17 szobrocskát a tortán (magasság 9 cm) - a pár egy motorkerékpár - 100 vásárolnak olcsó Moszkvában

A termék sikeresen hozzá a kosárhoz.

Ingyenes szállítás a megrendelések 3000 rubel. Moszkva a körgyűrű akár 5 km-re a metró.

Tisztelt vásárlók! Annak érdekében, hogy megrendelését, akkor van elsősorban szükség, hogy vegye le a mérést, és adja meg a fenti űrlapon meg kell adnia a mérések hozzáadása előtt a ruhákat a kosárba. Bármilyen ruhát is varrt egyenként a szabványok az egyes ügyfelek (milyen mérések szükségesek, akkor lásd alább), de mi is küldhetünk a ruha standard méretekben, amit használ.

Bust - leggyakrabban, vízszintesen mért legfeljebb kiálló pont a mellkas. A rendszer mögött Muller mérőszalag emelkedik, és átmegy a pengék.

Waist - vízszintesen az alsó derék összhangban egy enyhe feszítés a szalag.

Csípő arány - vízszintesen mérve legfeljebb kiálló pontok fenék adott hasi kiemelkedés.

17 szobrocskát a tortán (magasság 9 cm) - a pár egy motorkerékpár - 100 vásárolnak olcsó Moszkvában

Hossza nyaktól emeleten (cipő nélkül) - mért a nyak alján a legkiemelkedőbb része a mellkas a pont, ahol meg kell a végén a szoknya a padló közelében. Ez a mérés egyesítjük a következő nagyon fontos egy megfelelő egyensúlyt a termék.

17 szobrocskát a tortán (magasság 9 cm) - a pár egy motorkerékpár - 100 vásárolnak olcsó Moszkvában

Teljes hossza (cipő nélkül). Mért felülről a padlóra. Heel magasság olyannak kell lennie, hogy egy esküvő (esemény).

További mérések bolero

A kerülete hónalj karok

Ez már kiiktatott minden szalonok, mind a ruha, vagy semmit, vagy nagyon drága. Elmentem a weboldalt, és a szemem káprázott mintha én lettem volna a csokigyár. Fizetni annyi, ezek mind csak szuper. Még volt egy kis gyötrelem és rendeltem egy ruhát. A minősége a ruha csak szuper, szép anyag a test minden shovchik tiszta és sima, semmi predratsya.

Ennek köszönhetően a bolt jó árak és kedvezmények! Nagyon szép, minőségi tovar.teper és barátnők rekomenduyu.Budu rendelt még)))
Az üzemeltetők és a futárok kedves és segítőkész emberek, akik figyelmeztettek a bonyolult megrendelésem és többször meghatározott sorrendben, zvonioa sok időt, hogy tisztázza minden pillanatban, válaszul hallottam egy szép, nyugodt hangon az üzemeltető, annak ellenére, hogy számos úgynevezett))) köszönhetően ez az üzlet még alkalommal)

Sok köszönet a kabin! Külön köszönet a tanácsadó (sajnos nem kérdeztem a nevét), ez segített, hogy gyorsan vegye fel a ruhát és fátylat. Nagyon pozitív és jó természetű kislány, nem úgy, mint egyes szalonok savval enyém! minden szuper, jött a St. Petersburg, és nem bántam. jó szerencse és a jólét. Azt fogja mondani, a szalon. Smack.

Kapcsolódó cikkek