511 szovjetek, hogyan legyünk boldogok - a portálon a modern nőknek

511 tipp, hogyan legyen boldog

Szerényen, de elegánsan megjelent könyve „Little tipp, hogy segítsen élni”, írta az amerikai Jackson Browne Nashville, Tennessee, hirtelen bestseller lett Amerikában. Több millió amerikai anyukák és apukák szeretné megvenni, és adják érlelés, repül a szülői fészket a gyermekek, hogy vezesse őket, hogy úgy mondjam, a helyes út, hogy megkönnyítse az első lépéseket az önálló életet. Úgy tűnik, hogy a legtöbb igénytelen, hazai, együgyű tanácsot, akik nem tudják! -, de együtt, hirtelen szerzett új minőség, bemutatva egy értékes lecke az életben, szerető búcsút, kedves és a szigorú szülői áldás. A könyv 511 tanácsok; hogyan lehet egy boldog és teljes élet, ezek a tanulságok saját boldogságát ... Kínálunk egy kis részük abban a reményben, hogy olvasóink fogja találni a gondolkodás gondoskodó amerikai apa dal, és talán hasznos maguk és gyermekeik.












„Ez a könyv eredetileg egy ajándék, hogy a fiam Adam. Amikor csomag egy sztereó és egy írógép. kék sport kabát, és minden mást, hogy szüksége van egy új élet egy elsőéves főiskolás, bementem a szobába, ahol általában fog vcya családunk lejegyez tipp, hogy azt hittem, talán hasznos lehet a fiam. Valahogy ezek a nyomtatott oldalak váltak egy kis könyvet, amit kézbe. Az, amit nem ért egyet, és én biztos hozzá vezetésével életük tapasztalatait, több száz más tippeket. Néhány nappal azután, hogy átadta Ádám a jegyzeteit, ő hívott. „A pápa - mondta -, olvastam a tanácsot azt hiszem, hogy ez a legjobb ajándék, minden, amit valaha is kapott. Megyek kiegészíteni ezt a könyvet tanácsot, és egy nap, hogy ez a fiának. " Az élet ritkán ad nekünk egy ilyen izgalmas pillanatot, és minden alkalommal az érzések lenyűgözi. Tudom. Magam egyszer tapasztaltam. Jackson Browne. "




Kapcsolódó cikkek