4. Kórház, Oroszország, Krasznojarszk, Kutuzov 71 - vélemények, értékelések,

hogy az altatóorvos sújt a jobb tüdő tűt. Tekintettel arra, hogy a minta könnyen kialakult pneumothorax, konzultációt orvosok úgy döntöttek, hogy szükség van az abortuszra ebben az állapotban nem lehet terhes. Mint később megtudtam, a felesége lehetne ilyen állapotban a Department of mellkassebészet lehetne tartani, és a gyümölcsöt, és könnyen visszatér az eredeti állapotába. Nem tudtam, hogy ott nem igazán értette, mi történik, mi történt később megtudta, mikor volt az abortusz, és megfogta a feleségét, hogy a 20. kórház a Department of mellkassebészet alábbhagy fény és az élet. Köszönöm orvos torakalki Bolshakov VN - egy orvos Istentől, és a fény visszatért, mint volt, és az élet is azt mondta, hogy mentse, ne alhasi műtét. Addig, amíg a felesége volt az irodában anestezilogii ez a kiváló 4 kórházak hallott semmilyen szar az úgynevezett „orvosok”. Képzeld el a jelenetet - a terhes nő súlyos állapotban, elborzadt, mit kell az abortuszt, és mi a csúnya, más szóval nem veszi fel a frivol módon megvitassák mell mérete! Emlékszem egy hívást a felesége, azt mondta gyenge hangon: akarnak megölni a gyereket. Nem fogok beszélni, hogy mi volt írva az orvosi jelentést. Íme az eredmény: a legfontosabb dolog nem volt, hogy mentse a gyerek, nem kijavítani a hibát, és menti fel magát a felelősség - az abortuszt, és küldött el a bűntől. A bíróság nem vonatkozik a személyes okok miatt. Soha sehol incidens után, nem írtam semmilyen visszajelzés vagy panasz. Azonban látni, amit az emberek írnak, nem tudtam ellenállni. Remélem, hogy a jó és értelmes orvosok ott most nagyobb volt. A nevem Grigorij Sargsyan. Feleség Irina TODOROVA. Azt hiszem, emlékszem nagyon horosho.Vot ezek a varázslók a gyógyszert. A legfontosabb - nincs bocsánat, nem sajnálja. Isten adjon egészséget és Isten ments, hogy soha nem tapasztalja a dolgokat, hogy ment át a feleségem és én.













Tiszta, javítás, kényelem




Kapcsolódó cikkek