátás önmaga és mások megszabadítja nekem a múltból. Megbocsátás - a döntés szinte minden problémát. Megbocsátás - én ajándékom magamnak. Megbocsátok, és felszabadítja.

Én mélyen elégedett minden, amit csinál

Minden pillanatban a nap nagyon különleges számomra, mert azt követi a magasabb ösztönök és hallgass a szívedre. Nyugodt vagyok (nyugodt) a saját világába, és indított.

Bízom áramlását az élet

Az élet folyik simán és ritmikusan, és én része. Az élet támogat engem, és ad nekem csak jó és pozitív élmény. Úgy vélem, hogy az élet folyamán hozza rám a legnagyobb jó.

CILA középpontjában mindig a jelen pillanatban

A múlt már feledésbe merült, és nincs hatalma fölöttem. Azt sem lehet szabad (ingyenes) jobb ebben a pillanatban. A mai gondolatok létre a jövőben. Én a kontroll és visszanyerte az erejét. Nyugodt vagyok (nyugodt) és a szabad (ingyenes).

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Minden gondolatomat létre jövőm

Universe teljes mértékben támogatja minden gondolatot, és úgy döntök, hogy hinni. Van korlátlan választási gondolataiból. Választom egyensúly, a harmónia és a béke, és kifejezni azokat az életünkben.

minden szemrehányásokat

Felmentem a vágy, hogy valakit hibáztatni mást, beleértve magát. Mindannyian megpróbáljuk a lehető legjobban tudjuk használni a tudás, a megértés és a tudatosság.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Én egy alvó BARÁT

Azt állítjuk (felállás) a gondolatait és érzéseit mások. Adok tanácsot és támogatást a barátaim, amikor szükség van rá, és csak hallgatni a szeretet, ha szükséges.

Saját gyógyulási folyamat már

Saját hajlandóság megbocsátani kezdődik a folyamat az én gyógyulás. Hagytam, hogy a szeretet a szívemben, hogy mossa, tisztítja és gyógyítani minden része a testem. Tudom, hogy ez méltó (méltó) a gyógyulás.

FREEDOM - MY isteni jog

Szabad vagyok (szabad) a gondolkodás és kiválaszthatja a jó gondolatokat. Mászok az elmúlt korlátozások és megtalálja a szabadság. Most, hogy minden, hogy mi volt (volt) alakult (székhelye).

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Azt dobja ki az összes félelmet és kétséget

Most a választás: hogy kiszabadítsa magát az összes pusztító félelmek és kétségek. Elfogadom magam, és hozzon létre a béke lelkét és szívét. Imádtam (szeretet) és az oltalom (védett).

Isteni ok vezet engem

Egész nap segített, hogy a választás. Az isteni elme folyamatosan arra késztet, hogy elérni a céljaimat. Nyugodt vagyok (nyugodt).

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Szeretem az életet

Saját elidegeníthetetlen joga a születés - teljes élethez és szabadon. Adok az élet pontosan mit akarok az élettől. Örülök (boldog), hogy élek. Szeretem az életet!

I LOVE MY BODY

Hozok létre a béke a lelkemben, és a test tükrözi az én nyugalmat formájában tökéletes egészség.

Halkan (COOL)

Isteni békét és harmóniát körülöttem és bennem élsz. Úgy érzem, a tolerancia, az együttérzés és a szeretet minden ember számára, beleértve saját magát.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Vagyok méltó (érdemes) LOVE

Nem kell, hogy megpróbálja megnyerni a szeretet. Vagyok méltó (méltó) szeretet, mert van. Környezeti tükrözik a saját önszeretet.

Gondolataim kreatív

Azt mondják, „Kifelé!” Minden negatív gondolat, hogy eszembe jut. Nem egy ember, nincs helye, nem egy dolog nincs hatalma, mert én - az egyetlen alkotója a gondolataimat. Hozzam létre a saját valóság, és minden, ami benne van.

Nem tart az Ön közelében

Hagytam mások tapasztalatai, mit számít nekik, és szabad vagyok (szabad), hogy hozzon létre, ami számít nekem.

Látom a szüleim kisgyermekek kell szeretni







Együtt érzek a gyermekkori szüleim. Most már tudom, hogy én választottam (válassz) őket, mert tökéletesek voltak, mit kellene (kell) voltak (volt) tanulni. Megbocsátok, és engedje el őket, és felszabadítja magát (saját maga).

MY HOUSE - CSENDES REFUGE

Szeretem, hogy megáldja házát. Azt, hogy a szerelem minden sarokban, és az otthonom szeretettel válaszol meleget és kényelmet. Jól érzem magam, és békében éljenek itt.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Amikor azt mondom, az élet „IGEN”, az élet mondd „igen”

Az élet tükrözi minden gondolatomat. Amíg meg, hogy a pozitív gondolkodás, az élet ad nekem egy jó tapasztalat.

TOTAL elég mindenkinek, engem is beleértve

Ocean élet bőséges és nagyvonalú. Minden az én szükségletei és vágyai teljesülnek, mielőtt időm megkérdezni. Üdvözöljük hozzám mindenhol és mindenkit és mindent.

Munkámat teljes mértékben megfelelnek ME

Ma adtam minden olyan képességet, hogy én, mert tudom, hogy ha az egyik tapasztalat befejeződött, én vezet még nagyobb megvalósítása érdekében képességekkel és új élménnyé.

Új ajtókat nyit TO LIFE

Örülök, hogy van, és tudom, hogy én mindig vár előtt egy új élmény. Találkozom az új tárt karokkal. Úgy vélem, hogy az élet csodálatos.

Kijelentem ereje és szeretete létre saját valóság

Arra kérem, hogy nekem több megértést, hogy tudatosan és szeretettel építeni az én világom és a tapasztalat.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

MOST létre magának egy új méltó munka

Én teljesen nyitott (nyitott) és fogékony (érzékeny) a csodálatos új pozícióba. Én képes lesz használni a tehetségüket és kreativitásukat, dolgozik egy csodálatos hely, ahol az emberek és az emberek szeretek. Leszek, hogy jó pénzt.

Minden megérintem a siker

Most létre maguknak egy új megértése a siker. Tudom, hogy sikeres legyen, és az én siker az, ahogy én elképzeltem. Azt adja meg a Circle of Winners. Kiváló lehetőségeket nyitott mindet. Azt vonzza a jólét az élet minden területén.

Kinyitom (nyitott) és az érzékenység (NAGYBeTűKet) új utakat bevételek

Most kapom előnyöket várt és váratlan forrásokból. Én határtalan érkeznek a korlátlan forrása korlátlan módon. Örülök (boldog) túl a legvadabb álmait.

Hallgatom WITH LOVE MY BODY ÜZENETEK

A testem mindig működik az optimális egészség. A testem egészséges akar lenni és sértetlenül. Én dolgozni vele, és egyre egészséges (egészséges), erős (erős) és tökéletes (tökéletes).

Megdicsérem kreativitásukat

Saját kivételes tehetség és a kreativitás behatolni nekem, és kifejezni a legcsodálatosabb módon. Saját kreativitás mindig talál alkalmazást.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Én a folyamat pozitív változás

Kinyitom a legcsodálatosabb módon. Csak jó jöhet hozzám. Most sugároz egészséget és boldogságot. a jólét és a nyugalmat.

Elfogadom a UNIQUE

Nincs verseny, és nincs összehasonlítás, mert mindannyian más és úgy vannak kialakítva, hogy más. Én egy speciális (különleges) és csodálatos (csodálatos). Szeretem magam.

ALL MY kapcsolatot másokkal harmonikusan

Mindig körülöttem látok csak harmónia. Én benyújtása önként járulnak hozzá a kívánt harmóniát életem - öröm.

Nem félek, hogy vizsgálja meg a

Hogy ő végig a fátyol a vélemények és meggyőződések mások látok benne egy csodálatos lény - egy bölcs és gyönyörű. Szeretem, amit látok magam.

I Feel Love mindenütt jelen van

A szeretet mindenütt, és szeretem és szerettem (szerelem). Szerető emberek töltse életemben, és rájövök, hogy mennyire könnyű az, hogy kifejezze a szeretetét mások számára.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Szerelem mások könnyen, ha szeretem és elfogadom magam

A szívem nyitva van. Hagytam a szeretet szabad áramlását. Szeretem magam. Szeretem más emberek, és a többi ember, mint én.

Szeretem és engedem meg magamnak

Helyeslem, amit teszek. Én elég jó (jó), így (úgy), amit (a) vagyok. Mondok véleményt. Kérem magamnak, amit akarok. Kijelentem erőmet.

SZINT én megértés folyamatosan emelkednek

Minden nap kérem a magasabb „I” adj a képességét, hogy mélyebben megértsék az élet és a fölé emelkedik a véleményeket és előítéleteket.

MOST Elfogadom a tökéletes feleség (férj)

Isteni Szeretet jelenleg vezető, hogy egy komplett szerelmi kapcsolat az én (én) tökéletes férj (feleség), és segít tartani őket.

BIZTONSÁGI enyém most és mindörökké

Minden, ami van, és minden, aki vagyok, védett és biztonságos. Élek egy biztonságos világban.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Most jön a gyógyulás folyamatát WORLD

Minden nap, el tudom képzelni a világot, mint egy nyugodt, holisztikus gyógyítás. Látom minden ember jól táplált, felöltözve, és a lakhatás.

Imádom az összes Isten teremtményei - az állatok, a kis és nagy

Vagyok könnyű szeretni és kezelni minden élőlény, és tudom, hogy ők méltó szeretete és védelme.

I LOVE GYERMEKE

Gyermekem vagy és én köti össze kötvények szeretet, a boldogság és a béke. Mi - boldog család.

MY BODY FLEXIBILIS

Gyógyító energia folyamatosan áramlik át minden test együttes és a sejt a testem. I szabadon mozoghatnak, és erőfeszítés nélkül.

Jólét - MY isteni jog

Vagyok méltó (méltó) siker és hajlandó elfogadni a jólét bőségesen áramlik életemben feküdt le, és fogadja örömmel és szeretettel.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Én kapcsolódik (járó) azzal, hogy az isteni elme

Minden nap befelé, összekötő az egész elme az univerzumban. Én állandóan vezetni és irányítani, átfogó ellátást az én legfőbb jó és a boldogság.

Ma nézem az élet friss szemmel

Kész vagyok (kész), hogy az élet egy új és más fényben, megjegyezve, hogy nem látta (nem látható), mielőtt. Egy új világ várja az új megjelenés.

Meg kell tartani a lépést a mai napig

Azt tartják ideális testtömeg ME

Saját elme és a test egyensúlyban és harmóniában egymással. Nyúlok és megtartani az ideális testsúlyt magad könnyedén.

Vagyok jó formában

Szeretek vigyázni a testem. Eszem az egészséges táplálkozás. Iszom egy gyógyszer italt. Saját teste reagál a gondozás, folyamatosan fenntartja a tökéletes forma.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Saját állatok egészséges és boldog

Szeretek beszélni az állatokkal, és adj, hogy megértsék, hogyan tudja biztosítani a fizikai és mentális egészség. Mi boldogan élnek együtt. Én összhangban minden élet.

MINDEN, ültetett, már az összes GROW

Minden növény, amit érjen szeretettel nyíló teljes pompájában. Szobanövények boldog. Virág vibrálóan szép. Ízletes gyümölcs és zöldség érik bőségesen. Vagyok harmóniában a természettel.

Ma a nap A nagy gyógyító

Azt kapcsolatot létesíteni a gyógyító energia az univerzum, hogy meggyógyítsa magát, és mindenki körülöttem, akik hajlandóak a gyógyulást. Tudom, hogy az elmém - egy erőteljes gyógyító eszköz.

Szeretem és tisztelem az idős emberek az életemben

Tartozom az idősebb emberek az életemben, sok szeretettel és tisztelettel, mert tudom, hogy ők bölcs és csodálatos tudás forrása, a tapasztalat és az igazság.

MY CAR - biztonságos menedéket a ME

Amikor vezetni az autómat, én teljesen védett (protected), nyugodt (nyugodt), és én vagyok kényelmes. Én szeretettel áldja az összes többi vezetők az úton.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

MUSIC gazdagítja az életem

Azt írja az életem harmonikus és felemelő zene gazdagítja testem és lelkem. Creative befolyás térhatású és inspirálnak.

Tudom, hogy megnyugodjon a gondolatait

Vagyok méltó (méltó) a pihenés és a nyugalom, amikor szükség van rám, és én hozzon létre egy helyet az életemben, ahol tudok, amire szükségem van. Én békében a magány.

80 gondolat, hogy neked erős lélek

Azt a saját összes idő alatt a világ

Van egy csomó idő, hogy minden esetben, amikor meg kell tenni ma. Én egy erős ember, mert az életet választom a jelen pillanatban. Itt és most minden rendben van.

Adok magának többit a munkából

Azt tervezi, hogy elhagyja annak érdekében, hogy lehetőséget adnak a kikapcsolódásra testem és lelkem. Nem megy túl a költségvetést, és mindig csodálatosan időt. Megyek vissza dolgozni frissül (frissül) és a csendes (nyugodt).

Azt segítséget kérni, amikor szükségem van rá

Úgy vélem, hogy könnyen segítséget kérni, amikor szüksége van rá. Úgy érzem, biztonságos (védett) központjában a változás, mert tudom, hogy a változás - a természetes élet törvénye. Kinyitottam (nyitott) a szeretet és mások támogatását.

Louise Hay „gyógyító ereje a gondolat”

Alapján anyagok transurfing-real.ru




Kapcsolódó cikkek