7 véleménye a mosolyt Moszkva, Alexis, Mytischinskaya 3rd Street, 3,

Hála Tatiana Alekszandrovna Banuzovoy érzékeny és egyéni megközelítés a betegnek. Led a feleségének az elmúlt évben - nem volt probléma egy falatot, és egy szörnyű félénkség. A házastárs megtagadta nadrágtartó, t. Hogy. Ezek a mirigyek néz szörnyű! Erre azért volt szükség, hogy kiad egy nagy munka, hogy azt minden jön a konzultáció. Mindez a háttérben bonyolult a harapás és a konstans beszélni egy sikertelen megjelenést. A konzultáció során kiderült, hogy vannak olyan modellek, láthatatlan fogszabályozó, hogy. további ›







Isten ments valaki nem szembesülnek a problémával ínybetegségek. Anastasia Malskaya - csodálatos orvos, aki megszabadított engem a alattomos betegség, fájdalmas fogfájást. A művelet eltávolítani zsiradékban sikeres volt. Orvos megcsodálta a bonyolult a munkát. Köszönöm Anastasia Alekszandrovna rá olyan nehéz, de nagyon szükséges munkát.

Put melles magát és a lánya Banuzovoy Tatyana Alekszandrovna. Megértése és tapasztalt orvos, egy profi. Segített kiválasztani a modellt nadrágtartó, tanácsos minden alkalommal, míg tartott falatot Javítás. Különös nehézség vagy viselése során, vagy a folyamat anyagtisztításra / telepítés nem volt, mert hogy nagyon köszönöm. A legtöbb klinikai tetszett a kényelem, valamint az a tény, hogy minden történik az időben. Mi soha nem ült a sorban, kivéve, amikor jöttek fél órával korábban. A hallban egy TV és teret malyshni ahol akkor mutatják ki, és szálljon le a szülők.







Jól tette implantátumokat. Tettem ide a Nobel implantátum eltávolítása közben régi sérült fogat. Lenyűgözte a könnyedség, amellyel minden elkészült. Még nem értettem idején fúrás csont megy komoly műtéten. Csak később jött - varrott gumi, állkapocs fúrva, titán implantátum van csavarva. Ő működtetett Alexey Grechkin. Implantátum önmagában tökéletesen megrágja és jól néz ki oldalról nem lehet érteni, hogy a mesterséges.

Szeretnék küldeni üdvözletét és hála a bátor lány Malskaya Anastasia. Foglalkozott a fogászatban „Smile” fluxus és még a szem teljesen piros, féltem volna szabad szem elől tévesztenünk, és minden rosszul végződik. Ez fájdalmas volt - egy őr, arcon megrándult folyamatosan, annyira fájt, hogy még a tabletta szinte egyáltalán nem működik. Mi kezelték közel két héttel azután, hogy az első látogatás még rosszabb volt, én a pánik. A második napon sokkal jobb volt, a harmadik - elment a módosítást. Voltak is öblítsük le. további ›

Hamarosan a fogak ideális lesz

Állok a hagyományos fém fogszabályozó gumiszalag, tudják minden hónapban más színű, változó rezinochki! Én 15 éves, és az én osztálytársaim ilyenek.))) Tettem a klinikán Banuzovoy. Teljesen megbízom benne, mint egy orvos. Azt hiszem, az eredmény önmagáért beszél.




Kapcsolódó cikkek