10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

Gyönyörű gyertyák és mécsesek lehet díszíteni bármilyen környezetbe.

Ehhez nem kell vásárolni gyertyákat és / vagy gyertyatartók, mert lehet kézzel végzik, a régi szikra tartósított házak és több eszközt kéznél.







Íme néhány érdekes ötlet, hogyan lehet, hogy szép és illatos gyertyák és gyertyatartók őket otthon.

Hogyan készítsünk kávét gyertyát
Szükséged lesz:

- kis tál vagy pohár

- gyertya viasz (ki lehet vágni a régi gyertyák, megolvadt és használt)

- kanóc

- szemes kávé

- vágott vanília

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

1. Melt paraffin a mikrohullámú, egy serpenyőben egy elektromos vagy a vízfürdő.

2. Ragaszkodjon a kanócot, hogy az alján tálak, csészék, vagy más formában, ahol továbbra is öntsük olvadt paraffin.

3. Töltsük formában kicsit paraffin, adjunk hozzá egy réteg kávébab és vanília réteg. Ezután töltse ki az űrlapot a végéig. Próbálja tartani a kanóc felfelé.

* Abban az időben ömlött a viasz, akkor keverjük kibír.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

4. Várjon, amíg edzett paraffin, és vágja le a felesleges részét a kanóc, ha szükséges.

Hogyan készítsünk egy gyertya illata kávé kezük

Gyertyák készült kagyló saját kezűleg otthon

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

1. Helyezze a kagyló az újságban.

2. Ragaszkodjon a kanócot, hogy az alsó héj.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

3. a viasz megolvad, és öntsük a kagyló.

4. Várja meg, amíg a viasz lehűl és még a tökéletes dekoráció a fürdőszobában, például.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

Termelés szikra fahéj

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

- fahéjat

- vastag gyertya (nem illatosított)

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

1. Helyezze a gumi a gyertyát.

2. Indítsa lök az íny alatt fahéjat.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

Ezt fel lehet használni, hogy biztosítsa két vagy három gumi.

* Tudod díszíteni egy gyertyát csipke, zsákvászon és / vagy egy szál bogyók (akkor mesterséges).

Főoldal gyertya fűszer

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

1. Öntsünk egy kevés olajat egy serpenyőben, és tegyük egy kis tüzet, de nem forraljuk fel.

2. Adjuk hozzá az olajat és a fűszerkeverékkel.

3. Vegyük le a tűzről és hagyjuk kihűlni.

4. majd a keletkezett oldatot egy edénybe, és hagyjuk állni nem több, mint 2 nap.

5. Olvad a viasz - vágott egy darab paraffin (új vagy régi gyertya), tegyük egy serpenyőben, és tegyük egy kis tüzet.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

6. Készítsünk egy kanóc. Csatolja az alján a korsó madzagot.

7. Adjuk hozzá a jar 2 evőkanál olaj.

8. Az olvasztott viaszt egy edénybe, és keverjük össze az olaj és a paraffin.

9. Helyezze a jar a fagyasztóba 20 percre, vagy csak a hűtőben 1 órát.







10. Ha gyertyát gyújtani, akkor úgy érzi, kellemes illatú.

Lemon gyertya saját kezűleg

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

- paraffinnal vagy méhviasszal

- Lemon illóolaj

- kapacitás paraffin (formochka).

1. Olvad a viasz egy serpenyőben alacsony lángon.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

2. A serpenyőbe öntsünk néhány megolvadt viaszt alján a penész gyertyák és helyezze a kanócot.

* A kanóc is lehet előre ragasztott a tartály aljára.

3. Add hozzá a serpenyőben paraffin néhány csepp citromlé illóolaj.

4. Öntsük a megolvadt viaszt a formába, miközben a kanóc egyenes.

5. Várja meg, amíg a viasz lehűl.

* Tudod díszíteni egy gyertyát juta és a film, ami egy nagy mellett egy ajándék.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

Gyertyák levendula otthon

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

- Soy Wax

- szója kanóc

- aromaanyag

- egy üveg vagy más tartály gyertyák.

1. Helyezzük a szója viasz egy serpenyőben, és a hő 60-70 fok. Egy nagy szója gyertyák kell 2 csésze tört viasz.

2. Miközben a viasz megolvad, tartsa be a kanócot tartály gyertyák.

3. Vegye viasz a tűzről és hagyjuk hűlni 50 fok. Ezután adjuk hozzá az ízesítőanyag - vanília ízű olaj vagy levendula.

4. Az olvasztott viasz szója egy korsó. Próbálja tartani a kanóc igaza volt, erre lehetőség van, hogy nyomja rúd vagy fogpiszkálóval.

5. Az éjszaka folyamán a viaszt megkeményedik, majd a gyertya lehet használni, és ha szükséges, akkor levágta része kanóc, ha túl hosszú.

Itt egy újabb módja annak, hogy illatos gyertyák otthon:

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

- úszó gyertyák

- citrom és lime

- az illóolaj illata citrom vagy egyéb citrusfélék

- fűszernövények

- a fonalat vagy szalagot.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

1. Vágjuk a citrom és lime ékek.

2. Helyezzük a gyógynövények egy jar. A példában használt rozmaring, kakukkfű, levendula és a kamilla.

3. Töltse fel a jar félig tele vízzel, és adjunk hozzá 10 csepp illóolaj.

4. Tegyen egy korsó szelet citrom és lime, és adjunk hozzá vizet.

5. Most, hogy egy gyertyát a víz és díszítik a jar zsineggel vagy szalaggal.

Hogyan készítsünk gyertyát a szív alakú kezük

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

- szója viasz vagy paraffin

- gyertya festék

- íz (lehet bármilyen illóolaj)

- sütőpapír

- egy kis nyárs, nyárs vagy más vékony hegyes tárggyal (hogy egy lyuk a kanóc)

- öntőformák sütés formájában szív.

1. Grind vagy paraffinviasz és öntsük egy serpenyőbe. Adjunk hozzá néhány csepp festék és olvad a viasz.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

2. Miközben a viasz megolvad, tedd az asztalra egy papírlapra sütéshez (valamivel nagyobb, mint a pan).

3. Ha a viasz megolvad, hozzáadjuk a ízesítő- néhány csepp.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

4. Az edényt levesszük a viasszal vagy paraffin a tűzről, és hagyjuk kissé kihűlni, de nem elég, hogy legyen határozott.

5. Töltse fel a serpenyőben megolvasztott viasszal. Ebben a példában egy réteg vastagsága 1 cm.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

6. Hagyja a viaszt, hogy lehűljön, és megszerezni a kívánt szín, de még mindig van, hogy egy kicsit melegebb.

7. Készíts egy kis szív minden lyukat a kanócot.

8. A sütőformák, hogy csökkentsék a viasz (paraffin viasz) formájában a szívek. Viasz-maradék lehet egy tálra helyezzük, és olvasszuk újra és öntsük penészgombák.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

9. Hagyja a viasz teljesen kihűlni (lehet elhelyezni a hűtőbe egy rövid ideig).

10. Vezesse a kanócot a szívét, és vágja felesleges. Nem szükséges, hogy minden szívük pontosan elhelyezett.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

Gyártása rózsaszín gyertyák szép gyertyatartók otthon

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

* Ha azt szeretnénk, hogy a színes rész sima volt, használja szalaggal - hogy a felső része az üveg, és festés után az alján a tiszta szalagot.

* Az extra flitteres söpörni ecsettel.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

Gyertyák, szüksége lesz:

- kanóccal (előnyösen egy fém-bázissal)

- gyertya festék

- esszenciális olajok (ha szükséges)

- fakanállal

1. Olvad a viasz egy serpenyőben. Próbálja ki időről időre keverjük.

2. Míg a megolvadt viaszt, helyezze a kanócot a pohárba. Meg lehet ragasztani a csésze aljára, ha szükséges. Vagy akkor nyomja meg a kanócot két nyárs, tartja össze szalagot. Tedd az üveget.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

3. Miután a viasz megolvadt, hozzáadjuk a kevés festék, esetleg egy illóolajat.

4. Indítsa önteni a viaszt a csészéket. Ezt követően, hagyja, hogy a viasz kihűlni és megszilárdulni.

10 illatos gyertyák saját kezűleg - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!




Kapcsolódó cikkek