35 értékelés alapján körülbelül kare noir Moszkva, Sviblovo, Azure utazás, 1, p

Jó napot! Mi megrendelt Carhaix Noir mennyezetek (PVC és szövet DESCOR) együtt a világító lámpatestek, mennyezetek minden hozott, de az összes piszkos. A munkások azt mondták, hogy már az összes ezeket a felső, akkor lesz egy rongyot és protrete. Mennyezetre szerelt festés után a falak, azt mondta, hogy hozzák magukkal a porszívóval, és óvatosan tegyen meg mindent, porszívó természetes senki hozott. Eredmény: sima elhagyta a piszkos, szemét rakott és kidobják az ajtón az előcsarnokban, így nem látott semmit, a szerencsétlen személyzet. további ›







A lakás egy durva kivitelben. Mennyezet az egész lakásban húzta fiúk bölcsen kéri felajánlott mennyiség több lehetőséget a helyét a berendezési tárgyak. A fürdőszoba mennyezet ajánlott, hogy egy fényes (fényes csempe is), mint a nagyon elégedettek voltak, a többi készült matt. Az elvégzett munka gyorsan, az idő, olcsó. Azt javaslom.

Hogy a javítások a lánya szobájába, ő kérte a mennyezet egy minta, plusz egy nagy fejek száma. A vállalat fordult ajánlása alapján kollégák és elrendelte zamerschika este, és már megérkezett a következő napon. A mérések nem fizet. Az ár is elfogadható, a munka gyorsan befejeződnek. A kép világos és tiszta, fény nagyon szép - a gyermek boldog.

Rendeltem a nappaliba szatén felső határt. Megérkezett a méretezés mester számított költségét, és én szerződést írt alá. Telepítők jön egy pár nap, gyorsan szerelhető mennyezetre, így a tiszta szobában. Semmi sem panaszkodnak. Még a tapéta is mentes a szennyeződésektől és a karcolásoktól. Stretch mennyezet teljesen átalakította a nappaliban. Szeretem, ahogy néz a nap és a mesterséges fény. Annak ellenére, hogy a magassága a szoba esett, vizuálisan úgy néz ki, tágasabb.

Rendeltem a Carhaix Noir szövet mennyezet. Kiváló minőségű munka, festmények neves gyártók. A rengeteg. A jó designer, tapasztalt kézművesek, akik képesek arra, hogy gyorsan és anélkül jambs. Az ára az összes fenti egy normális, átlagos áron. Az ilyen kapcsolat nem gyakran, a vállalat valóban figyelmet érdemel.

Nincs semmi rossz tudok mondani a cég. Ők az én lakásomban telepített álmennyezet. Őszintén szólva, nem is vártam, hogy minden rendben lesz erre. Kezdetben segített a gyártó azonosításához, valamint a mennyezet látható. Beszéltünk részletesen mindent, beleértve, hogy mit kell nézni, és főleg nem kell neki. Ott voltak normális, elfogadható áron.

Köszönjük a cég Kare Noir a szépség, a lakás. Kérte, hogy több cég, de a hagyományos megközelítés az ügyfél - ez az ára, ez a döntés nem elégített ki. A srácok a Carhaix Noir nemcsak kínált lehetőségek világítási megoldások, de ez is tekinthető megtakarítási lehetőséget a telepítés a csillagos ég. A csapat szerelők örömére - minden a munka oszlik szakaszában: telepítés egy bagett, és adott ajánlásokat, hogyan kell elvégezni befejező munka után a festmény a fiúk meghatározott ágynemű és berendezési tárgyak. Köszönjük!

Feszített mennyezetek ennek a cégnek azt tanácsolta barátok. Mennyezetbe süllyesztett az ütközéseket a mennyezeten, mielőtt évente egyszer, rendszeresen meszelt mennyezet. Legutóbb, már elöntött szomszédok, az összes folyadék jelent meg nálunk a mennyezeten okozott szolgáltatást, akkor nagyon gyorsan kiszivattyúzott víz és a mennyezet vissza a korábbi állapot. Meg kell jegyezni, hogy az összes víz a mennyezet és nem kicsit kiömlött.







Megrendelt Carhaix Noir matt mennyezetek (Németország) a konyha, a folyosón, és a fények. Ahogy ígértem zamerschik, mennyezetek általában szagtalan, telepített minden gyorsan. Minden jó, de egy kicsit pad, a szerelők nem vitte dekoratív betét. Befejezés minden másnap, a szó szoros értelmében 15 percig, minden úgy néz ki, szép és sima, köszönhetően a személyzet!

Számomra fontos volt, hogy a mérések az esti órákban. Hívtam a Kare Noir, ugyanazon a napon készült megállt, és minden szó. Azon a napon, a telepítés érkezett időben, gyorsan, tisztán, pontosan és nagyon jó minőségű készült munkája. Szemetet eltávolítottuk. Mennyezeti elégedett volt. Köszönjük!

Általában igen. Mennyezet a mennyezet, nem rosszabb, mint a többiek. Elégedett a szolgáltatással. Tekinthető tenni. Jöttem egyszer elfogadta a munkát, fizetett ki. Ezt követően véletlenül átszúrta egy kis lyuk. Úgynevezett érkeztünk, másnap, és tegye a tapaszt.

Telepítése előtt fordult az egész internet a téma álmennyezetek. Volt egy nehéz határidők, és biztosan nem akar túlfizet. Kiváló minőségű munkát az arányos költség ... KARE NOIR teljesítené a követelményeknek az időzítés, minőség, költség, és nem utolsó sorban - az udvariasság, finomság és szakmai tetszett nekem. Ő azonnal vette a rend, a fiatal férfi, aki eljött a mérés és kínált valamennyi lehetséges megoldását én. további ›

Olyan ez, mint a mennyezet fotónyomtatás, „Heaven”, amely már telepítve van a szobában a fiát. Köszönöm szépen ezt a szépséget, most a feleségemmel gyakrabban előfordul az ő fia a szobában, mint otthon! :) Én ajánlom Kare Noire barátok. A felesége és a fia nagyon tetszett!

Rendeltem a felső két szobában. Tettünk 4 napon át. Kiváló minőségű, gyors és ami a legfontosabb, szép. Szerelők udvarias srácok, részletesen beszámolt arról, hogyan kell vigyázni a mennyezet. Nagyon boldog voltam. A következő felső kell rendelni csak az Ön számára! Köszönöm szépen! Minden barátai tanácsot a cég.

Javításokat a házban jött a színpadra, ahol meg kell csinálni a mennyezet. Az a tény, hogy szinte minden területen ez lesz nyúlik a probléma megoldódott. Hívja fel a cég a kora reggeli órákban, a mester jött ugyanazon a napon csak néhány óra, hogy a szükséges méréseket a konyhában, és mi volt a meglepetés, amikor arra a kérdésre, „mikor lesz kész mennyezet, és akkor mi telepíteni, azt mondták, holnap. Ez hatékonyságát! Őszintén szólva, nem is vártam, gondolom, legalább három napig. A tető. Továbbá, ›

Én javasoltam a vállalat barátok, akik május végén volt a plafon. Azt címzett sem, mennyi ideje nem bánta. Van egy kis kis család egy standard belmagasság, miért telezsúfol a lakás többszintű szerkezet azonnal visszautasította. Anyaga fehér matt vászon kínai, kezelni egy munkanapon belül, az eredmény teljesen elégedett, semmi kilóg bárhol, redők és varratok nem látható, a felső kellemes a szemnek. Szerelők udvarias, úgy érezzük, hogy a hosszú ideig a fejét. Köszönjük a munkát és sikeres mindent!

Álmennyezet, létrehoztuk a cég Kare Noir. Menedzserek nagyon jól működik, adtak kiváló tanácsokat, és válaszolt minden kérdésünkre. Csak köszönhetően a mesterek ezt a nagyon gyorsan és pontosan, mi minden.

Bekapcsoltam ajánlására egy barátom, aki már megrendelte a mennyezeten a vállalat. Eredetileg akartam egy többszintű mennyezet, de nem akar csinálni a gipszkarton. Az adagoló azt mondta, hogy meg tudod csinálni a feszültséget. Minden munka volt 7 nap, így először emelt profilját, csak akkor már mérni és fóliás. Mint az a tény, hogy a telepítők mindig időben megérkezett dolgozni. És zamerschik mindig csatlakoztatva (felveszi a telefont) Ha bármilyen kérdése van. további ›

Végül a lakásunkban befejeződött javítás! Mennyezetek, elindultunk az utolsó szakaszban, így nem volt ideje, hogy válasszon egy cég! Miután elolvasta véleménye, úgy döntöttünk, hogy hagyja abba a választás ez a társaság. És ma azt mondhatom teljes bizonyossággal, hogy nem hiába! Ez az utolsó érintés formájában tökéletesen fehér, szatén feltűnésmentes mennyezet, oda vezetett, hogy a teljes öröm a mi új lakások! Nincs szaga, a telepítési idő volt kevesebb, mint amire számítottunk, és ami a legfontosabb nem változtatások vagy módosítások! Minden kihalt. további ›

Szatinfehér felső rendelhető „Kare Noir”. Igény szerint kommunikál kellemes fiatalember, aki gyorsan rendezett minden szem kívánságaimat. Masters is hagyott pozitív benyomást tettem egy első osztályú mennyezet. Ugyanakkor nyugodtan válaszolt minden kérdésemre. Ő adta ajánlásokat ellátást, ami szintén fontos. Remélem, hogy a mennyezet fog szolgálni nekem sokáig.

Hívja a cég „Kare Noir”, ő kérte, hogy konzultáljon. Lány velem annyira, hogy beszélni, mintha kellett, hogy ő hívja elvonni valami nagyon fontos. „A színház kezdődik fogas”, és a cég arca ezekkel a lányokkal.




Kapcsolódó cikkek