5. könyvek „felháborítóan boldog” becenevet Vuychich

Irodalmi kreativitás Nick Vuychich alapján szomjúság az élet, önfejlesztés és a tanulás. Művei tele vannak energiával, amely képes leküzdeni a nehézségeket. Könyveket Nick Vuychich érdemes az embereket, akik nem rendelkeznek a motiváció, depressziós vagy depressziós.

5. könyvek „felháborítóan boldog” becenevet Vuychich







A könyv címe önmagáért beszél - ez egy inspiráló történet arról, hogyan lehet leküzdeni a nehézségeket, depresszió, higgy magadban, és boldog. Nick bizalmasan arról a fizikai problémák és a kapcsolódó tapasztalatokat, hogyan nem volt könnyű megemészteni az állapota, akár a döntést, hogy öngyilkos lesz. Nick Vujicic részt évről évre, hogy a problémák nem korlátozzák, és a lehetőségek a célokat és elérni kívánt. Anélkül, karok és lábak, megtanult mászni, minden értelemben a szó. Könyvében, Nick fogalmazott a szabályokat az élet, hogy segített neki, és most megosztja azokat az olvasók.

„Ez a mű, úgy éreztem, hogy valami erő felemeli me up - lettem könnyebb. Olvastam, hogy a kar nélküli és lábatlan ember legyőzte a harcban, sikerült felkelni a fedélzeten, valamint más szörfösök, azt hittem, fizetni - ahelyett, hirtelen tele meghatározása. Nick Vujicic igazat beszél könyvében: Azt maga korlátozott. És most megtaláltam az erőt -, mintha egy kicsit le a istenien finom sütemény, amely az úgynevezett „élet korlátok nélkül”. Remélhetőleg ez a könyv nem csak lett a vezető, hanem egy talizmán. Nagyon jó, hogy ez a személy írta. Ő egy igazi férfi és egy elképesztően nagyvonalú - ez adja az emberek az élet titkát határok nélkül. "

5. könyvek „felháborítóan boldog” becenevet Vuychich

Ellenállhatatlan - hinni, és elérni. Ez a könyv - mintegy hinni magadban, a tehetségek a cél, és ami a legfontosabb, a Teremtő.

A „The Expendables” Nick Vujicic foglalkozik a leggyakoribb problémákat, amelyek az emberek törődnek:

  • személyes válságok
  • nehézség kapcsolatokban;
  • kudarcok a karrier és a munka;
  • egészségügyi és fogyatékosság;
  • romboló gondolatok, érzelmek és a függőség;
  • kegyetlenség, az erőszak és az intolerancia;
  • annak szükségességét, hogy megbirkózzanak a tény, hogy nincs ellenőrzés.

Nick osztja hogyan lehet leküzdeni ezeket és más nehézségek, és vált megállíthatatlan.







„Ha nem találta meg a szenvedély, vagy eltévedt, miután megszerezte a hit, megbocsátani magának, és kérjük az Urat, hogy tegyék ugyanezt. És akkor lesz megállíthatatlan! „Nick Vujicic

Ez a könyv hasznos lesz azoknak, akik nehézségekkel küzdenek az életükben, és szeretné legyőzni őket.

5. könyvek „felháborítóan boldog” becenevet Vuychich

Ez a könyv - egy gyönyörű szerelmi történet Vuychich Nick és felesége Kanae. Annak ellenére, hogy Nick karok nélkül született, és a lábak, megnősült, és lett egy nagy apa. Mielőtt találkozott későbbi feleségével Kanae meg volt győződve arról, hogy nem nő, nem fog tetszeni, és nem akar hozzámenni. Nick kételkedett abban, hogy lesz egy jó férj és apa. Kételkedtem, hogy még a rokonok.

Ebben a könyvben, Nick és Kanae megosztani az olvasókkal a szerelmi történet. Minden fejezet ennek a munkának szentelt egyes oldalait a szerelem: a megjelenése kapcsolatok lépéseket házasság, a házasság, családalapítás, erősíti a szövetség.

Ez a könyv hasznos lesz azoknak, aki keresi a második felében, valamint azoknak, akik szeretnék házas kapcsolatok sokkal harmonikusabbá válik.

5. könyvek „felháborítóan boldog” becenevet Vuychich

Nick Vujicic tapasztalt, milyen érzés, ha üldözik és szitkokat nélkül karok és lábak, gyakran volt a nevetség tárgya és megfélemlítés. De mindig sikerült megbirkózni a játékot.

Ebben a könyvben az olvasók megtanulják, hogyan kell bekapcsolni az üldözés lehetőséggé; hozzon létre egy biztonsági zónát önmagában; irányítani az érzelmek és saját választ nekik; dolgozzon ki egy stratégiát védelmet üldöztetés; segítsen valaki, aki szenved üldöztetést; a mester az életed.

„A könyv íródott, akik ismerik az ügyet. Vujcic tudja, érzi üldözött tinédzser, és ad egy biztos ellenszere a mérgező gondolatok. A probléma a zaklatás - ez nem annyira probléma a mentális és a fizikai erőszak, mivel a probléma az önpusztító gondolatok, amelyek által az erőszak. Szinte az összes könyvet leküzdését célozza gondolatok, mint a „nem vagyok, mint mindenki más”, „én vagyok értéktelen”, „nem szeretem”, stb Helyeslem 100% -os. Olvasás után egy szép nyomot a lelket. "

5. könyvek „felháborítóan boldog” becenevet Vuychich

Ebben a könyvben, Nick fogalmazott 50 inspiráló tanulság, hogy segít az olvasók bizalmát leküzdeni az akadályokat az életben. Problémák a munka vagy az egészségre, a veszteség vagy a kétségbeesés - Nick tanulságok támogatása és betölt teljesítmény minden helyzetben.

Nick Vujicic - a világhírű motivációs előadó, prédikátor, a rendező a nonprofit szervezet «Life Without Végtagok» hoztak létre, hogy segítse a fogyatékkal élők. Volt születése óta nincs keze és lába, de ez teljesen független, és él egy teljes, gazdag élet: kap két fokkal, önálló gépelni egy számítógép ütemben 43 szó percenként, szörfözik, golfozik, élvezi horgászat, úszás, és még búvárkodás beugrott a vízbe. Nick forrásává vált remény és inspiráció emberek millióinak szerte a világon. Meglátogatta 54 országban. Már több mint 3000 előadás. Ő született és élt sokáig Ausztráliában most feleségével Kanae és synovyami Kiyoshi és Dayan él Dél-Kaliforniában.

5. könyvek „felháborítóan boldog” becenevet Vuychich
Iratkozzon fel oldalunkat a Facebook-on

Julia Dolmatova, a sajtószolgálat „Emmanuel” Egyesület