4. származó bevétel AHAVA vélemények

A márka, amit ismert hosszú idő, de lelkes rajongója is akkoriban, és nem vált. Aztán csak nem 5-6 évvel ezelőtt, így gyakran nem engedhetik meg maguknak, hogy drága arckrém 700-800 rubelt (20 év, ez nem igazán szükséges), és AHAVA majd ugyanannyiba kerül, mint most. Amire emlékszem a márka -, így ez egy pozitív élmény a használata, ahogy akkor szerettem a arckrém ... és tusfürdő lótusz barátnőm adta egyszer, majd az egész 500 ml, és még a aroma, mmmm ... De ez nem róluk, ma fogok beszélni a következő termékek:

4. származó bevétel AHAVA vélemények
1. Ahava Time to Treat Nyugtató krém - Nyugtató arckrém (új elemek nem is a Kosmetisty könyvtár)
2. Ahava Time To Smooth Age Control éjszakai tápláló - Anti-Aging tápláló krém
3. Ahava Deadsea Mud Dermud tápláló testápoló krém - tápláló testápoló krém
4. Ahava Deadsea Water ásványi testápoló - Ásványi testápoló

Leírás a gyártó nem kerül (kivéve az első), mert az összes ilyen alapok vannak Kosmetisty könyvtárban.

Kezdjük megérteni. Tehát, ha több

Ahava Time to Treat Nyugtató krém - Nyugtató arckrém

2. Ahava Time To Smooth Age Control éjszakai tápláló - Anti-Aging tápláló krém

3. Ahava Deadsea Mud Dermud tápláló testápoló krém - tápláló testápoló krém

4. származó bevétel AHAVA vélemények
4. származó bevétel AHAVA vélemények
Ez a cső van nekem egy sor mintával kedvenc krém - amelyet először ismertetésre. Abban Swatch, megpróbáltam megmutatni, hogy a krém nem fehér, de van egy barnás árnyalat. Az illata nagyon erős, de kellemes számomra - mint valami finom kozmetikai szappan, egy jó módja, hogy valaki lehet tolakodó, így azt javasoljuk, hogy teszteljék a vásárlás előtt. A tanácsadó azt mondta, hogy még egy kis krémet labda elég nagy telek a száraz bőrt. Nem tudom azt mondani, hogy hazudott nekem, hanem, hogy hasonlítsa össze a szokásos krém sem. Miután súlyosbodásához (hála az isteneknek, után és közben nem) I sooooo száraz bőr a test, és így ezzel a krémmel jól. Nagyon sűrű és gazdag, de mint minden termék a márka, jól felszívódik. Figyelni, hogy a lányok este „tapasztott” néhány Bodishopovskim Vaj a szervezetben - reggel a zuhany alatt a bőr csúszik, de még nem süllyedt? Ez történik? Tehát ez a krém nem ez történik. Ha ez behatol a szövetekbe és ott dolgozik. Itt van az én benyomásom róla. Ami a sérült bőrt (nekem ez fontos -, hogy mindannyian kisebb mértékben, természetesen) - de lehet egy kis csipet a repedések (igen, ez vagyok én). De most nekem ez nem egy dráma.
Értékelés: 5
Ár: körülbelül 1200 rubelt (8000 Ft)

4. Ahava Deadsea Water ásványi testápoló - Ásványi testápoló

4. származó bevétel AHAVA vélemények
4. származó bevétel AHAVA vélemények
Tovább csodálatos orvosság. Persze, hogy hidratálja is, de nem annyira, mint az előző lehetőség. De általában, ez csodálatos losonchik-testápoló. Van néhány kellemes virágos illata, ezért rögtön meghatározni a rendeltetési helyére - hát, váll és karok. Úgy hívom „kifejezés élvezni.” A váll és például a mell bőre rám nem olyan nagy probléma, és a durván száraz, mint ahogy a többi szerv - ezért ez a krém hasznos számomra. Száraz lábbal valószínűleg csak sajnálom őt bőségesen elterjedt ... Általában azok számára, akik nem rendelkeznek a problémákat túlzott kiszáradását és egyértelműen megjelölt - krém fog tenni. Azt akartam, hogy őt „négy”, mert az a tény, hogy az összes nem túl ő táplálja, de nem ígérünk, az íze csak összezavart, így csak:
Értékelés: 5
Ár: 1000 rubel (7000 forint)

Kapcsolódó cikkek