2 liter joghurt! Mit lehet tenni a joghurt - Kezelési maria rekord (ya-maha) közösségi

Vettem joghurtot és hogyan duzzadt, mind a 3 liter. Kár, hogy dobja el. mit lehet tenni. palacsinta és sok variáció, én nem ugrohat joghurt, eszünk palacsintát csak a férjemet, de ő 5 darabot.

Lányok, van egy korsó kefir 3,2% lejáró. Öntött kár. Lehet, hogy sütni? Receptek palacsinta és palacsintákat tudom, hogy nem akar. Ahogy a kenyeret a kenyérsütő. A legtöbb piték, sütemények, vagy bármi mást is.

Maid-umelitsy, nadoumte, egy liter joghurt, ami lehetővé tenné neki, kivéve oladushek és a palacsinta? És köszönöm mindenkinek előre)

Hello mindenkinek! lányok mondd, én általában nem nagy rajongója a joghurt (1%), de a múlt héten nem tudok élni nélküle. A nap iszom egy liter, és így minden nap. Lehetséges, hogy igyon olyan mennyiségben, és még mindig nem éri meg.

Lányok, süteményt is sütött a joghurtot? És aztán van egy liter joghurt Agusha, ami már régóta ki eltartható. Bocs :) öntsük vissza a hűtőbe, hogy a margarin, tojás és a cucc :) posovetuytse semmit.

Savanyú 3 - literes üvegben tejet. amelyek néhány Kislyak. hogy nincs semmi nem jut eszembe, ne öntsük le ugyanaz.

A közeljövőben azt tervezem, hogy vezessenek be dityu kefir.Vot úgy döntött, hogy próbálja meg, nem sama.Poluchitsya poluchitsya.Poluchilas lazha.Delala tak.Zakvaski nem találtak, de olvasni az interneten, amelyek segítségével joghurtot gribkah.Kupila.Vzyala tejet egy kis eltartható , 3,6% zhirnosti.Zakipyatila, hűvös, hogy 40 fok literenként.

hogy köze hozzá? Szeretnék sütni valamit. Ez jut eszembe, csak manna. És mi egy liter nem éppen uydet.Stoyat sütő palacsinta a hőség, nincs külön vágy. A lehetőségeket.

DD lányok! Érdemes liter joghurt, hogy a főzés is? Palacsinta már megette a süteményt sütött rajta. Mi van még? Kérem, mondja meg.

Kapcsolódó cikkek