15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

A férfi feje az egyik olyan hely, ahol a díszítés kell megközelíteni különös figyelmet. Tény, hogy jól néz ki, nem túl nehéz. Egyes haj tartozékok is, és nem a saját kezében van.








Hajtű kövekkel.

Stílusos dekoráció, gyártásához szükséges, amely a klasszikus klip, egy kis darab bőr, egy jó ragasztó és szép kövek, kristályok.

Láthatatlan díszített csillagok.

Rendszeres láthatatlan díszített bonyolult szerkezetű huzal és gyöngy csillag.

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Láthatatlan, gyöngyökkel díszített.

Gyöngy ékszerek - az egyik trendek ebben a szezonban, hogy miért nem díszítik a haj? Emellett szépíteni a láthatatlan mesterséges gyöngy nagyon egyszerű, és a szó szoros értelmében az erő minden.

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Fésűs díszített szálak.

Tedd egy közönséges fésűvel lehet elegáns és világos színes szálak.

5. Elegáns előlap

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Elegáns gyűrű gyöngyök.

Stílusos felni a fej, amely lehet tenni a szó szoros értelmében öt percre a régi gyöngyök és gumiszalaggal haj.

6. Pearl Combs

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Gyengéd haj ékszer, ami könnyen megoldható a gyöngyház gyöngyök különböző formájú és két kis gerincek.

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész






Stílusos dekoráció lánc.

Ahhoz, hogy egy szép dekoráció minden frizura nagyon egyszerű, mindössze két gerincek, fogó, több lánc és egy kis szorgalom.

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Láthatatlan szavakkal.

Hogy a hétköznapi láthatatlan világos és elegáns fém bukovki segítséget, amely lehet vásárolni a boltban művészet és a kézművesség.

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Fényes dekoráció láthatatlan.

A legegyszerűbb módja, hogy frissítse a láthatatlan - festeni a köröm fényes lakk.

10. A vékony csipke

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Bájos öltözködés, amely lehet készíteni kis csík csipke és finom szatén szalag vagy rugalmas.

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Díszítik a régi karika, akkor a nagy tüskék lehet megvásárolni a varrodába.

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Láthatatlan, díszített ágak.

Vékony ágakat lehet alakítani egy szokatlan haj díszek. Szüksége van egy jó mosás és száraz ágakat, festeni őket festék spray és csatolt láthatatlanná ragasztó segítségével vagy vékony drót.

13. Vicces fülek

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Fejpánt füle.

Mert a téma felek, hogy egy szórakoztató zenekar macska fülét. Make a perem segítségével egy közönséges vékony karika vastag huzalból és ragasztó.

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Lünetta pom-poms.

Fashion gyűrű pom-poms, meg lehet vásárolni a boltban, de lehet, hogy a saját kezében van. Ennek alapján meg kell tenniük a szokásos vékony keret, amelyre a ragasztó segítségével kell csatolni színes pom-poms filcből.

15. sál

15 eredeti díszei a hajat a kezét - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész

Díszítése bandanas.

Díszítsük bun vagy a farok segítségével fényes neckerchief vagy bandany.




Kapcsolódó cikkek