Állás és munka Értékesítés Ortopédiai Salon - Moszkva, álláskeresés

INFINITI-bútor - Moszkva

társaságok; - előállítása tervezési projektek a számítógépes program; - Számítási költsége. tartózkodási engedély). Feltételek: Mivel a folyamatos bővítése. kivehető 18 munkanapon belül havonta (10-órás. Segítünk! Az a képesség, hogy válassza ki a szalon közelebb haza.

1 hete hh.ru

Sales Manager / Shop asszisztens egy bútor. 40 000P

Toris - Moszkva

Szövetségi lánc Bútorszalon és gyártó a legjobb termékeket. Értékesítési! Meghívjuk Önt, hogy belevetik magukat a világ szép, jó minőségű és. és lesz egy első osztályú specialista értékesítés! Erre. erők, és részt vesz a versenyben, akkor meg kell.

2 hete hh.ru

Értékesítés a márka szalon cellás 50 000P

Feladatok: - tanácsadás ügyfelek választék szalon. - Csatlakozás a szolgáltatóhoz. Földrajzilag cserélhető 4/2 - pont a kör alakú metró Excellent. növekedés Free vállalati képzési munka Moszkvában egy nagy.

2 hónappal ezelőtt career.ru

Értékesítési ékszerész PANDORA (TC Afimo. 35 000P

Pandora - Moszkva (m kiállítási.)

Az ügyfelek (gyűjtemények, készletek, képek) segít létrehozni egyedi ékszer. szolgáltatás és a merchandising minden kabin személyzet munkáját a pénztáros Ehelyett. Forgalmi stabil jövedelem 2-szer egy hónapban (teljes hivatalos), motivációs.

3 hónappal ezelőtt hh.ru

Senior Sales PANDORA ékszerész (. A szerződés

Pandora - Moszkva (m Okhotny Ryad).

Az ügyfelek (gyűjtemények, készletek, képek) segít létrehozni egyedi ékszer. szolgáltatás és a merchandising minden kabin személyzet munkáját a pénztáros tartása könyveket. Forgalmi stabil jövedelem 2-szer egy hónapban (teljes hivatalos), motivációs.

Először tudni az új álláslehetőségek!

Értékesítési ékszerész PANDORA (TC Reutov. 35 000P

Pandora - Moszkva (m Novokosino.)

4 hónappal ezelőtt career.ru

Értékesítés ékszerész PANDORA (TC arany. 40 000P

Pandora - Moszkva

Értékesítési ékszerész PANDORA 35 000P

Az ügyfelek (gyűjtemények, készletek, képek) segít létrehozni egyedi ékszer. szolgáltatás és a merchandising minden kabin személyzet munkáját a pénztáros Ehelyett. ütemezése stabil jövedelem 2-szer egy hónapban (teljes hivatalos), motivációs.

Értékesítés a plázában Bútor Szalon Prince Plaza 35 000P

Stolplit, Bútorgyár - Moszkva (m Teply Stan.)

Orosz városok, a képviseleti irodákat a FÁK-országokban. Mi egy csapat vagyunk. - Felkészülés a tervezési projekt egy 3D-s program; - Segítsen ügyfeleinek kiválasztani a megfelelő terméket. értékesítés (szerződések); - fenntartása érdekében a parketten. Követelmények: - A tapasztalatok.

3 héttel ezelőtt hh.ru

Értékesítés a PANDORA ékszerek szalon (bevásárló központ a város. 30 000P

Pandora - Moszkva (m Aviamotor.)

működni stabil jövedelem 2-szer havonta díjat a magas. személyes hatékonyság és a győzelem a különböző versenyeken, ajándékok a vállalattól. Mi fogja önéletrajzát adatbázisunkban, és ha szükséges. kihasználatlanság lesz a jövőben, akkor ajánlja fel.

1 hónapja career.ru

Reyltelekom (közvetlen munkáltatói) - Moszkva

Ukrajna, Kazahsztán és a FÁK állandó munkahelyet vsalone MTS celluláris kommunikáció, Beeline, MegaFon. Vállalati képzési és oktatási munka a város központjában, egy nagy. mobilitás ajánlások eredményeit eladó celluláris -konsultantvsalon (M. Paveletskaya.

2 hete alljob.org

Értékesítési női ruha üzlet Caterina Lem. 30 000-45 000P

Értékesítési hálózat Caterina Leman - Moszkva (m Leninsky Prospekt.)

-konsultantvsalon eladónak női ruházat, prémium kategóriás Caterina. ügyfélkör; Irányítsd a rendelkezésre álló áruk az értékesítési területen, időben feltöltését. edzés előtti termék Fenntartása érdekében a kereskedési teremben, az öltözők.

2 hónappal ezelőtt hh.ru

Értékesítési női ruházati bolt prémium sejtekben. 45 000P

Az eladó -konsultantv áruház divatos női. válasszon ki egy képet, segítik kialakításában a stílus és a kép az ügyfél. A termék előkészítése; Biztosítani kell annak érdekében a kereskedési teremben; Lépést tartani. márka Caterina Leman Oktatási saját képzési központban; Kedvezmények.

Értékesítési ékszerész 30 000P