Job Description eladó pet store

1. ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK

1.1. Ez munkaköri leírás határozza meg a feladatokat, jogokat és felelősséget az eladó Pet Shop Zártkörű Részvénytársaság „pet” (a továbbiakban - a Társaság).

1.3. Eladták az igazgató boltban kisállat boltban.

1.4. A hiánya az eladó (szabadság, betegség, stb), feladatát kell kijelölt személy az előírt módon, aki megszerzi a megfelelő jogokat és felelősséget a feladatai ellátásához.

1.5. Az eladó által vezérelt:

- a jogalkotási és egyéb normatív az Orosz Föderáció területén a tevékenységüket;

- helyi rendeletek a szervezet

- ez a munkaköri leírás.

- más helyi cselekmények a Társaság.

1.6. Egy értékesítési pozíció lehet venni a személyt, aki felsőfokú műszaki, a tulajdonában technikák értékesítési tapasztalat nélkül vagy olyan hiányos magasabb, középfokú szakképzés munkatapasztalattal egy egyéves időtartamra.

1.5. Értékesítési kell tudni:

- a jogszabályok, az Orosz Föderáció Munkaügyi; alapjait a gazdaság, a termelés megszervezését, a munkaerő és menedzsment;

- jogszabályi és más normatív jogi aktusok az Orosz Föderáció irányadó áruk értékesítése a végfelhasználók;

- szabványok és előírások zootovarytovary, csomagolás és címkézés;

- tartomány, az osztályozás, jellemzők és célja pet, hogyan kell használni őket, és az őket gondozó;

- garanciális feltételek kezelhető ellátás;

- módszerek gyűjtése és összeállítása adatok a vevők igényeihez;

- a név a fő szállítója a kedvtelésből tartott termékek, különösen a változatos és minőségi termékeik;

- jellemzők és különbségek a termékek macskák, kutyák, rágcsálók, madarak és egyéb állatok;

- főbb típusai nyersanyagok megy a termelés az eladott áruk, a módszerek azok létrehozását;

- az alapelvek a szerkezet és működési szabályzata kiszolgált kereskedelmi és technológiai berendezések;

- az eljárás felvételi kisállat termékek a beszállítóktól, leltár, előkészítése és végrehajtása során kereskedelmi jelentések, tanúsítványok a házasság, hiány, peresortitsu áruk és átvételi tanúsítványok az átviteli vagyon;

- csere és visszatérési politika, átiratok a cikket, és a jelölést a létesítmény a házasság;

- technikák és módszerek gyors kiszolgálást különböző kontingensek vásárlók alapján nemük, koruk, tudásszintjének a terméket és egyéb számviteli anyagi javak;

- tervezési elveket pulton, és belső ablak kirakatok;

- a szabályok és eljárások a papírmunka az áruk értékesítése;

- formái dokumentumok és az eljárás adatszolgáltatás;

- a munkaszervezés révén;

- irodai programok (Word, Excel) és a terminál program kereskedelmi emeleten;

- rendeletek munkavédelmi, biztonságtechnikai, ipari egészségügyi és tűzvédelem.