20 értékelés a MAEP-dent Moszkva, Don, Varsó autópálya, 23

Az igazat megvallva: „Te soha nem kap egy második esélyt, hogy az első benyomás.” Meggyőződésem e a saját tapasztalat. Tavasszal hoztam létre magamnak héjak a felső fogak, és egy hónappal ezelőtt találkozott a sorsát. Az első időpont azt mondta: „Van egy ilyen szép mosoly.” Köszönöm szépen Catherine Podyablonskoy Jurevne erre „természetes szépség”. Boldog vagyok. Sok szerencsét mindenkinek. Faith.

Mert én és a családom MAEP-Dent Clinic a kedvenc, de az orvosok a klinikán kérünk év (Andrew G. Chuyko tudom 15 év!). Tehát azt akarjuk mondani, és az én beszédeim őszinte hála a szakszerűség, az őszinteség, a jó hozzáállás, hogy az emberek és az egyéni megközelítés. Gratulálunk, hogy a Nap a fogorvos!

Olvastam mások véleménye. Minden dicséri főorvosa Andrei Grigorievich. Ő persze, kezeli, de folyamatosan konzultál a Korkin Vjacseszlav Vlagyimirovics. Az viszont, minden munkát a telepítés implantátumok hordoz Korkin V. Ő egy orvos-implantológus a világ minden tájáról. A családomban tette csontpótlás az állkapocs és a beállított fiát implantátum Az implantátum - anyám és a barátom. És most megyek neki fogok csinálni protézisek elülső fogak és tegye koronát a hátán. És mindez meg fog tenni Vjacseszlav Vlagyimirovics.

Sokáig azt gondolták, hogy - ne tegye az implantátum, és akkor nem volt ideje, hogy menjen konzultációs munka munka, majd feleségét, hogy egy találkozót, majd nem tud elszabadulni. Jött az orvos mindent gyorsan és egyértelműen azt mondta, azért, mert a hétvégén már nem sok rögzített az első elérhető napon. Amikor eljött az a nap X, azon tűnődtem, és képes leszek dolgozni minden másnap. De mint mondják, az út vissza nem volt. Ne azt mondom, hogy ez egy fájdalommentes eljárás, nem, de a kezében orvos keze aranyat. további ›

Általában az eljárás nem olcsó nekem személy szerint, és én szorgalmasan mentette fel. De aztán minden ember a maga kell értenünk, hogy sokkal fontosabb, mint a megjelenés, vagy pihenni egy kicsit. Azért választottam a megjelenés és nem egy csepp nem bánta. Mivel a kis balesetet elvesztettem a két első foga. És tudod, mi nem elülső fogak megy, legalább jól képzelni. Nem egy szép kép, enyhén szólva. Dolgozott több munkahely, de meghatározott XiVE implantátum és nagyon boldog. Most a mosoly nem húzza le az arcom több mint 5 hónap. És a tükörben öröm volt nézni.

A barátom és én járja, és a klinikán kezelésére és fehéríti a fogakat. Nagyon boldog mindennel. Van, ahol a park az autó, saját parkoló csak csoda időt takarít meg, az idegek és a pénz. A klinika hangulatos, kényelmes, tea, kávé, és így tovább. D. A jelentős szakmai hozzáállás, minden nagyon cool! Köszi srácok, akkor jó!

Iratkozz fel a szavakat a csodálat és a hála, hogy minden orvos és fogorvos MAEP-Dent +! Mielőtt jön a MAEP-Dent + vagyok majdnem egy hetes online vizsgálatban érdekelt implantátumokat. Az én értelmezésemben, hogy dönt a beültetés, fogászati ​​igényeit a tisztes hírnevét, magasan képzett szakemberek, és természetesen, elfogadható áron (ami fontos ezekben a bizonytalan időkben). Nem tudtam, hogy lehet egy ilyen jól összehangolt munka a csapat, és teljesen tisztességes hozzáállás, hogy a beteg számára. további ›

Ezekben a bizonytalan időkben nehéz eldönteni, hol a legjobb befektetni a kis megtakarítás. A férjem és én elgondolkozott ezt a kérdést sokáig, és végül úgy döntött, hogy a legjobb megoldás az lenne, hogy fektessenek be az egészségükre. Ennek eredményeként, akkor fordult Dr. Andrew G. Chaiko tudjuk, több mint 12 éve. Ő engem meg a modern implantátumok helyett kivehető fogpótlások, és férje tesz egy új híd. Az ebből eredő költségeket, beleértve a kezelési tervet, és az elvégzett munkát, mi van. további ›

Hála a személyzet klinika

A klinika „Dent Maep- +” meg a híd a felső állkapocs. Most tudok mosolyogni, hanem -privykayu csinálni :) Az orvosok nagyon figyelmes, udvarias és hatékony, és más olyan szakma. Catherine Y. - fogorvos orvos - orvos nagybetűvel! Chuyko Andrew G. - főorvosa a klinika „Dent-MAEP +”, más néven prosthodontist, aki szintén orvos Istentől, és ő teszi anesztézia - egy mese! Sebész implantológus, Vjacseszlav Vlagyimirovics - egy bűvész, távolítsa el a fogat. további ›

Tavaly, a kezelt fogak fogászati ​​- nagy szakemberek, ahogy kellett volna! És az utóbbi időben mentem velük azonos fogfehérítés, mint nagyon örült. Most büszke lehet az egészséges, fehér fogak, és ne habozzon mosolyogni akarok. Szakemberek köszönöm a professzionális kezelése és ingyenes konzultációt, akkor rock!

A MAEP-DENT + akcióba sor fogászati ​​implantátum. Gondolok, hogy elég egyszerűen telepíthető, majd a szokásos módon. De nem, kiderült, hogy az a hely, ahol az implantátum telepítve van, meg kell nézni egy bizonyos módon. Szerencsére ott azt mondták nekem, hogy mit és hogyan kell csinálni. Ezen túlmenően, a telepítés előtt az implantátum kell menni a higiénikus. Mint kiderült, a kövek és a plakettet a fogaim sokan voltak. Általában tisztítani kell, és a másik után adta értékes tanácsokat. Ott, a MAEP Dent sokat tanultam a fogat. további ›

Sietek megosztani örömét: az életem álma vált valóra! Most vagyok boldog tulajdonosa egy hófehér hollywoodi mosoly, egy varázsló, aki létrehozta ezt a csodát - Andrew G. Chuiko. Mérhetetlenül hálás, doktor, köszönöm!

Minden munkatársunk szeretnénk megköszönni MAEP-Dent Clinic szakmai munka és a szimpatikus hozzáállás. Mi kezeljük magam, feleségem, két fia és sok barátot: a legjobb megoldás, hogy a betegek, még soha nem láttam. Professzionalizmus a legmagasabb szinten. Nagyon köszönöm Andrew G., Vjacseszlav Vlagyimirovics, akkor kezében arany! A versenyző, aki levelet rosszindulatú véleménye az irigységtől, meg kellene tanulni jobb dolgom.

ár különbség a szolgáltatás minősége! Protézis készült anyukám csak ügyetlen! Az a benyomás, hogy a piacon vásárolt. A recepción faragatlan. Prosthodontist - egy különös, az egyik azt mondja, valami mást, mintha ő nem tudja, mit tegyen.

Nemrég szembesülnek azzal a problémával fogászati ​​implantátumok anya kérte, hogy válasszon egy klinikára. A fő szempontok a következők voltak: a jelenléte tapasztalt, a minőség és természetesen az ár. Megvizsgálta különböző javaslatokat, és kiemelte a „MAEP-Dent” (gondozás és szakemberek - 10-ből 9 pont). Külön köszönet Vjacseszlav Vladimirovich Korkin (vezető szakember klinikán implantáció) - Anya meg volt elégedve.

Nemrég kapott egy hülye helyzet, úgy döntött, hogy rágni egy almát, és az első falatot, rájöttem, hogy a pecsét az első foga nincs több ((rohantam a legközelebbi klinikára, hogy a helyzet javítására, az én, és felbukkant MAEP Dent. Ott udvariasan üdvözölte, komfortos, és nem volt ideje, hogy tudtam, hogy a tömítés váltotta olyan szépen Igen, még jobb, mint volt;) most már tudom, hová fogok menni a megelőzés, a gondoskodás fogaikat.

Kapcsolódó cikkek