49 Cabin szűrők saját kezűleg

Tehát ez a régóta várt nyári. Bár a +20 minden megéri. Északi szél ... De nem arról, hogy most. Volt még a port. De a szűrőbetét a kályha Nexia gyári valahogy nem jelent meg! =) Mert minden vsasot, biztonságosan az utastérben. Nem annyira aggódik a por száraz levelek, és egyéb nagy részecskéket. A levelek akkor húzza harisnya nő. Ez menteni, de nem sokáig. Valószínűleg ez lesz a lyuk a közepén =) És amúgy is nehéz a por.







Ezért úgy döntöttem, hogy kiszűrje - termelnek. Persze lehet, és vásárolni. De én nem akarom.

A fő cél az volt, takarítás levegőt a portól, levelek, és arra, hogy továbbra is használhatja a recirkulációs csappantyú.

Ennek eredményeként: A patak a szűrő után a telepítés nem változott. tűzhely hang lett kissé gromche.Naverno hatása növekedett légellenállás át a szűrőn. Bár lehet még levelek. A panel akarta, minden vychaschu. De a zene nem érdekel. Nem sok susogása. A zár kiold. Nagyon szép =)







KÉRDÉS: Láttad, hogy a szűrők aktív szenet adunk, gyógyszertár, van-e értelme is?

Használhatja a szűrőket a porszívó a finomítás, a szén vásárolt autót. A legfontosabb - ne használjon habot! Ő egy rossz vezető fluxus magába szívja a nedvességet, mint egy horror, és tisztítja so-so.

P- és L-alakú PVC profil. Ár - nem a know voltak;

Grate a KAMAZ szűrő;

Szintepon. Egy régi kabátot húzott;
Huzal rögzítő és a második ragasztó.

Az összeszerelési folyamat nem fotkal. Én is szívesen =)

A szavak. A méret a szűrő lyuk, téglalap alakú, ragasztott PVC keret profilok - alapján. Vágjuk nyílások a natív kapcsolódási szűrőt. Ekkor az alsó rész - a padlón a szitaszűrőt KAMAZ. Az aszfaltozott mesh kis lyukakat, amelyek nem Szintepon szar a ventilátor! További ténylegesen syntepon réteget, és egy rács - egy fedelet a tetején. Ez az első alkalom, hogy lehúzzuk a vezeték fedelét. Extrém tartsa a fedőt, és hosszirányú - csak az egyenletes felületi nyomás.

Ezt követően azt tervezi, hogy gumi, könnyű eltávolítását és cseréjét, takarítás syntepon. És kicsit módosítják, zárás a repedések, ami nem szívja, ami nem szükséges. Példaként, csukja be a bevágott réseket a rögzítő. Most, amíg a teszt.

A folyamat során. Minden műanyag rozsda megromlik ...




Kapcsolódó cikkek