Dynamo fut Dnepr érdemes

főbb események
• A harmadik fordulóban a bajnoki Ukrajna Kijev „Dynamo” kemény ütés „Chernomorets” Odessa (2: 0) a számlanyitás csak a 88. percben - a felfordulás a kapunál a házigazdák Junior Moraes sarok tolta a labdát a hálóba.

• Már a sérülések Andrij Mikolajovics Jarmolenko szerezte a második gólt, kihasználva az átadása Szergej Myakushko aki jött le a padra, és debütált az első csapatban, kék és fehér.

• „Örülök, hogy ma valóra az álmaim, és kimentem a pályán a hazai csapat -. Myakushko ismerte -. Örülök, hogy segített megnyerni a fontos pontokat Odessans megtettem mindent, amit tudott, de csak nem volt ereje.”.

• Ez a játék halad, azonnal kizárjuk három védők Kijev - Jevhen Hrihorovics Hacserigyi, Aleksandar Dragovic és Danilo Silva.

• A vasárnapi győzelem lehetővé tette a „Dynamo” kilenc ponttal megelőzi az asztalra „Miner”, de a következő körben Szergej Rebrov osztályokon vár el a játékot „Dnipro”.

• A hétvégén Dnyipropetrovszk rendezze a döntetlen a „Vorskla” (1: 1), és most lemaradt a vezetők nőtt négy pontot.

• A csapat Miron Markevich volt a szerepe a felzárkózási után öngól Artem Fedetskiy elején a második felében, de Nikola Kalinic egyenlített, pontozás a harmadik cél a bajnokságban.

• „U” Vorskla „volt több esélye, és közelebb állt a győzelemhez Tehát inkább szerzett itt pont, mint elveszett -. Mondta Alexander Ivanov, aki helyett az edzői padon felfüggesztett Markiewicz -. Mi fogja a terhelést a képzés, nézzük további. Ez a hatás. "

• „Van egy város ünnep ma - jött hozzánk,” Dnyeper”, az egyik legjobb klub az országban - mondta az edző Poltava Vaszilij Sachko akinek osztályokon a harmadik alkalommal a bajnokságban játszott döntetlen -. De semmiképpen sem engedett az ellenfélnek, és időnként és mi volt az előnye. "

más
• Amellett, hogy a „Dnyeper”, egy esélyt, hogy elmozdulás a harmadikról „Karpaty” kimaradt „Metallist”. Share ház szemüveg "Alexandria" (1: 1), és a "Hajnal". az eredmény 0: 2 elvesztette a Premier League újonc "Steel".

• Mindkét luganchan labdát a kapuba, ami jött a pályán a kísérleti részben, pontozás védő Jurij dneprodzerzhintsev Putrash.

• „Volyn” precíz ütőfej Ivica Zhunicha és Anatolij Didenko küldeni a táblázat alján Zaporozhye „Metallurg” (2: 0) - az egyetlen klub az ukrán bajnokságban, aki elvesztette mindhárom nyitó mérkőzés.