23 éves Zemfira „Egész életemben azt mondtam anyámnak:” Mama, a lánya lesz egy csillag „” Vlagyivosztok-3000

Mínusz száznegyven
és az örök nyár

Mindegyiknek megvan a saját története szerelmes Zemfira, én nem különösebben eredeti. Mivel majdnem egy évig. Zemfira Vlagyivosztok, ő egy csillag, ez - egy teljesen más, jó hírnévvel, a sajtó és a teltházas koncerteket. De nekem ez még mindig - ugyanaz a hang, hogy énekeltek varjak-moszkovita, aki úgy vegye ki a brekegése szélén Moszkva, különösen, ha valami fáj a szív ...

Uvertyurnaya rész

- Egy újságíró tette meg kérdést egy sajtótájékoztatón - miért mozog, mint Ilja Lagutenko?

- Én? Valójában Ilyukha remekül működik, és szeretnék dolgozni is. De én nem értem a mozgás, és a teljes szintet. Másrészt, én - egy sportoló, és ő láthatóan táncos. Nagyon képlékeny haver. Én meg a zsetont a másik. I nagyobb figyelmet fordítanak az ének, és Ilya - bizonyos intézkedéseket a színpadon. Még mindig erősen kötődik a mikrofont. Tudod, én próbáltam ugrani tegnap. Lai! La! Lai! Lehetetlen. Jobb állni. Jobb, mint egy jó hang, mint néhány ugrások. (Kérdés a „pressuhe”, mellesleg, nem szólal meg, a lány, majd azt mondta, hogy félt Zemfira -. LA)

- Maga egyfajta seb ...

- Tudod, van most egy kicsit agresszív hangulatban - mondja Zemfira. - Hadd magyarázzam meg. Tegnap a figurák zsaruk majdnem elvették, és te vagy az a harmadik személy, akinek én vagyok panaszkodik. Játszottunk az utolsó koncert, ha emlékszel, volt egy magas hőmérsékletű, de nem ez a lényeg. Nagyon aggódott - nos, akkor világos, hogy miért: Vlagyivosztok és így tovább ... Van egy falatot gyorsan és elkezdtem beszélni néhány ostobaság a BSB, de én általában nem kap, hogy hogyan jöhet Vlagyivosztokig, és bizonytalan a klubok (gondolom Moszkva nem rosszabb ). Én, természetesen, a tenger - úszni. Elvittek Shamora, az első alkalommal, az úton, még valami szart venni - az Amur-öböl, néhány kő. Minden jó, a víz meleg, én zuhant. De itt van, amit nem világos - nem volt annyira. Nos, öt zenész, Jurij Ivanovics (rendező „Zemfira” csoport -. LA) technikák ... És mi volna harminc, el tudod képzelni? Kik ezek, ahol - nem tudom. Mivel én közérzet, nyöszörögni kezdett: elment a szállodába, azt kell énekelni holnap. Nos, menjünk. Fiúk egy gépen, akkor Sergey (Szergej Mirolubov, 18 éves billentyűs -. LA) - egy másik. Mi hajt a „egyenlítő”, én meg - én a srácok. Kérem -, hogy azt mondják, ne menjen a szállodába? Miért, itt van a rendőrség kötögetni.

- Igen, minden ok nélkül. Haj, valószínűleg hosszú tetszett. Az a tény, hogy a fiúk felmászik a „Land Cruiser”, barátok hozta. És a rendőrök részeg. Nagyon jó - van valami józan. Saját fiúk ki vannak akadva, Jurij Ivanovics dokumentumok, sajnos, a másik autó, egy útlevél, mi volt, hogy a regisztráció csak. Bekapcsolom a piacon Babu - I Zemfira, ez az én sávban kell aludniuk. És félbe, akik vagyunk, azt mondják, hogy néhány közülük táncolt Shevchuk a garázsban. Ennek eredményeképpen nem emelkedik a szoba, durva, goromba ... mondom - nos, héja, akkor legalább legyen. Átírtam őket, mint egy bárány, és megígérte, hogy a baj, legalábbis a nyilvánosság szintjén veszélyben vannak.

Beírása. Mi Zemfira vannak az utcán az étterem előtt „Sakura” és a füst. Csak elküldte nekünk patsanenok tipikus ilyen Lugovskoy. És egészen neki: „A lány, adj egy cigit! Én már 11 éves. " „Tudod, hogy miért olyan kicsi - de azért, mert a füst!” - Zemfira mondja, de ad egy cigarettát.

- A tegnapi koncert valami furcsa a dalról azt mondta: „ne hagyd ...”, ami egy demót, de ez nem az albumon.

- Igen, a saját újság Fjodor Fomin azt írta, hogy a dalt kellett volna lennie 15 éves, de 14 éves volt, mert a tiltott Leonid Burlakov, nevezte, hogy „bulanovschinoy”. Lenya nekem valami tiltott, és általában valaki megtiltotta a színésznek, hogy vagy nem tesz egy dalt? Mi nem „Hi-Fi” ... Nos, mi ez bulanovschina! Őszintén szólva, a dal valahogy ofigenskaya. De játszottunk rosszul, és ez úgy, ahogy kellene, játszottunk a második album. A dal szép, nagy szöveget. Az egyik a kevés szöveg, amelynek én nem szégyellem.

- Egyes. Ez történik, ha beilleszt egy sort, nem számít, milyen
rohanó, és annak a ténynek köszönhető, hogy éppen elfér. Csak ne kérdezd, hogy a dalaim önéletrajzi. Néhány - miután egy igazi érzelmi tapasztalatok vannak írva, mások - ha elképzelni egy olyan helyzetet, ami lehetett.

- tettem. Mint te - nem bélyegek.

Líra betétet Zemfira. Hadd magyarázzak el valamit. Nem akartam megkérdezni Zemfira mit kér minden counter-kereszt. Született, megkeresztelkedett, tanult ... De ez az információ valószínűleg szükséges az Ön számára, az olvasó, így elmondom mindezt neki, indokolt azonban, egy bekezdésben ... Talgatovna Zemfira Ramazanova - ez az igazi neve. Mom - baskír, apa - tatár, nőtte ki magát az egyik banderskih területek Ufa, de az utcán nem volt képes járni - szimbiózisban a zene és a vokális jazz ügyek és kosárlabda nincs idő. Örök szólistaként kórus dalok szúnyogok, Zemfira útközben ledobta fodorral és rohant a kosárlabda, amiben - CCM, a legjobb pont őr között ifi 1989. Korai életkortól kezdve végre az éttermekben, ahol nem ének pop zene és a chanson, és a jazz, soul, Whitney Houston ... Mint mondtam Zemfira, az éttermek ő szerzett háromszor nagyobb összecsomagolva apám és anyám fizetést. Diplomáját a pop osztályának a Ufa iskola művészeti ének, és elment azonnal a második fogás - egy szakember, aki általában egy tetoválás egy napot. Ma a TV-ben is csavarja klip neki dal „Arivederchi” késedelmek miatt a csatornán ORT nem tudja futtatni a „AIDS”, és a másik hamarosan egy klip a dal „Miért?”, Ami most működik Ruminov Paul.

banális rész

- Nem is tudom, hogyan kell megfogalmazni a kérdést. Őszintén szólva, én csak azt szeretném tudni többet rólad. Milyen ember, hogy olvassa el, mi bántja ...

- Az egyik ilyen nap. I - Szűz horoszkóp. Születésnapi töltöttem Londonban, a rekordot. Mi ezen a napon, az úton, a négy dalt rögzített.

- A filmekben eltávolításra kerül?

- Nem - legalábbis amíg nem látok egy tisztességes forgatókönyvet. És kétlem, hogy ő fogja látni a közeljövőben. A filmek már ma ugyanazon a helyen, és a zene. Nos, az utóbbi időben szerepet ajánlottak néhány filmet. Rajtam kívül ott kellett volna távolítani Mazaev és Aguilera. Azt nem volt hajlandó, ami miatt egy másik botrány - azaz, azt mondják, a Mazaev Aguilera és nem akar játszani.

- Igen, és egyre akarok. De amíg van két unokaöccse, Arthur és Tom, nekem van elég. Ők - nagyon közel áll hozzám az emberek. Kihoztam őket a gyakorlatban. Nem vagy egyedül, természetesen. Általában én nagyon közel a családommal. Anya hív minden városban.

- Mint egy anya reagált a siker?

- Tudod, egész életemben azt mondtam anyámnak: „Anya, a lánya lesz a csillag.” És amikor ez történt, nem volt még kivédeni. Még sértő. Néha azt próbálja elmondani neki: „Anya, itt vagyok, mi lett.” És ő inkább kételkedett? Azaz, én halálos fertőzött végzetes bizonyosság. Bizonyos esetekben, biztos vagyok benne, hogy dicsekedni, a férfiak, mint a saját, a zenészek. Elmondom nekik - minden rendben van, mi vagyunk az első számú csillag, és maga remeg. És azt hiszem, néha - ki vagyok én valaha is mondani? És amikor kiderül, minden váll vállat: akik kételkedtek.

Líra betétet a sajtótájékoztatón. Őszintén szólva, én nem kérte, hogy „pressuhe” egyetlen kérdés, mert milyen furcsa ez az egész. Zemfira, a saját szavaival, nem az a személy, aki meg tudja mondani, valami igazán érdekes magad egy nagy összejövetel az emberek. És mi újságírók - ők főleg lányok - nem habozott ragasztó címkéket. „Hol szerezted ezt a képet az utcai lányok?” „Komplex kiváló tanuló”, „érdesség”, stb Zemfira nyitva van, akkor zárt, aztán elnevette magát, aztán megsértődött. A helyzet nyugodt kérdését létre a fiatal, akár Zemfira a kolerajárvány Vlagyivosztok tudja. Félt, elkezdett ígérnek a szervezők, hogy ők a gyógyszerek csődbe, de ez volt minden jó természetű. Csak később azt mondta nekem, hogy valójában nagyon komolyan egészségügyi kérdések, és még inkább, hogy egyenek több tejterméket. Valaki még sikerült neki mondani, hogy mi van Shamora radioaktív tengeralattjárók érhető el, akkor általában úgy döntött, hogy ne menjen oda többé. Végén a találkozó egy lány, egy pillanattal ezelőtt próbál szúrni Zemfira, rohant neki autogramot.

Munka rész

- Ahogy most Ufa érvényes Önre?

- Csak úgy, mint itt a Lagutenko. Szeretem, szeretem, de ideges. Igen, én, kedves, de ugyanakkor beszélni Zemfira jól Ufa - jele rossz íze van. Tudom, hogy szeretsz, de nem beszélnek róla. Másrészt, ha vannak emberek, akik nem hittek bennem, nem valószínű, hogy nekem, hogy azt mondják, akkor természetesen nem fog mondani most. By the way, akkor konyak? Mindig írva a lovas - 50 gramm az előadás előtt, a torok.

- A dohányzás és az erős, tiszta hangon - elméletben egy furcsa kombinációja.

- Tudod, én füst sokáig, év 12-13. Rászokni korábban szakmailag ének, nehéz megítélni, hogy milyen lenne, ha ... Talán jobb lenne. Mi füstölni kezdett minden kedves kosárlabda csapat voltak, amikor a hatodikban.

- Elvileg a „szemtanúk” Tudom, a történelem az emelkedés, de szeretném hallani tőled.

- Olyan volt, mint tudod? Megérkeztem Moszkva - egy. Zadolbalas Ufa, jön egy hétre, marad a lányok - lány, furcsa módon, mint Pesnyak, és ő átírta őket. Míg az idő „Maksidrom”, és jött hozzá két lány, St. Petersburg újságíró, azt mondja: „Ha azt szeretnénk, odaadjuk Burlakov szalagot?” Ki a hajósok? Ez nem mindig ismeri a nevét, akik „jelentése”. Elmagyaráztam - Beleegyeztem, de legfeljebb három dal. Miért három? Csak fel magát a termelők helyzete - nem fognak többet hallani. Adtam „Snow”, „mínusz 140”, és egy másik dalt, ami nem volt benne ez az album, de jött a második, és vált az egyik legjelentősebb.

Líra koncert paszta. És pénteken és szombaton koncert jelölve egy teljes házat. Amikor Zemfira ült a színpadon, és kinyújtotta a kezét a szobában, mert megpróbálta megragadni ötven. „Tudom, hogy szeret Vlagyivosztok” - mondja. Szerelem odáig ment, hogy a rajongók és a szurkolók, akik már várnak Zemfira szolgálatában kilépő DKMa szinte tépte darabokra, így miután a szombati koncert kellett eltávolítani a tüzet. „És mi játszott szar, - mondta, miután Zemfira szombati koncerten. - figurák Majdnem megölte, nem játszott a füge. " Pénteken a koncert volt nagyon boldog.

Zemfirskaya rész

- Még mindig értékeli magát?

- Tudod, mi ez az egész trükk? Én most már nem is az újságok írnak, de az Ön számára. Itt azt mondják - a kép az utcán a lányok. Hülyeség. Megmondom - Még nem találkoztam olyan emberekkel, mint én. Tudom, hogy az első benyomás rólam összeget - tettem magam azon a helyen, akik szembesülnek nekem az első alkalom. Street lány, mint egy kisfiú, stb De ha közelebbről megvizsgáljuk kiderül, hogy ez nem egy fiú, nem lány. Ez Zemfira. Attól félek, hogy soha nem fogja sem az újságírók, sem a diákok megértik ezt. Közeli barátok, persze, tudom, mi Zemfira, és én valószínűleg inkább találják magukat egy rendkívüli ember, hanem egy zenész vagy énekes. Csak fun - vannak ilyenek, ezek a karakter típusú, karakter típusok, és az emberek, mint én, nem.

- És mi a jobb -, hogy felismerjék az egyediség és továbbra is megfelelnek az ugyanaz a személy valaha?

- Jó lenne, persze, hogy megtalálja az ember, de másrészt - és ha letört? Ebben a tekintetben, büszke vagyok magamra, de megértem, hogy nekem ez nem függ. Azok, akik hívj egy utcai lány, válaszolni, mint egy utcai nő: menjen a pokolba. Annyi könyvet olvastam az egész testvériség, hogy ült, nem tud olvasni. Néha kapok magányos és aggódom, és, nos, miért vagyok - könnyebb lenne, és minden alakult volna könnyebb. Természetesen ül - jól Chatsky Chatsky.

- Zemfira, én nem azt kérem, hogy azt mondják, hogy hogyan érzi magát az azonos neműek szerelmi, én jobban érdekel, hogy mit kell válaszolni ezekre a kérdésekre ...

- Tudtam, hogy abban az időben, hogy szükségem van rád ... Ez a „AIDS” megjelent, ahogy azt már találkozott Lenya. Azonnal tudtam, - ez egy botrány, bár a hozzáállás, hogy ez a dal van egy nagyon különös konyunkturka még volt. Mikor vádolták, hogy érintse a témában a homoszexuális szerelem, provokálni a botrány, és megy a környezetet, nem értek egyet ezzel. Ebben az esetben tudtam csinálni egy egész albumot, de nem lesz rögzítve. Úgy vélem, „AIDS” - botrány. És csak azért, mert nem énekelnek róla. Mégis a láthatáron, csak megtette az első, és ez énekelt. És a zene - ez az egyik a média.

- Azt mondta, hogy „Snow” - az egyik első a dalok, és ez csak róla.

- Tehát ez a téma - lírai fogalma?

- Ha azt mondjuk, hogy van ez az egész teljesen felépült a Baska, nem tudok sem. De nagy, hogy ez a nagy üzlet? Határozottan újságírók habozzon kérdezni - Lefeküdtem a lányok, vagy sem. És őszintén válaszolni - nem, nem alszik, tudod? De talán, én nem tudom. Én ugyanaz minden alkalommal, megkerülve kérni - és mit gondol ... Igen, ketté. Nem érdekel, hogy ki alszik, én billentyűs, alszik, akivel Jurij Ivanovics, akivel alszol. Nem érdekel, hogy ki valaki alszik.

- Ott voltam a koncerten úgy tűnt, hogy csak megérint, „Anya” címmel ...

- Ez a dal tetszik. A dal egy fiúról! Nem értem. Ez vicces volt, amikor azt mondták, hogy a dal „Miért?” Körülbelül egy lány. Általában voltam döbbenve. És én azt mondom - és így már kiütötte ... A francba! Értesz engem, így nem volt, hogy én írtam a dalt, mert gyakran ez a helyzet, az utcán, és a vers - ez az egyik, és a kórus - több. Ő öntött két dalt. Nos, hogy a lány? Amikor először azt mondta, hogy, féltem, de nem lehet egy kis szünetet között vers és a kórus kiabálni: „És most - a második dal.”

- billentyűs van egy klassz, kedves a ...

- Cool, mi? Ez az én legjobb barátom. Másrészt zenészek mi csak dolgozni Sergey és a barátok, síelés együtt versenyt. Azt tudom, hogy világos ez nekem - mint öccse. Előfordult, hogy játsszon valamit, ami nem az, amit én meg azt - Mr. Che elcseszte ... és annyira kedves. Vagyok férfi a jóság tudja megbocsátani sokat.