Kuban játszott döntetlent a zenit a Premier League a pontszám 2 2 - orosz újság

Szombaton, a mérkőzés a 12. fordulóban a nemzeti bajnokságot a futball a Premier League „Kuban” az ő területén játszott döntetlent a „Zenit” az eredmény - 2: 2 (1: 1). Krasnodarets gyertyatartó a harmadik percben nyitotta meg a számla, de a végén az első felében Dzyuba volt vissza a labdát, és a második felében, aratta parner team Oroszország Shatov. De Kubanets Melgarejo kiegyenlített.

A szünetben a bajnokság, kapcsolódó csapatok játékok, Krasnodar volt lehetősége, hogy nyugodtan készülni a következő harcok szinte teljes erejét. Pétervárott, persze, a legtöbb játékos alapjait a nemzeti csapat (az összes zenitovskie gyűjtemények voltak az Európa-bajnokság), és visszatért a klub, amíg a hét közepén.

Ugyanakkor azt találtuk, hogy Andrei Arshavin kiterjesztése szinte a nyáron, hogy felépüljön a kárt, szemben a saját csapat, és nem tud játszani. De, úgy látszik, végre vissza Roman Pavljucsenko, aki töltötte a múlt csütörtökön az egész idő alatt az ülésen ifjúsági csoportok. Ebben az esetben a csillag csatár úgy nézett ki, sápadt, és megerősítette egy interjúban klub honlapján fiatal zenitovets Vladislav Nyikityin: „Elvileg nem emlékszik én nem tudom, hogy ő volt a motiváció, hogy játsszon a fiatal csapat, de nagy veszélyt sem tudta képzelni, mi. védők. "

De a veszteség a vendégek elég meggyőző. Szerint a sajtószolgálat pétervári „Viktor Fayzulin, Domenico Criscito, Igor Smolnikov és Ezequiel Garay hiányozni fog a találkozó, hogy foglalkozzon az edzői és orvosi személyzet és a jövőben is az egyéni képzés” Gazprom „-trenirovochnom központ.”

"Kuban" (Krasnodar) - "Zenit" (St. Petersburg) - 2: 2 (1: 1).

Célok: Shandan, 3 - "Kuban", Melgarejo, 64; Dzyuba, 44, Shatov, 55 - "Zenith" ..

"Kuban": Belenov, Manolev, Armas, Shandala, Bugayov Tkachev (Arshavin, 83), Kulik (Tlisov 12), Rabiu, Ignat'ev, Khubulov (Balde, 63) Melgarejo.

"Zenith": Kerzhakov, Anyukov, nope, Lombaerts, Garcia (Ryazantsev, 46), Yusupov, Witsel, Shatov (Tkachuk, 84), Danny, Hulk, Dzyuba.

Figyelmeztetések: Manolev, 28, Khubulov, 31 - "Kuban"; Neto, 35, Halk, 67, Yusupov, 77 - a "Zenith".

Bírók: Eskov (Moszkva), Danchenko (Ufa) Voroncov (Jaroszlavl).

Érdemes megjegyezni, hogy a mérkőzés napján, szolgáló kizárás shestimatchevuyu coach „Zenith” André Villas-Boas lett 38 éves. A játékosok a szállodában fogadta a mentor, adott neki egy „diéta torta”, és elment sétálni a főutcán Krasnodar Red. Sőt, a Puskin téren születésnapját személyesen tartotta a csapat gyakorlatok, a csapat visszatért a szállodába.

Az üzenet, akit a klub honlapján, benne egy kívánság, hogy minden nap töltött Villas Boas Szentpéterváron hozott neki „csak élvezet”, és kifejezte meggyőződését, hogy „az új sikerek és eredmények nem tart vársz!” ...

De ahhoz, hogy megőrizze az esélye egy „új sikerek és eredmények” kizárt gyújtáskimaradás Krasnodar: szombat délután CSKA verte Khimki „Ural” - 3: 2, tehát a különbség a táblázatban a „Zenith” már 11 pont a térben. Ezen kívül a látogatók, akik elvesztették két kulcsfontosságú védők (Smolnikova és Criscito), arra kényszerül, hogy egy része alapos átszervezés: argentin opornik Garcia küldtek a helyére központi védő (ő helyzetét hozta Yusupov) és Neto kellett menni egy ismeretlen portugál jobb szárnyat.

Senior edző a házigazdák Szergej Tasha áll a szegény meg a játékosok, tedd a hagyományos az utolsó mérkőzés kezdő felállás ( „RG” vezetett internetes traslyatsii ezen a találkozón). Ezen túlmenően, az alkalmazás, továbbá a Pavlyuchenko, Arshavin és váratlanul. Sőt, a sajtó doboz az aréna is javasolta, hogy az ex-játékos a londoni „Arsenal” valószínű, hogy jöjjön a pályán 20-25 percig.

Nehéz megmondani, hogy mennyire jól a vendégek válogatott játék Krasnodar, de mi van, ha Tashueva a hazai pályán „Kuban” próbál hatalmasan, hogy tartsa az első néhány percben, aligha nem vette észre. Azonban az áttörés bemutatkozó rivális Zenit nem voltak készen. Rabiu a központ területén játszott proaktív és küldött egy áttörés a jobb Hubulova, ami kiütötte Garcia.

Khubulov lógott a büntetés vonal kapus ahol Shandala ugrott ellenfél a labdát a jobb alsó sarokban Kerzhakova - 1: 0, 3 perc.

Zenit néz nyugodtan reagált az incidens, került a labda ellenőrzés alatt, és kezdett végezni a kombináció az ellenfél fele. Miután egyikük, egy pillanatra Belenov verte Dziuba volt berúgni a labdát a hálóba öt méter. Ezután a kapus ismét meg kellett átvágni az első átviteli labda felé Hulk. És 17 perc alatt (ekkorra a legtöbb támadás, a vendégek bal oldalról erőfeszítés Anyukov és Shatov) Danny méter tíz futott a labdát az égen.

Az viszont, dehogy „catch-up” az középhátvéd, sikerült elkapjam a labdát a levegőben, repülő felé egy magányos Melgarejo.

By the way, ebben az időben, „Kuban” kellett tölteni egy helyettesítés helyett a sérült Kulik ment Tlisov.

Fokozatosan, a pálya közepén, a vendégek kezdtek egyre felülmúlja a házigazdák a harcot a labdát (a „mustár”, és sikerült elkapnia Manolev Khubulov). De csodával határos módon nem Dziuba vagy Hulk odáig nem sikerült.

Mindaddig, amíg a fő játékmester lett pétervári Hulk nem kap lehetőséget, hogy végre a büntetést. Miután csavart kupola közepén a fenti mezőben minden ugrott, estestvennor, Dzyuba és elküldésének fejjel a labdát a jobb felső sarokban a kapus - 1: 1, 44 perc alatt.

Aztán szűk Hulk méter 12 Manolev volt logika retesz.

A szünetben a vendégek átalakította védelmi vonalat újra. Garcia elhagyta a pályát, bal helyett Ryazantsev helyét elfoglaló jobb hátsó, míg Neto visszatért középső védők.

Először veszélyes támadást már a második felében ismét volt otthon: át a bal szárnyon az első reagálás Tkachev, de elküldte a labda fej Mestre EMI messze meghaladja a mezőnybe.

És itt van a válasz Oleg Shatov kiderült, hogy produktív. Orosz középpályás haladt a széle a doboz (a védők „Kuban” szeme csak kíséri tetteit), és a bal láb méter 18 küldte a labdát a bal alsó sarokban a kapus. Belenov ebben az epizódban a leadott végén: 1: 2 55 perc.

Ezután itt az ideje, hogy újjáépítsék a játékot, és a tulajdonosok: megjelent helyett Hubulova Balde került a helyére a csatár, és Melgarejo esett a pálya közepén. Azonnal vezetett pontozási támadás déliek. Manolev jobb lógott a kapus, ami kiugrott mögül a védők Melrareho megállt mell-labda, és lövését Kerzhakov: 2: 2 64 perc. Ez a hatodik labdát Paraguayans ebben bajnokságban.

„Zenith” hamarosan újra előterjeszteni Witsel, de a belga hat méter tolta a labdát csak múlt a Belenova, de a kapu. Miután egy pár perccel később Danny nem kap a keretbe, a labda pedig a tökéletes helyzetben tíz méterre a kaputól. Aztán közelről sikerült elküldeni a labdát a hálóba, és Dziuba.

A régóta várt esemény történt tíz perc alatt: a pályán hosszú szünet után jelent meg, és Andrey Arshavin.

Végén a mérkőzés, „Zenit” teljesen kizárva a házigazdák a saját tizenhatosán belül. Továbbra is csak látni, hogy a bajnok elég ideje a győztes gólt. 88 perc elteltével a szentpétervári csoport volt a labda, de a játékvezető les fix Tkachuk, aki Dzyuba át. sarok. És válaszul Balde kihagyott egy üres kapuba 16 méterről.