129. cikke RF IC 2018-2019

1. elfogadja a gyermek, a hozzájárulás a szülei. Ha elfogadják a gyermek kiskorú szülő aluli tizenhat évben is megköveteli a szüleik vagy gyám (megbízottak) és hiányában a szülők vagy gyámok (megbízottak) - hozzájárulása a gyámhatóság. Szülői beleegyezés örökbefogadással kell kifejezni nyilatkozatot közjegyző vagy minősített vezetője által szervezet, amelyben a gyermek bal szülői gondoskodás nélkül, vagy a gyámság és gondnokság test helyén a gyermek elfogadása eljárások vagy a lakóhely, a szülők és a közvetlenül ki lehet fejezni a bíróság elfogadása során az eljárás. 2. A szülők visszavonják az engedélyt elfogadásához a gyermek megszületéséig bírósági határozat elfogadását. 3. A szülők hozzájárulása az a gyermek örökbefogadásának egy adott személy vagy nem jelzi egy adott személy. Szülői beleegyezés örökbefogadással csak akkor adható, a születése után.

Jogi tanácsadás a cikket. 129 RF IC

milyen jogi következményeket jönnek ellenem elfogadása után a gyermekem? Az idő, amikor a hívás: Most

Lehet egy második férje, hogy fogadjon el egy gyermeket, ha az apa a gyermek megfosztották a szülői jogokat?

Szia, mi a teendő, és hol kell menni ebben a helyzetben. Az ex-férje, nem élünk több mint 4 éve van gyermek- 5 év, amely nem vett részt, és nem fizetnek elemeket, és most mondja. hogy lesz az én gyermek segítségével a rendőrök azon az alapon, hogy nem adok, hogy egy gyerek tényleg nem akarja elveszíteni a babát.

Hagyj fel a gyermek apja nem tud, mint az elutasítás nem rendelkezik a jogszabály által az Orosz Föderáció, van egy megszűnése a szülői jogok értelmében Art. 69 RF IC. RF-IC 129, ahol az apa a gyermek kérheti a gyámhivatal, illetve a közjegyző ZelAO és írjon egy nyilatkozatot, amelyben hozzájárulását adja ahhoz, hogy az örökbefogadást (elfogadása) a gyermek egy másik személy, de ez nem hiba. Mivel gyűjt támogatást a bíróság, akkor a jogot, hogy a végrehajtó igazolást az eladósodottság. Ha hagyja, hogy a gyermek kommunikációs apjával, megsérti a jogait a gyermek elemet. 55 RF IC. valamint a jogi és az apa Art. 66 SC RFna amelyek alapján az apa a gyermeknek joga, hogy bírósághoz fordulnak.

Hogyan adja fel apasági kölcsönös megegyezés alapján. Sürgős. Az ex-férje (aki nem a biológiai apja) elfogadja a lányom, miután a házasság. Mi elvált három évvel ezelőtt, és az összes e három év, s természetesen nem vesznek részt a gyermek életében (nem otthon még). A három év alatt én zadolbalas mindenféle engedélyek, akár regisztráció, nem tudok regisztrálni beleegyezése nélkül. Élünk különböző városokban vele. Azt gondoltam, feladom apaság kölcsönös (csak, vagy a fájl egy gyermek támogatása). De olvasni a fórumokon, hogy ha az apa az elfogadásának időpontjában tudja, ha azt szeretnénk, hogy fogadjon el neki a jelenlegi férje (aki nem, nem vagyok házas), hogy nem ő a biológiai látszik, a gyermek már nem lehetséges. Mit kell tenni. és ha ez igaz. Voltam kétségbeesett és fáradt.

Azáltal, para. 2 52. cikke az RF IC. személy kérelmére felvették a gyermek apja alapján para. cikk 2., 51. kódex apasági nem lehet elégedett, ha a felvétel ideje, hogy a személy tudatában volt annak, hogy ez valójában nem a gyermek apja. Azonban az Ön esetében, ha mind egyetértenek, az apa kell reklamációt a bíróság az apasági, azzal érvelve, hogy nem tudta, hogy a gyermek nem az övé. Csak akkor erősítse meg, hogy a megcsalt férj. A pozíció fontos lesz. A bíróság elrendelheti a vizsgálatot a DNS, amely megerősíti, hogy a férje nem a gyermek apja. Kétségbeesés mindkét megálló, a felvétel az apja a születési anyakönyvi lesz távolítva alapján a bíróság döntését. Sok szerencsét! És ha a válás után a megállapodás vagy bíróság megállapította a gyermek tartózkodási helye veled, nem egyezett a regisztrációs az apa nem szükséges Panaszkodnak a fejét a Szövetségi Migrációs Szolgálat.

A fizetés lehet kevesebb, mint a minimálbér?

Nincs persze. Talán. De ez nem törvény írja elő. Lehet, de további kifizetéseket. B. a minimálbér szintje fölött. 1. rész 129. cikk Az Mt. az Orosz Föderáció határozza meg, hogy a bérek - a jutalom a munka, attól függően, hogy a képesítések a munkavállaló, a komplexitás.

Nincs ereje, hogy bírja a bohóckodás soseda.Pomogite. Jó napot! Mondd el, mit kell tennie: emeleti szomszéd állandóan fenyegetik, azt írja a családom azt mondta mentovku típus mi dohányoznak otthon nem csak a cigaretta, hanem az illegális dohány keveréket, folyamatosan okozó ruhák. Úgy vélem, hogy a feje nem baj, megosztással tehetetlen. Mentünk különböző szakmai (nem eszik) csak úgy, hogy maradt. Most azt követeli a pénzt, ezzel kárt tehet az anyja (mi állítólag termel egy kellemetlen szag, amely még az anyja megőrült), megértem, hogy ez hülyeség, de nagyon nagy, én egy törékeny lány, hogy megbirkózzon vele, félt, hogy menjen be a bejáratnál. Mit kell tenni? De ez a fajta válasz ölni, hívja barátait, és így tovább, nem nado.Eto haszontalan. Ő megijedt, azonnal írt nekem arról, hogy én vagyok az ügyfél, és szeretné, hogy megöli. Nem bizonyult.

Hívjon dispantser őrült, és azt mondják, hogy a séta az éjszakai meztelen az erkélyen.

Lehet egy nő szobatársa, hogy fogadjanak el gyermekét (6 év), annak ellenére, hogy a gyermek biológiai apja életben van. Biológiai apja nem tiltakozott. Lehet a gyereknek a születési bizonyítvány nevét és apai a szobatársa (jog férje) anyja?

A fenébe, hát nincs nélkülözés az apaság. Van egy megszűnése a szülői jogokat! - ez csak egy kiáltás a szíve. Ami a kérdést, ha gyermeke egy hivatalos apa lépett a születési anyakönyvi kivonat, akkor először meg kell adni a hitelesített beleegyezését elfogadása az ő gyermeke egy másik személy. Aztán, miután a beleegyezése kell alkalmazni a bíróság elfogadásra. Ezt követően, a gyermek akkor tekinthető vége előtt az életed - a megfelelő jogokat és kötelezettségeket. De szükség van arra gondolni újra, és készen állsz ezt a lépést, ha még mindig nem kötöttek hivatalos házasságot az anya - Fordított elfogadása gyakorlatilag nincs.

A második férjem akarja, hogy fogadjon el a lányom az első házasságából (sm.vnutri). Első férje él egy másik család, most kérte a tartásdíj csökkentését. Jelenlegi férje meg akarja fogadni egy gyereket. Milyen dokumentumok szükségesek ehhez, és hogyan kell csinálni, csak nem?

A lányom férje meg akarja fogadjon gyermeke az első házasságából. Röviden, ez egy komplett bolondokháza, sok vizsgálatot. Egy hónappal veri, és mindent nem gyűjt. Nem tudom a részleteket, és nem igazán tudok válaszolni (

A gyakorlat és az anyja megvádolt lopás aranyat a ház, nem loptam semmit, hogyan lehet bizonyítani. Mit kell tenni?

Kapcsolódó cikkek