10. lépés

10. lépés élni bőségesen

10. lépés

Pénz ... Mit jelent az életünkben? Bizonyos, hogy a szabadság, mások számára - a hatalom, a harmadik - Nagy öröm a negyedik - a mércéje. Valóban, a civilizált világ elképzelhetetlen pénz nélkül és a kapcsolódó rendszerek kapcsolatok.







Pénz háromszöget alkotnak a hatalom és a szeretet. Ha a társult pénzt hatalommal és úgy érzi, a hatalom valami veszélyes, valami, amit nem lehet megbízni, amely károsítja vagy megfosztják a szeretet, akkor a pénzt nehéz lesz, hogy ruházza fel az életét, hogy jelenlétükkel.

Cégünk betartja a sok erős hit, mélyen gyökerezik a fejekben. Van során olyan kifejezéseket, mint „dúsgazdag”, „pénzt kap a verejték és a vér”, „pénz a gonoszság gyökere,” és még sokan mások. Sokan vagyunk titkos pénzügyi kérdésekben, sokszor szégyellem, amit a pénz, túl sok vagy túl kevés. Sok szervezet, a munkavállalók bérének titokban azoknak, akik kevesebbet keresnek, nem veszik bűncselekmény, hogy egy jól fizetett kollégák. A pénz hatalma, és miért? Mivel ezek a fizikai megnyilvánulása a szeretet energiája és a hatalom.

Ha problémája van a pénz, akkor mindig, mindig azt jelenti, hogy problémái vannak önszeretet és az önbecsülés, és egyfajta tehetetlenség. Félsz, hogy mi nem a hatalom, és ha igen, úgy tekintjük, hogy nem lehet megbízni.

A pénz nem jelent, és soha nem volt probléma. A probléma mindig abban rejlik, hogy az Ön megítélése magát, és úgy érzi, hogy ki vagy.

Te vagy az Isten, egy mindennel, mert azt adta természetes folytatása valami nem fizikai, tiszta lényege, Isten-Istennő, Minden, Ami Van. Ha igen, akkor minden bőséget az univerzum benned. És sehol máshol. Ez nem tartozik egy másik, vagy jöjjön egy másik - csak rád. Azonban, mivel úgy gondolja, hogy olyan haszontalan, akkor tagadta a lényege az Isten és úgy gondolja, a gyengeség és a szegénység. Igaz emberiség szegénység - szegénység szellem, és nem azért, mert nem elég jó, vagy lelki, hanem mert folyamatosan tagadja istenségét. Tagadja a nagyság és összpontosítani korlátai.

Hogyan vonzza a pénzt az életedbe?

A pénz - csak a fizikai megnyilvánulása a két fő tulajdonságok, amelyek kifejezik a természet teremtményei nagy erővel és nagy szeretettel. Középpontjában a minden meghibásodások két hit: „Én vagyok gyenge” és a „nem szeretem”. Ez a két hit írni a forgatókönyvet az élet a legtöbb ember számára.
Ezek a hiedelmek - nagy hazugság, vagy egy illúzió, amit igyekezett leküzdeni a fizikai dimenzióban.
Amikor szembesül azzal, hogy nincs pénz, mindig hiánya miatt a harmónia közted és a lényeg. Magadba akarsz kifejezni erejüket a szeretet. Szerelem - egy teljes és abszolút elfogadása, ami van, az állami elismerés. Ha a pénz nem jön be az életedbe, akkor egy vagy több területen az életed akkor jön a felismerés az állam, az állam a szabadság, és nem veszik el a tényleges teljesítmény. Ha a kapcsolat, hogy korlátozza a szabadságot, akkor tapasztalat pénzhiány, vagy aggódni a pénz, hogy van. Ha nem tetszik a munkád, akkor blokkolja az áramlást a tiszta kreatív energia, és a pénzkínálat korlátozott lesz.

Ha nincs elég pénz, sokkal hatékonyabb, hogy kedvet kapjanak, hogy mi történik, ahelyett, hogy logikusan kitalálni, mit tehet róla. Itt van, amit fel kell tenned magadnak: milyen területen az élet nincs szeretet és a szabadság? Ahol én szabadságának korlátozására? Tisztelem magam, és ha én szeretem magam? Ahol én tehetetlennek érezzük magunkat? Úgy érzem, a fáradtság egyes területeken az életed? Látni fogja, hogy egy vagy több területen az életed rejlik abban a hitben, hogy nem szereti, vagy tehetetlen.
És hogy mit lehet tenni? Először is, megértjük, hogy a képesség, hogy értékeljük maga lesz a legfontosabb, hogy a lelki és a személyes fejlődés. Ha értékeljük magát, a rezgés növekszik, ha az alábbi egyetemes igazság: „Én vagyok a szerelem” és az „I am erős.” Tehát akkor automatikusan megkezdődik, hogy minél több pénzt. Akkor is meg kell figyelni, hogy a gondolataikat a pénz miatt. Ne felejtsük el, mindent, ami a világon a túloldalon, és a világegyetem megadja amit összpontosítani semmit. A pénz is megmutatkozhat az életedben formájában nélkül, vagy éppen ellenkezőleg, bőven. Universe helyesen mutatja bármi és bárki, mert csak annyit kap pontosan milyen gondolatok foglalkoztatnak.







Szembesülnek a pénzügyi válság, a legtöbb összpontosítani a probléma, hanem a megoldás, hogy csak akkor vezet súlyosbítja a helyzetet. Amikor felébredsz egy reggel és rájönnek, hogy azt tapasztalja, a pénzhiány az első helyen, kérdezd meg magadtól, hogyan szeretnél látni a pénzügyi helyzetet. És azt mondja magának: „Gazdag vagyok”, vagy „A pénz könnyebben jön az életembe”, akkor azonnal elkezdi változtatni a rezgés a pozitív egyenleg.

A pénz szabad áramlását az életedbe, akkor szívesen fogadni és tölteni.

Ha kap csalódott, a kifizető a számlát, vagy valaki szolgáltatást, akkor megakadályozza a pénzkínálatot életében. Gyakran ez az érzés a harag által generált hit a korlátozott mennyiségű pénzt. Ön szívesen adja el a nehezen megkeresett pénzt valamire, ami nem hozza meg az öröm. De itt nem szabad elfelejtenünk, hogy minden anyagi tárgy, amit vásárolni, és minden szolgáltatás, amely akkor fizet, hozza be az életedbe egy bizonyos anyag vagy minőségét.

Emlékeztetni kell arra, hogy a pénz önmagában - nem cél, vagy akár egy elérésének eszköze, hanem csak egyidejű attribútumot, a fizikai szeretet kifejezése energiát. A cél az, hogy az emberek mit akar az életben. Például járja a világot. Vagy nőnek virágok a kertben. Vagy észre kreatív potenciálját. Vagy sok gyerek. Vagy csak élni boldog gazdag életet.

10. lépés

Fontos az a cél maga (vágy), ez a mozgás nem tesz minket boldoggá. Ha tiszta szándékkal, hogy elérje célját, az attribútumok (pénz) akkor jön az életedbe a megfelelő mennyiségben és betölthesse. És nem számít, hogy mennyi pénzt kell, hogy elérje a célját.

10. lépés

Nem cél érjük el a pénz, de a pénz jön, ha éppen útban a célját.

És ugyanakkor meg kell utalni a pénzt gondosan és óvatosan, hogy tisztelem őket. Ne dobja a pénzt jobbra és balra, mintha próbál megszabadulni őket, vagy bizonyítani semmibe őket. De ne hozzon létre magának egy bálvány a pénz, az aranyborjú.

Apropó bőséget meg kell értenie, elsősorban a minőség az életünk. Végtére is, mi értelme a boldogság nem határozza meg, csak a pénz, hogy mi van. Hatalmas befolyást gyakorolt ​​rá az idő, a szerelem, a siker, öröm, a kényelem, szépség, bölcsesség, egészség.

Akkor lehet egy gazdag ember, de hogy boldogan -, hogy vegyenek részt egy érdekes kreatív üzleti, a kölcsönös szeretet, a jó egészség és az ifjúság, kellemes környezetben. Mindenesetre, hogy hogyan lehet, mit kell tenni, hogy milyen élmény, hogy az életben - a választás mindig a tiéd. A gazdagság nem rossz, és nincs semmi kiemelkedő. Szegénységben élő vagy le - ez csak különböző tapasztalatok földi életünk.

Vannak olyan titkok és módja annak, hogy a gazdag és a pénzügyi függetlenség?

Persze, sok ilyen technikákat. Én azonban szándékosan nem ad nekik, hogy ne a hangsúlyt az áramforrásról társ-teremtés. Ez a forrás benned. Ha úgy gondolja, bármilyen rendszer vagy módszer és a titkos szándékkal hajtja végre ezt a koncepciót a gyakorlatba, akkor biztosan sikerül. Mivel a teljesítmény benned, nem titok.

10. lépés

A legjobb módja annak, hogy pénzügyileg független - azt hinni, hogy a pénz jön hozzád az összeg, amire szüksége van a kényelmes élet és a megvalósítása a vágyaidat élet és a munka céljait.

Ahhoz, hogy nyitottabb legyen kényelmes és virágzó élet, menj végig a következő gyakorlat.

Figyelmüket, hogy él a hit a pénz és a jólét. Olvassa el az alábbi állításokat, és jelöld meg magad - akár azok, akikkel legalább részben egyetértek:

- A pénz - ez a gonosz, csak hozza a problémákat és a boldogtalanság.
- Nem lehet, hogy lesz egy gazdag ember őszintén. Minden gazdag emberek - tolvajok és csalók.
- Wealth - egy megpróbáltatás az életemben. Megrontja és megöli minket.
- Wealth teszi az emberek dühösek, önző és keményszívű.
- Wealth jön a sötét erők, amelyek szeretnék átvenni a lelkünk.
- Minden gazdag - naplopók és paraziták a társadalom.

Ha egyetért bármelyik alábbi állítások tehát a fejedben vannak hamis negatív kijelentéseket pénzt. Ezek a hiedelmek nem lesz könnyű elérni a kitűzött célokat kapcsolatos anyagi jólét. Meg kell semlegesíteni a pozitív megerősítések és korrekciója a világnézet.

Például, ha van egy hit, hogy anyagilag fizetésképtelenné az emberek, hogy a pénz csúszik ki a kezedből, és mindig rövid, cserélje ki meggyőződéssel a következő állítás:
„Határtalan jólét és a gazdagság - ez a sorsom, és áldja meg! Az univerzum bőséges és megérdemlem a legjobb, hogy tud adni. Én egy gazdag, sikeres ember! "

Ha úgy gondolja, hogy a pénz magukat „tisztátalan”, és csak hogy problémák és gondok, hogy a gazdagság és a spiritualitás nem kompatibilis, add, hogy a napi állításokat következő:
„A pénz - ez a szeretet. Minél jobban magam körül a szeretet és a harmónia, a könnyebb eljött hozzám a pénz és a jólét. "

Ne feledje, hogy a pénz csak egy attribútum, akkor jönnek magukat a szükséges mennyiséget, ha harmonikus és egyértelmű szándéka, hogy felismerjék valódi céljait és vágyait.

Ne aggódj a „mennyibe fog kerülni?”. Az univerzum fontos csak az, tiszta szándékkal, hanem a költségek annak végrehajtását. Nyugodtan megy a célokat, raduyte lelke, élő mozgalmas életet.

Szórja a pénzt okosan, de ne legyen mohó, és nem fukarkodik a magad. Megérdemled a legjobb. Minél több megengeded magadnak, annál többet bezkorystno adni másoknak, annál több pénzt fog jönni hozzád.

Hozzáállás pénzt egyszerű: találkozik őket szeretettel, és hagyjuk őket meggondolatlanul!




Kapcsolódó cikkek