5 kérdés a „olimpiai” biatlon csapat

Szükségem Podchufarova?

Volkov ismét vette a nemzeti csapatban, mert Shipulina?

Alexey Volkov - igazi szerencsés, az első találatot az olimpiai váltó kvartett, befejező néhány nappal azelőtt, 64. helyen az egyéni verseny, ahol éppen „energiát takarít meg.” Ennek eredményeként: a cím olimpiai bajnok. Az utolsó szezonban ő volt a „minőségi” Biathlete teljesítmény szempontjából a legmagasabb szinten: töltött csak hat versenyen a biatlon elit és világbajnok lett. Nevezhetjük hogy egy szerencsés egybeesés? Természetesen nem, mert a legerősebb szerencse. Nem térve el érdemben a sportoló, de feltételezzük, hogy nem egy relé világbajnoki aranyat nem lehet látni Volkov helyét a legjobb nyolc biatlon csapat. És nem megmenteni, még egy rekordot hét győzelem az Európa-bajnokságon és a IBU Cup, mert az arány megfelel a versenyen. Yugorchanin mégis érzékelhető, mint a „trailer” Anton Shipulin, akik imád csapattársa a képzési csoport.

30 éves helyett 23 éves Kaysheva. Komolyan?

Age - a kedvenc témája a biatlon rajongók. Örök mondás: „Mit számít, aki a nemzeti csapat elfoglalja 60. helyen - 20 éves vagy 30 éves? De a fiatal gépelt élményt. " De az edzők egy kedves és teljesen objektív és bizonyos esetekben még a demokratikus szempontok: ha bitlonistka képes bejutni a csapat a 28-30 éves, beépült ott, majd egy másik, és megnyerte a bajnokságot az orosz, amit ki?

A legtöbb kor az első nyolcban - Old Irina (29), Catherine Yurlova (32) és Irina Uslugina (majdnem 29). És ha nem a régi kérdés, akkor Yurlova hiányzott a szezon miatt a gyermek születése, de megnyerte a bajnokságot az orosz, valamint Uslugina, aki egyszer bekerült a top 15-én a World Cup. Kaysheva azonos teljesítményt a világbajnokságon egyáltalán nem rosszabb, mint az azonos Usluginoy - ő szerzett 40 pont, hat versenyen 78 pont 14 kezdődik. De a bajnoki Ulyana ország soha nem kapott a dobogón - és ez volt, nyilván döntő. Egy csapatnak, hogy elég fiatal, azt is meg kell verni a 30 évesek.

És hol van a vak?

Alex Slepov nem megy, hogy az ő 30 éves. És ha Yurlova két győzelem a bajnokság Oroszország segített a csapat kap a listán, akkor Slepov, aki három, nem. Volt egy gyűrött szezonban a súlyos betegség következtében, így az összes teljesítmény sportoló dobott a bajnokságot Oroszország. Ő őszintén elismerte, hogy ő azt akarja, hogy a csapat, hogy felkészüljenek az új szezon a legjobb körülmények között, amelyek rendelkezésre állnak a csapat tagjai. De Stakhanov bunkó edzők nem vette észre: a választás javára tett Jurij Shopin. Slepov vesztes minden versenyen a nemzeti bajnokságot, és lett a 79. a teljes vb.

Ennek része nem baba. Ez azt jelenti, hogy nem lesz az olimpián?