Job Description Chef harmadik kategória

Ezt a munkát leírást kidolgozott és jóváhagyott alapján munkaszerződést a szakács harmadik szinten és rendelkezéseivel összhangban a Munka Törvénykönyve az Orosz Föderáció és az egyéb normatív szabályozó munkaügyi kapcsolatok az Orosz Föderáció.

I. Általános rendelkezések

1. Ez a munkaköri leírás határozza meg a feladatait, jogait és kötelezettségeit, a szakácsok harmadik kategória.
2. Cook a harmadik kategóriába nevezi ki és menti fel rendelést az igazgató által előírt módon az Mt. az Orosz Föderáció.
3. Cook 3. mentesítés közvetlenül alárendelt ____________________________.
4. Cook a helyzet a harmadik kisülési kijelölt személy elsődleges vagy másodlagos szakmai oktatás.

II. funkcionális feladatokat

Cook harmadik mentesítést a következő funkciókat:
1. Készítse elő a ételek és konyhai termékek, amelyek előírják, egy egyszerű főzés.
2. Cook harmadik helyezés, szakács burgonya és más zöldségek, gabonafélék, hüvelyesek és a tészta, valamint a tojás.
3. Fries burgonya, zöldség, termékek cutlet tömege (növényi, hal, hús), palacsinta, muffin, palacsinta.
4. Süssük zöldségfélék és gabonafélék.
5. A szűrő, dörzsölje, gyúrás, aprításnál, töltött töltés és olyan termékeket állít elő.
6. Az elkészített szendvicsek, étkezés félkész termékek, konzervek és koncentrátumok.
7. Alkatrészek nyelvtanfolyamok tömeges igény.

III. Job Function

Cook harmadik kategóriába kell tudni:
1. A készítmény előállítási technológiát, minőségi követelmények, árukapcsolás szabályok, feltételek élelmiszerek tárolása.
2. típusai, tulajdonságai és étkezési célú burgonya, zöldség, gomba, gabonafélék, tészta és a bab termékek, túró, tojás, félkész és szelet, tészta, konzervek, koncentrátumok és más termékek.
3. A funkciók és érzékszervi meghatározására szolgáló módszerek a termékek tisztaságát.
4. A szabályok, technikák és a műveletek sorát a készítmény a termékek hőkezelésnek.
5. A találkozó, a felhasználási feltételeket a technológiai berendezések, termelési eszközök, műszerek, mérlegek, eszközök és szabályait az őket gondozó.
6. A készítmény és a technológia a félkész termékek, élelmiszerek és élelmiszer-ipari termékek, beleértve a kompatibilitás és felcserélhetőségét termékek, változások a folyamat a főzés nyersanyagok.

Cook harmadik kategória köteles híven feladataik:
1. Figyeljük meg a higiéniai követelményeknek, ha dolgoznak a különböző termékeket.
2. Vegye figyelembe a szabályokat a belső munkaügyi szabályok a szervezet.
3. Meg kell felelni a követelményeknek munkavédelem és a munkahelyi biztonság.
4. Kezeljük a munkáltató tulajdonát és más alkalmazottak.

A munkavállaló joga van:
1. Időben és jól definiálható a szervezet kap meg szakácsoknak 3. kategóriába bérek.
2. Ahhoz, hogy megvédje a jogok, amelyeket a munkaügyi jogszabályok az Orosz Föderáció a munkavállaló, megsértése esetén a munkáltató biztosítja.

V. felelősség

Cook harmadik kategória felel:
1. Helytelen teljesítmény vagy kudarc a feladatai ellátásához az e munkaköri leírás - meghatározott határokon belül a munkaügyi jogszabályok az Orosz Föderáció.
2. elkövetett a tevékenysége során - meghatározott határokon belül közigazgatási, büntető és polgári törvényhozás.
3. okozó anyagi kárt - meghatározott határokon belül a munka és a polgári törvényhozás.

Megismerkedhetnek a NRU „MEI” ez több mint 800 ember.

Ülést tartottak a diákok és a szülők képviselői beadás felvételi és a kari előképzettségének igazgatóságai valamennyi intézmény és képzési központok NRU „MEI”.

A kiállítások intézmények és képzési központok MEI vendégek is kikéri a releváns kérdésekben az egyetemi tanulmány.

Érdekes műsor hallgatói élet egy interaktív vetélkedő, diák előkészítését és lebonyolítását.

Volt egy speciális kiadás „Radio osztály”.

Meghívjuk a tanulók és szüleik a Day of Open Doors!

Program az események:
10.00-tól 15.00 - tanácsadás képzési területen.
Helyszín: Fő oktatási épület, st. Krasnokazarmennaya d. 17.

Tól 10,30-11,00 - egy bemutató filmet a MEI.
Helyszín: Grand Ballroom, a Fő tudományos épületben.

Tól 11,00-12,00 - a közgyűlésen.

12.00 és 13.00 - találkozó vezetők az intézmények és képzési központok pályázók.
Helyszín: erre a célra kijelölt közönséget.

12.00 és 13.00 - Tanácsok szülőknek kérelmezők tanulók felvételét a kar előképzettségének egység.
Helyszín: A közönség B-318, fő oktatási épület, 3. emelet.

12.00 és 15.00 - túra a részleg és az egyetemi laboratóriumokban.