10 tény a Bibliában, hogy az egyház próbál elrejteni előlünk

10 tény a Bibliában, hogy az egyház próbál elrejteni előlünk

A Biblia - a fő szent könyve keresztények. És szinte mindenki hisz van egy otthon. De ha olvasni? És ha azt mondjuk, hogy vannak közös dolgok által jóváhagyott, az egyház, amely ellentétes a Biblia, vagy nincsenek ott? Ha nem hiszel nekem - ellenőrizze magad!

1. Sehol van megírva, hogy Ádám és Éva ettek az alma. A harmadik fejezet a Genesis csak azt, hogy ez egy gyümölcsfa. De nem az a tény, hogy ez egy almafa!

10 tény a Bibliában, hogy az egyház próbál elrejteni előlünk

2. Jézus testvérei. Ez nem egy nyilatkozatot ateista tudósok, és egy idézet az evangéliumot, rámutatva, hogy ez a tény! A János evangéliumában van 7 említ néhány Jézus testvére. Konstantinápolyi zsinat 553, elfogadta a dogma, a Szűz Mária tisztaságát, de sehol sem említi az evangélium. Végtére is, akkoriban nem volt gyerek egyáltalán, vagy csak egy gyerek volt a kivétel a szabály alól.

3. Jelenleg 7 főbűn. Büszkeség, irigység, harag, kétségbeesés, kapzsiság, falánkság, paráznaság vettünk sok évszázaddal Jézus után. A Biblia nem említi, de Jézus megemlíti, hogy van két legfontosabb parancsolat: „Szeresd Uradat, Istenedet teljes tested, lélek és szellem” és a „szeresd felebarátodat, mint magadat.”

Valóban, hogy ezeket a két parancson, a fennmaradó 8 eleget velük.

4. Senki rámutatott, hogy a mágusok három. A Máté evangéliuma szerint: „néhány Magi”, „varázslók”, „bölcsek”. Jézus kaptak három ajándékot, hogy az arany, tömjént és mirhát, de ez annak a jele, száma ajándékokat, de a mágusok.

10 tény a Bibliában, hogy az egyház próbál elrejteni előlünk

6. A Bibliában nem keresztelni a gyermekek, csak felnőtteknek. Jézus maga is megkeresztelkedett elmúlt 30 évben. A Márk evangéliuma egyértelműen írva: „Aki hisz és megkeresztelkedik - mentésre kerül.” Így egy személy először hinni, majd megkeresztelkedik.

10 tény a Bibliában, hogy az egyház próbál elrejteni előlünk

7. A zsidó hagyomány megtöri a kenyeret az asztalnál, és bort inni előtt hozott egy hosszú út, és várhatóan visszatér. Jézus megtörte a kenyeret, jelképesen arra a tényre, hogy elhagyja, de hamarosan ismét emelkedni, fordult a kenyeret és a bort a test és a vér karaktereket. A templomot később fordult be a hagyomány, de ez nem más, mint egy rituális, nem kapcsolódik a megtakarítás a lélek.

10 tény a Bibliában, hogy az egyház próbál elrejteni előlünk

9. Apostol filmek általában megjeleníthető éves férfiak 30-40 év.

Sőt, valószínűleg ők is csak a tizenévesek. Amikor az apostolok ment Kapernaumba (Máté, 17. fejezet), megkértük őket, hogy adót fizetni. De ez csak a fizetett Peter és Jézus. Ez azt jelenti, hogy a többiek nem fizet nekik, mert a fiatal korban.

10 tény a Bibliában, hogy az egyház próbál elrejteni előlünk

10. Nincsenek közvetítők Isten és ember között, hanem Jézus, és ez egyértelműen írva az Újszövetségben.

Remélem Yudaeva (Pogodina)

→ Az anonimitás tyrnete - mítosz

→ Vladimir orosz

Mark, 14
„18 És a mikor leülnek és ettek, Jézus azt mondta: Bizony mondom néktek, egy közületek ki velem eszik elárul engem.
19 Ők pedig kezdének szomorkodni és mondani néki egyenként: Csak nem én? és a másik: én nem vagyok ott „?

Elfogadom, ha azt mondják, hogy köztetek van egy áruló, akkor nem kell megkérdezni, „nem én?”. Azt mondod: „Ki ez a gazember Gyere küldd el nekünk a büntetést!”. De ha arra számítanak, hogy akkor is van egy fontos küldetés, akkor nem lenne elég logikus, hogy megkérdezzük: Csak nem én? Ezek a következtetések teljesen világos és következetes, és ez sikerült is ezekkel a szavakkal az evangélisták magukat. Tehát van Jézus nem volt áruló, és a küldetése továbbítja, Jézus, a főpapok, és a misszió bízta Júdásnak. Érdemes megjegyezni, hogy Jézus kifejezetten említik a „áruló”, nyugodtan elsétált „hozza”, és senki sem történtek kísérletek a diákok, hogy lefoglalják őt, nem lehet feltörni. Itt van, hogyan abban a pillanatban John:

„27. Jézus pedig monda néki, a mit cselekszel, hamar cselekedjed.
28 De nem akadt senki a leültek közül, miért szándékkal mondta ezt neki.
29 mert Júdás a táskát, egy részük gondolták, hogy Jézus azt mondta neki: Keres, amire szükségünk van az ünnepre, vagy, hogy adjon valamit a szegényeknek.
30 Ő, miután megkapta a falatot, azonnal kiment; Már éjszaka volt. "

Ha elfogadjuk a változat a „árulás” Júdás, akkor csak meg kell számolni az apostolok lassú észjárású juhok, akik nem értették Jézus szavait semmiben. Persze, ez nem. Minden úgy értem, hogy miért Júdás elhagyta csendesen, hogy „nem több”, hogy rábízták.
Jellemzi egy darabból áll, le Matthew az átvitel során Jézus a főpapoknak:

Máté, 26
„48 És aki elárulta őt, jelt ada nékik, mondván: A kit magam megcsókolni, ő az, fogjátok meg őt.
49 És mindjárt Jézushoz, és azt mondta, Üdvözlégy, Mester! És megcsókoltam.
50 Jézus pedig monda néki: Barátom, miért jöttél? "

Kapcsolódó cikkek