7 Ways, hogy megakadályozzák a hányinger a közlekedésben

Utálom, hogy azt hiszem, és még sokan mások, amikor beteg voltam semmit. Szerencsére én nem szenvednek kemény reggeli rosszullét a terhesség alatt. Ami a hányinger utazás közben igyekszem minden módon elkerülni. Íme 7 módon, hogy megakadályozzák a hányinger egy mozgó autóval vagy tömegközlekedéssel.







1. Adjon meg egy friss levegőáramlást

Megnyit egy ablakot, vagy kapcsolja be a légkondicionáló biztosítja a friss levegő. A legtöbb esetben, minden amire szüksége van, hogy megszabaduljon a áporodott levegőt, amint elkezd egy kicsit hányingere.

2. Üljön az első ülés

Nem számít, hogy ki hajtja, mindig úgy érzem, beteg a hátsó ülésen. Azt sem kell, hogy végezzen magát, vagy ül az első utasülés, hogy megszabaduljon a hányinger. Annak ellenére, hogy milyen keményen próbálja nézni az úton, még mindig megingott, ha én vagyok a hátsó ülésen.

3. Egyél egy szelet édes gyömbér

Önmagában a gyömbér képes megnyugtatni az esetek többségében az emésztési zavarok, bár ő egy kicsit keserű. Inkább tartani egy kis cukrot egy dobozban, hogy el lehet hagyni egy darab gyömbért. Édes gyömbér általában értékesítik nagy mennyiségű. Vágtam apró darabokra akkora, mint egy Tic-Tak, és tárolja egy dobozban abban az esetben, hányinger.







4. szopni menta

Ha nem tudja, hogy egy menta teát, a következő legjobb lépés az, hogy szopni menta. Hagyományos édességet csíkos - a kedvencem. De ha nem ismeri ezeket, én inkább Dirol, bár úgy tűnik, túl égett a másik.

Csak nézd meg a könyv vagy magazin egy pár másodpercig, majd elkezdem a gyomrom. Hasonló volt a helyzet a hajómon, amikor összevetették a kártyát. Most már tudom, hogy olvasás az autóban vezetés közben
teljesen elfogadhatatlan. Vagy ami azt illeti, a hajón is!

6. Vegye Dramamine

Vettem ezeket a gyógyszereket, hogy elkerüljék a hányinger és mondhatjuk, hogy segítsen! Soha nem voltam beteg az út során. Másrészt, úgy éreztem, álmos, és végül elaludt szinte
az egész út. De inkább aludni az autóban, mint érezni hányingere minden alkalommal.

7. Nézd meg a horizonton

Ezt a tanácsot némileg hasonlít az előzőhöz. Ha megnézzük az út előttünk, a hányinger el, nem számít, hogy Ön egy autó, vagy bármilyen más mozgó tárgy. Nézzük, ahogy mindig lehet látni, amikor az autó fog fordulni, és milyen irányban. Tudod tartani a testet abban a helyzetben, amely segít a gyomor a helyén maradjon. ahelyett, tegye egyik oldalról a másikra.

Remélem, hogy hasznos lesz, ezek a 7 tipp. Ha van saját módon kezelni a hányinger. kérjük ossza meg őket. Már használja az alábbi módszerek egyikét?




Kapcsolódó cikkek