24 óra nőgyógyász - Oldal 8 - Láttam az egészet

És azonnal kiabált basszus - jó fiú! Gyermekápoló szopás nyálkát a légutak, hogy a baba is szabadon lélegezhet, darabos szemét eltemetve a speciális antibakteriális megoldás a megelőzés a gonoblenorei. Ezt megelőzően, a fiú már feküdt a hasán anya megpróbálta mellét. Anya felnyög, nyögések, még mindig nem hisz a valóságban mi történt.

Rada Őrülten kéri egy nővér, hogy hívja a férjét. Várjuk a placenta van, akkor az első jelei. Minden mozgott. Azt vizsgáljuk meg alaposan. Az orvosnak figyelemmel ezt a folyamatot, feltétlenül alá kell írnia a integritását a méhlepényen.

Ellenkező esetben, még ha egy kis darab placenta a méhben marad vérezhetnek erősen. Ebben az esetben szerencsések voltunk, a méh zsugorodott, legyen sűrű. Vérzés szülés volt körülbelül 150 ml. Ez a norma. Nő pihen a szülés után, a bába azt javasolja a rendet a generikus, gyermekápoló elvégzi a szükséges eljárásokat a gyermeket, és megyek levelet előfordult a betegség. Ez írások sok éve zaklatja az orvosok megunni sokkal több, mint sok órányi fizikai munka.

Feliratú tonna papírt, és mindez megy generációról generációra. Egy napon majd lesz változás ebben a tekintetben? Szeretnék felnőni ezekre a könnyű időkben.

Történelmet írt a betegség, szülés után néztem újra - minden rendben van, akkor lefordítani a szülés utáni kórteremben. Megyek a staffroom, lehet, hogy pihenjen egy kicsit? A betegek egyre kész ágy, hallottam csoszogó lépéseket a zuhany, az irodában csendes. Az utca sötét volt, a nyitott ablakok megtöri a hideg friss levegőt. Hallom, egy éles hangos hívás a bejárati ajtót.

Kapcsolódó cikkek