4 Ways, hogy „hagyja abba az ivást” az általam kért leggyakrabban az alkoholizmus és a dohányzás - a

Hello Dear Dmitry! Már írtam neked postázni egy levelet. A maga részéről azt szeretném mondani, hogy valóban minden a fenti módszerek foglalkozik szenvedélybetegek használhatatlan, mert kúra nem fogadja el annak következményeként. Egész életemben nem próbáltam semmit fent felsorolt, és próbált dobni magát IVÓVÍZANALITIKAI beleértve az úgynevezett „akaraterő” .Problemma több, hogy Dmitrij, orvosok és gyógyszerészek szeretnék jó pénzt keresni, és ha az emberek nem betegednek meg, ezért nem menni az orvoshoz, hogy vásárolni ezeket a tablettákat és mindenféle gyógyszereket. Ha megnézzük az ára ezeknek a gyógyszereket és tablettákat, hogy vajon hogyan lehet olyan drága ?! ... ..Takzhe és különböző varázslók és pszichoterapeuták, összekeveredtek, kizárólag a pénz, és különben is, a tudást deysvitelno egyáltalán nem. Nem betegek jelenti, hogy nincs pénz nincs jövedelem Dmitry zlosschastnuyu értem ezt a pontot? Ugyanez igaz azokkal, akik el alkoholt, miért mondják, hogy ez a méreg, akkor senki csak nem fog vásárolni. Van egy nagyon erős vágy, hogy van egy hosszú távú párbeszédet, és én nagy örömmel és valódi érdeklődés szeretnénk elérni, hogy az On Line képzés és hallgatni fog. Minden jót neked, Dmitry! Tekintettel az Ön és okát Maxim.







Én próbálok leszokni, a másik után „O” a mértéktelen használata narcologists hiányzó három hónapig, aztán egy kicsit, és egy idő után gyógyszeres kezelés Clinic újra. Kódolt félnek igen, és néhány barátja, hogy egy ideig segít, akkor binges gyakrabban és

Szia, Dmitry! A férjem iszik, több mint 20 év- inteligentny alkoholizmus minden szakaszában és proyavleniyah.Sam mindent ért, és mi vsya.Semya hat ember fia, menye, unokája, a kis, és a férje a legkisebb. Mindenki azt gondolja, hogy van egy tisztességes család, és mi történik otthon, nem tudom. Gyermekek tanult kitüntetéssel. De a kellemetlen adott magatartás a pápa. Megvan már, mint egy nő, annál valószínűbb, érzékelhető nem csak egy dada valószínűleg. Természet az én nyugodt, de határozott, minden kísérlet, hogy mentse az nem vezet semmi, de megaláztatást. Én nem sértődött meg, mert tudom, hogy ez a betegség lehet hiábavaló. És a gyerekek szégyellik hamarosan 55, és minden kéjes! Ez most. És élni valaki azt akarja, hogy normális. A remény az, ami tartja szem előtt, de attól tartok, ez hiba volt ... Elnézést a kinyilatkoztatás! A válasz vár egy e-mailt. Köszönöm.

A nevem Alexander - Én 37 éves ...... én kódolt bizonyos idő óta 26 év 1 év 2 év múlva - jól ....... Ezután a 10 éves, de elkezdtem inni, ha volt 5 és fél éves, de amikor kódoló - is húz inni, de marad, amíg az utolsó .... Nem volt a stroke után öt és fél év - csak egyszer, reggel - nos, nagyon húzott inni .... majd amint rosszabb lett, és rajzolunk, és a rajzolt italt minden nap ...... én is emlékszem, egyszer nem jön a munkából ...... nekem kódoló udovalos nem iszik hónapban történt viselkedett, év ....... Egyetértek azzal, hogy a kódolási emberek ispytovat - depresszió vagy szomorúság vagy radrozhitelnost - én nem ittál -as vendégek nem megy .... és részt vett szabadidős tevékenységek és a szabadság ...... a módszerei vonzott - Azt akarom, hogy távolítsa el a programot az alkoholos testük - örökre.

Üdvözlünk! Azt akarom, hogy adja át a kurs.Onlayn.Posmotrel két vidio.Vse én tapasztalatok, gondolatok, a tudatosság és megértés személyes problémák hangot 100% .Mne képes megváltoztatni valamit, kemény ivás, és hozzáférést biztosít munkát. Tudtam inni egy-két pohár, és menj spat.No néha fúj teljes smysle.Slovno démon inspirálja és itattak, amit nibud.Da én zuhant gyermekkori Apa pil.Nam alatti gyermek orrát lozhili kenyeret áztatott vodka ..., miközben a szülők veselilis.Chego valami hiányzik, ami megszabadulni a múlt alapján varrt kétszer 7 éve nem iszik, és elmenekült .... Itt és elkezdtem keresi a módját, hogy ki varrás nélkül ... Ingyenes.
Tisztelettel, Vladimir.
Várakozás egy meghívás egy szemináriumra, és hogyan kell fizetni érte?

Ahelyett, hogy: „Jó estét, Dmitrij” írja: „Kedves Dmitry!”
Csodálom !!
Negyven évvel az ivás eltelt majdnem minden technikát. Az eredmény nulla.
Tegnap kaptam az első levelet ... hallgattam egy kicsit ...
Szerintem: „Igen, igaz, de ez köztudott ...” - és lefeküdt.
A következő napon, talán nem, és doslushivat, de a zseniális felirata: „” Csak látta a láthatatlan tehet a lehetetlent ... „kénytelen folytatni.
Folytatás ... és kész a csodálat és öröm!
Ön nem csak jobb, akkor 300% -os helyes.
Ahol az imént volt és mindig a hozzáállásom a „tanár” véget ért iróniával a különböző szinteken.
Te vagy az első, akinek valóban úgy gondolom, és teljes mértékben egyetértek!
A saját lecke először maguknak tezisno összefoglaló.
Azt állítjuk alapos munkát.
Köszönjük!
Különösen örvendetes az a tudományos megközelítés és bizonyíték!

Üdvözlettel, Eugene.

Köszönöm, Eugene! Te nagyon jól minden kiderült. És örülök, hogy elment, majd egy teljes tanfolyam (6 nap oubcheniya), és most élni, mert az ő alkoholmentes és boldog az új józan életet! Nagyon örülök neki. Ez - őszintén ...

Jó napot, Dmitry.
tapasztalat alkozavisiosti nagyon nagy, majdnem lemondott






A kódolás egyfajta mankó járni egy rövid távolságra egy év
A módszer érdekes egy győzelem nélkül a vegyi anyagok és egyéb kódolások
Gondolom, hogy a módszer azt is dolgozik eltávolítására más negatív programokat
Meg kell próbálni

Próbálok segíteni a barátjának kijutni alkoholfüggőség. Ő egy híres akrobata zsonglőr. Ő szentelte életét, hogy cirkuszművészet. Egyszer megállt, hogy beszéljen, ment keresztül a válás, kapcsolatok megszakadásához gyerekekkel és sok kellemetlen helyzeteket. Inni kezdett, miután 6-7 év I elérte azt a pontot, ahol már nem képes irányítani az alkoholfüggőség. Él az Egyesült Államokban. Minden elvesztettem. Mi a teendő ebben a helyzetben? Hogyan segíthetünk?

Helló Elmentem egy pszichológushoz a probléma az alkoholizmus az elmúlt évben. Van elég egy foglalkozásra. Több nem megy. Most azt gondolom, hogy próbálja

Kódolt kétszer, a második alkalommal nem sikeres. Úgy érzem, hogy az alkohol egyre felett rám, de nem vagyok vele. Tényleg azt szeretnénk, hogy egy normális józan ember.

Küzdök kilenc let.Kodirovalsya nyolcszor, és minden alkalommal, amikor új metodom.Rekord inni egy év és tíz hónap, és istálló és eltörik elolvad minden menshe.Obyazatelno poporobuyu az eljárás Dmitry.

Megpróbáltam mindent, de a varázslók és lélektan.
Kódolás sokáig.
A kezelés a klinikán - teljes képtelenség. Term önmagában psihushke mondatokat. Nyilatkozat megjegyezte jó ...
További jó hasznát volt, hivatkozva a pszichológus-pszichiáter Savin. Egy év két részeg.
Szeretnék józanok.
A webinar tegnap késő. A munka nem teszi lehetővé, hogy egy bizonyos ideig a számítógép.
Meg akartam kérdezni, hogy a meghajtó ugyanolyan hatásos, és mi számítunk egyéni támogatást.

2-szer varrt eksperalyu 3 éve nem iszik, de aztán kitört! Elvesztette a feleségét. pyanok után egy nagyon rossz párszor ásni! zadolbalo végre! hochyu normális életet

Próbáltam kódolt és nem ivott 7 év, de rájöttem, hogy ez csak egy átverés, és mossuk le még jobban. Van binges két hétig. Ez csak egy rémálom. A feleségem három éve meghalt, és édesanyja a közelmúltban elhunyt. akkor is, ha nem iszom, súlyos depresszió, nagyon magányos, és egy kicsit az alkohol elnyomja a veszteség fájdalmát. Fogalmam sincs, mit kell tennie.

Sör, sör, ... Minden este, egy liter, vagy kettő. Vette proproten kissé csökkenti a sóvárgást, elég egy hétre. Bár senki sem tudja, hogy mit lehet adni, de a feleség elkezd hatását nem a jó értelemben. A gyerek felnő. Még nem érti, de nem sokáig. Szeretném rázendít egyszer és mindenkorra ..

Szia, Dmitrij én alkagolik magam értem, és nem tudom kezelni, hogy a gyúrás nem iszik, akkor mértéktelen nap 5potom ismét egy hónap józanság, ha távol ünnepnapokon nem iszom, de valami schelkaet mindannyian szeretnénk, hogy egy italt, és gondoltam, ezek kísért és az alkohol legyőzi szeretné kipróbálni a technikát.

Hasonlóképpen mindent megpróbáltam - kódolás - magic - Clinic - kémia - akupunktúra, de a vírus nem ment ki a fejéből - folyamatosan lebontja.

Dmitry, kérem a segítségét. A fiam italokat. Inkább nehéz lesz megrögzött iszákos. A történelem egy szegény öröklődés. Igen, és az én boromat a nagy enni. És itt van, hogyan kell segíteni neki, nem tudom. Remélte bozhenka segíteni, hallani imámat, lásd a könnyeimet. Saját kérések, könyörgés, fenyegetés, hiszti, stb Persze, nem kell alkalmazni. Kódolás. Elkezdtem inni a harmadik napon - érvelt barátok. Hallgassa meg a tanulságok nem xochet nem teszi. Mit kell tenni? Üdvözlettel, Natalia

Megértem, hogy a szeretett egy iszik, de nem te vagy.
De ha tényleg segíteni akar neki, akkor feltétlenül kell menni és tanulni.
Oktatás nélkül nem kap semmit.
Minden a régi módszerek és technikák nem működnek.
Egy új, nem tudom.

Nem a tudás, és ezért a holtpont.
És te soha nem lesz képes, hogy valóban segíteni az ivás személy, amíg megtanulják.
Kérjük, megérti!

Ezért arra vár, hogy töltsenek ki egy 6 napos online kurzus rokonok ember iszik (igen, tudom van egy tanfolyam rokonok), akkor tanulni - Hogyan segít az ivás személy, akkor is, ha nem hallja, nem érti, stb ...

Veled, akkor nem csinál a témáról az alkoholizmus, és hogyan segíti az ivás személy. Érted a különbséget?

Ahhoz, hogy jöjjön, és tanulni az online osztályok, mert az I betű, jó szándékkal, nem tudja befogadni a hat napos képzés anyaga. Tárgy komoly. Ezért a megközelítést kell komolyan.

Szia, Dmitry! Iszom vodka és a bor több mint egy éve. Ha nem iszik minden megfelelően működik, meg kell inni egy kicsit, és húzta vissza. Egyszer kódolt lézer 3 évig tartott, 1,5 év, és elkezdett halkan pezsgővel, majd így tovább. És én tartott forog a fejemben, hogy szeretnék inni. Azt értem, hogy nem szükséges, de nem tud megbirkózni velük, a késztetés, nem hátrált meg, amíg részeg. Aztán beteg, átkozva magam, de nem tudok segíteni. Úgy találtam a cikket az interneten, és úgy döntött, hogy kipróbálja. Remélem, hogy segítsen.

Tatiana, mit leírni ezt a munkaprogramot az alkohol benned ... Üdvözöljük a természetesen megtanulják, hogyan kell eltávolítani, és ne igyon örökre.

Bár semmi sem próbáltam, mindig látszott. Cs nem olyan rossz, de felfigyeltek. hogy már nem jó, és roll le mindent. És még ha lenne is ilyen csoda pirulát, ez lesz kakayto félelem (és hogyan nem iszom. És az ünnepek, és néhány összejövetelek? És pihenni? Én lesz mások számára unalmas és furcsa) Ez az, ahol rájöttem, hogy van valami, mint időt és tartják alkoholista.

Maxim józan életet 🙂 nagyon örülök, hogy tudom, az biztos. Csak ha iszik, úgy tűnik, hogy az öröm fog menni, ha kilép. De ez csak illúzió. Tehát mondjuk azok, akik soha nem nem adta fel, és így ment egy állam az absztinencia. Az önmegtartóztatás és józanság két különböző dolog, de most már nehéz nekem magyarázni, mert ez a téma egy másik előadás, hanem post ...

Ital 17 év ((Van egy sört alkogolizm..skoro vagyok 30, és úgy érzem, hogy leragadt az ebben és az EU folytatja és tovább, el van látva a májzsugorodás, vagy valami ((nagyon ijesztő (növekvő lánya 5 éves, az ESS nem tud teherbe esni, úgy érzem, mindezt azért, mert az én alkohol iránti vágy! iszom egy héten át 3-4raza 2-3litra az vecher..litso lett szürkés, fénytelen szemek, állandóan depressziós, egy csomó komplexek ((szeretnék nagyon sokat változtatni !! legyen boldog és vidám, anélkül doppinga én csak fáradt főnév-ty!

Üdvözlünk! 15 éves megpróbálták alkohol (anyja elhagyta egy üveg vodkát a teszt tűzifa), kellemes relaxációs állapotot. Ezt követően, mielőtt a disco biztosan ittam egy kicsit, és úgy érezte, felszabadult, és jön le az egész disznó! Jövök egy művelt virágzó család, rokonok nem szenvednek az alkoholizmus. Csak miután 35 rájöttem, hogy a zöld kígyó ravasz és veszélyes, és segítségre van szüksége. Nem hiszem, hogy a kódolás, terapeuták, a gyógyítók, sajnos, és nem próbálja kezelni! Bízz ezt a módszert Poradova, Isten ments minden erőfeszítés és türelem!

A fiam iszik, milyen következményekkel jár, és milyen az élet, nem kell mondani, feleslegesen. Ez gyakorlatilag ugyanaz egyáltalán, akik ittak a családban, és csak ... fáradt.

Üdvözöljük Dmitriy.U minket nagy gore.Pet syn.Emu elmúlt 40 évben. Eleinte függők. .Pytalsya kezelték saját kap tőle. Úgy tűnik, mintha „ugrott” a tűt. Aki iszik. A kísérlet, hogy segítsen neki, mint valaha, hiábavaló. Már év. Lánya 10 éves elhagyatott házban. Ő él velünk. mert félnek a sikolyok. (Ő nem harcol) Ha az ital tartalmaz zene 100% -kal. Valószínűleg már megtört lélek. A kerület nem hozza. Az LTP nincs hely. Nem tudjuk, mit kell tenni. Mi már elveszítette

Próbáltam különböző módokon és psihokodirovanie és összevarrjuk, és a klinikán feküdt. Nem elég sokáig. A függőség csalódott egyáltalán - ez az áltudomány kábítószer- és alkoholfogyasztás. Remélem, hogy a módszer segít.




Kapcsolódó cikkek