16 értékelés alapján körülbelül TriActive Moszkva, Basmanny, Butcher Street, 30

A 50 éves kíváncsi a facelift. Menj a műtét volt ijesztő, de szinte érett. Azonban a főnök tett egy ráncfelvarrás, és néztem, meggondoltam magam. Úgy döntöttem, hogy egy kis vért: nem ultrahangos lift. Hosszú keresett egy orvost, olvassa el az értékelés. De valahogy nem inspirálja. Egyszer láttam átadása NTV, ahol csak ez a téma merült fel, és az orvos arcát emlékezni. De a nevét, vezetéknevét - nem a név a klinika és a TV nem mondta. És Butcher hirtelen szembe vele szemtől szembe. további ›







Kedves Natalia Vladimirovna gratulálni Önnek és kollégáinak a Happy New Year és Boldog Karácsonyt! Kívánok tartani a csodálatos hangulatot teremtett a klinikán, bővíteni a kört a rendszeres vásárlók. Remélem, tetszeni fog a fent boldoggá tesz bennünket, és hogy a fiatal! Nagyon elégedett az eredménnyel ultrahangos facelift és a nyak. Köszönjük!







Köszönöm az ingyenes biorevitalisation! Nagyon hasznos és érdekes eseményt, mielőtt az új évet! Hű, ez adja meg az injekciót biorevitalisation, tovább tart. Külön köszönet az ékszer vállalt kontúr műanyag - és az arc és ajkak természetes. Még a férjem, aki visszatért az utazás rájöttem, hogy megnövekedett az ajkam.))) Azt mondja, akkor nélkülem kipihent és szebb.)))

Hosszú akartam frissíteni a bőrt, és a száját. A minap jól ment a klinikán, „TriActive”. . Kiderült, hogy osztoznak a kontúr műanyag és a Botox))) Én nosogubki ajkak - 1 ml. Restylane és Botox közötti területen a szemöldök és a szarkalábak. Ennek eredményeként a két biorevitalisation kaptam.))) Szeretném megköszönni Natalia Gaydash jutó.




Kapcsolódó cikkek