7 véleménye a szemműtétek központ és

Egész életemben az volt a normális látás, de idővel, a munkája miatt látással egyre rosszabb minden évben. Vettem a diagnózist a különböző központokban több éve, és ez az utóbbi időben, a Center for Eye Surgery I. Medvegyev, azonnal tudtam, hogy lenne itt működött! Tapasztalat nagy, az árak a megfizethető, az orvost. Csináltam egy jó beállítás, látás iránt, és a szemek könnyebbé vált. Tanács.

Anya élt évekig a szürkehályog, félt működtethető. Azt találta, hogy nagyon jó a központ, amely sikeresen kezelni ezt a betegséget. "Center of Eye Surgery I. Medvegyev," - az egyik legjobb. Nos, kiderült, hogy itt. Nem kell félni, anyám biztos gyógymód. A tapasztalat az orvosok mondani. Kiderült, a központ is van egy német tanúsítvány TÜV, ami fontos. Anyámnak volt egy nagy műtét, ő visszatért látvány.

A korai gyermekkor, hordok szemüveget. Az életkor, a myopia csak rosszabbodott látás csökkent -5. A kórházban azt mondták, hogy meg kell csinálni a műveletet. Végül nem akartam menni vak és elkezdett keresni egy jó szemészeti központ. Olvassa el a fórumok, végül kiderült, hogy a Center for Eye Surgery I. Medvegyev, az igazság, hogy írjon vélemény - Nagyon tetszett ez a központ! Teljesen megbízható az orvos és merészkedett a művelet zavarosság indulni, hanem az egész világossá vált újra. Nagyon boldog vagyok és hálás. további ›

Emlékszem arra a napra, amikor ismét képes volt látni a szem műtét központ nekem eltávolította a szürkehályog. Mi nagyon jól. Gyorsan gyógyult szem ellát a jobb szeme, amely eddig nem látott több éve. Miután az első vizsgálat nem tudta visszatartani örömkönnyek. Az orvosok csak a csoda, akkor lehet alkalmazni, telefonon vagy jöjjön, hogy konzultáljon. A gondosság és figyelem. Nagyon boldog vagyok, köszönöm szépen!

Az Eye Surgery Center I. Medvegyev igazán ad látvány! Végigmentem a szürkehályog-műtétet, és azt, hogy a betegség gyorsan fejlődött, csak a művelet, és segített. A biztonságos és nem károsítja a szemet. Minden elég gyorsan.

Néhány hónappal ezelőtt volt a műtét a szaruhártyán, a Center for védelme I. Medvegyev, szinte rögtön észrevehető javulást. A műtétet követő napon tudtam olvasni a vizsgálat, az alsó sorban az asztalra, én meglepődtem, mert még soha nem látott ilyen jól még szemüveget. Nagyon szép klinikán minden szempontból! Orvosok a betegek gondozása, a betegek, én kapta meg a szükséges figyelmet és gondoskodást. Segítettem!

Szeretném megosztani tapasztalataimat a kezelés, a Center for Eye Surgery I. Medvegyev. Elkezdtem meredeken látást. Azért jöttem ide tanácsára barátok, én is nagyon elégedett volt! Kezdve a hatáskörébe adminisztrátorok, és az utolsó tapasztalata és képzettsége az orvos. Úgy döntöttem, mégis a helyes látás a műtét után nem csak javítja a látást, hanem a fájdalom és a fáradtság megállt a szemét! Nagyon tetszett.

Kapcsolódó cikkek