10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Úgy tűnik, hogy talán meglepő lehet a szokásos zöldség. Kiderült, hogy vannak olyan egzotikus rokonok, az uborkát, ami nőtt és fogyasztják a különböző országokban szerte a világon. Ezek a csodálatos fajták ritkán jelennek meg a polcokon a helyi boltokban. Ha azonban, és hogy megfeleljen egy ilyen szokatlan gyümölcsöt, akkor nem valószínű, hogy hiszem, hogy ez az egyik gyümölcs zöldség - uborka!







Nods (afrikai szarvas uborka)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Kiva két további címeket - szarvas dinnye, uborka afrikai. Ez a zöldség egy sárga színű, ez vonatkozik a tüskék és héja ehetetlen. De a lédús zöld húsú igen alkalmas emberi fogyasztásra. Bólint, bár emlékeztető cukkini, egyaránt íze és uborka, banán, így egyaránt használható édes és sós jellegű. A saláták használt só és bors a citromlevet. Szarvas dinnye adunk tej vagy gyümölcs turmixokat. A gyümölcs gyakran szerepel az étrendben, ha a diéta, akkor ajánlott a táplálkozás fogyás.

„Sündisznó» (Hedgehog uborka)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Ez a dekoratív fajta uborka-, mint a sün, egész egyszerűen a saját, hogy nő a kertben. Ez kúszónövényen nem szeszélyes az ellátás és csak a szükséges bőséges öntözést.

„Sárkány tojás» (Dragon Egg Uborka)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Uborka fajták a „Sárkány Tojás” tekinthető ereklye Horvátországból. Ez a tojás alakú gyümölcs puha, krémes fehér bőrrel és halványzöld mag. Az íze „tojás” édes az adott és nagyon szeretném kipróbálni őket a gyerekek.

Red hmong (hmong Red uborka)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Ősi hmong törzs él a határok Thaiföld, Kína, Burma, Laosz és Vietnam, időtlen idők óta termesztett fajta a névadó fajta uborkát, ami a kertészek körében is ismert tladianta. Red Hmong tladianta vagy eltérő színe a fehértől a halvány zöld, amely átjut egy arany-narancs-vörös, mint érését. Ezek sózzuk, mint az uborka vagy cukkini, és szintén állapotú. De gyakrabban, mint az érett bogyós gyümölcsök a magas cukortartalmú készítéséhez használt lekvárok, befőttek, kandírozott gyümölcs.







„Crystal Lemon» (Crystal Lemon uborka)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Ez a legismertebb gyümölcs, gömb alakú gyümölcse, amely elterjedt Európában. Uborka Az ilyen jön a biológusok azt állítják, hogy a Mexikóból, vagy India. Az ugyanazon uborka nagyon édes, puha és lédús, bár a megjelenésük hasonlít egy savanyú citrom.

„Kaiser Alexander» (Kaiser Alexander uborka)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Rendkívül ritka fajta, az uborkát, tiszteletére nevezték el az orosz császár Alexander, aki szerette, hogy túlérett uborkát.

„Gak» (Gak uborka)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

GAK is ismert keserű uborka tavasszal. Ez a fajta akkor tekinthető az egyik legegészségesebb a világon - segítségével gyógyítható láz, tályog, hátfájás. De, mint minden hasznos, az íze az uborka nem kellemes.

„Kolbászfa» (Kigelias)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Úgy tűnik, a neve ennek a fajnak az uborka növekvő szub-szaharai Afrikában, van valami köze az alakját idézi a csapokat. A gyümölcsök kolbászfa uborka nőnek a fák, és eléri a hossza legfeljebb 60 cm. By the way, a helyiek hívják ezt a növényt „kolbász fa”, és nem csak enni, de a gyümölcsök kezelik a reuma, kígyómarás, szifilisz, kiutasítja a gonosz szellemeket, és megáll. Közülük is, hogy az alkoholos italt. Friss plody- „kolbász” mérgező és erős hashajtó hatása van. Afrikaiak emberi fogyasztásra e szokatlan uborka szárított, pörkölt vagy fermentált.

örmény uborka
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

Örmény uborka - egy ritka növény őshonos Közép-Ázsiában, ahol elkezdett nőni, hanem egy közönséges uborka, kevésbé ellenálló a száraz éghajlati viszonyok, elkezdte használni a közelmúltban népszerű hazai gazdák. Örmény uborka, dinnye kígyó használják élelmiszerekben fiatal korban, mint egy uborka, egy érett gyümölcs illata dinnye.

Magnolia acuminata vagy uborka (Magnolia acuminata)
10 egzotikus fajok uborka, amit még nem próbáltam

A legritkább a meglévő típusú uborka a világon, hogy ha a nyelv a kertészek, hogy köze van az uborka csak egy nevet. Lombhullató fa, növekszik Észak-Amerikában, ad, mint a gyümölcsök méretét uborka 6-8 centiméter, amely sejtek a korall-piros bogyók. Wood egy szép koronát és alakja a levelek, amelyek ősszel festettek világos arany színű, ami azt uborka magnólia gyakran termesztik díszítési célokra.




Kapcsolódó cikkek