8. Berendezés felületképzéshez falak saját kezűleg

Festése a falak segítségével mintás henger, bélyegek és egyéb díszítő technikák létrehoz egy egyedi design. Textúrájú festett falak nézd bájosan, nem így tapétázás bevonatok, mi? Ez sokkal olcsóbb!







8. Berendezés felületképzéshez falak saját kezűleg

Próbáld kombinálni a minta imitáló fa felület, fényes és eleven türkiz árnyalat.

fautánzat

nehézség:

Kezdő, a legtöbb munka lesz, hogy egy mintás henger.

Fontos eszközök:

texturált görgő ahogy nevezik strukturális vagy mintázott. A görgő két görgő (puha gumiból egy nyomtatási applikátor és a hab) és a fogantyú, a teljes építési amely fel van szerelve. (Ilovevalik.ru, The Painted House №9; etsy.com/shop/patternedpaintroller)







Akkor is szükség lesz:

golyóstoll, nagy, lapos felületű mártogatnak görgő és matt latex festék.

Hogyan kell csinálni?

Megjegyzés golyóstoll pereme texturált henger egyrészt, plusz jelet, és az ellenkezője - negatív előjellel. Dip az applikátor a festékbe, majd forgassa a hengert, hogy saját javára. Helyezzük a görgőt a bal felső sarokban a fal és a hengerelt, hogy az alsó szélét. A festék a következő sáv fordult henger mínusz jel neki. Tartsa meg a függőleges csíkok a falon, minden alkalommal változik a kiindulási helyzetét a görgőt plusz mínusz, és fordítva. 3-4 sávok van, hogy mártsa az applikátor a festék. Részletek az összeszerelési útmutatót texturált hengerrel lehet online, ellátogat a termék gyártójának weboldalára hengerek.

Minden, ami a javítás a saját kezét - ez nem nekem való. Inkább bíznak a szakemberek, és pontosan tudja, hogy mi történik, így a tervezettnek. De az ötletek jók, és ha az emberek benne, hogy nem lesz képes díszíteni a falakat, akkor én őket, csak azt tudom örül. Az első lehetőség tetszett a legjobban!

Tulajdonképpen ez a kedvenc címsor. Szeretem, hogy módosítsa a belső tér a jobb!

Milyen érdekes! De ez unalmas és hosszú munka! Igaz eredmény megéri az energiát!

8. Berendezés felületképzéshez falak saját kezűleg
Különleges Project: Kísérlet: Mentsd meg a haját A három hónapos




Kapcsolódó cikkek