3 gáz motorháztető megálló 2114 2113 type master techno

és így körülbelül egy hónappal ezelőtt elmentem egy meghajtót és rábukkantam egy nagyon érdekes kiegészítő, nevezetesen, gáz- stop „Techno Master”.


Ez a „eszköz” nagyon, nagyon szeretett volna elképzelni ugyanaz. de amikor láttam az ára, ő adott nekem egy kicsit 1,200 hangsúlyt, plusz kb 150-300r. a szállítás. és aztán elkezdett ásni mélyebbre! Megtaláltam a tervrajz ezt a tartozékot a kiterjedésű az Internet és kérte apját, hogy nem 2 db lemez hosszabbító rúd (a barátja 1 készlet).







Továbbá vettem hangsúlyt csomagtérajtó cikk: 1119-8231010-10. Adtam kb 450-500r, és megállapította, bútor dió








+ Elvittem a csavarokat alátéttel, mint a lemez, és tegye a csapok nem akar, és a kis lyukat a motorháztető. Megállapították továbbá az „eszköz”, és előhúzta régi „póker”, és úgy, hogy repült (egy bal tartalékban).


Általában kezdett nyitni a fedelet sokkal magasabb, 5 cm-es vagy nagyobb (nem mérhető) kínál nagyon kényelmes, nem zárja le, amikor a szél pontosan biztonságosan. minden nagyon.
faj mint egész:


is, és elterjedt a rajzok találhatók a terek az internet (ha sajnálom szerzői jog) azok számára, akik szeretnék, hogy a maguk számára ugyanolyan hangsúlyt.


használati utasításában gáz hangsúlyt.


Azt tanácsolom minden termel ilyen lemezeket egy garázs, lehetséges anélkül, hogy a rúd, de anélkül, hogy nyitott 10 cm kevesebb lesz. Lehet kérni, hogy készítsen a rúd esztergályos. és fizessen jóval kevesebb pénzt, mint egy kész verziót, hogy eladják a boltban.

Kibocsátási ár: 500 ₽ Futott: 104000 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.




Kapcsolódó cikkek