100 Kérdések szóbeli vagy írásbeli kommunikáció angliyskomart tanulási int kft

nyelvtanfolyamok

  • Nyári nyelviskola a diákok számára London (16-17) - felkészülését az egyetemekre Angliában
  • Nyári Tábor diákoknak (14 -17) Londonban egy modern campus a Temze Docklands
  • Egyedülálló nyelviskola a diákok - felkészülés IELTS, CAE, FCE (13-17)
  • Kosárlabda Akadémia Ardmore és angol iskolás gyermekek (9-17) Angliában, g.Pitersfild
  • Olcsó angol nyelvtanfolyamok a Paddington területén
  • Ardmore Labdarúgó Akadémia és az angol iskolás gyermekek (9-17) Angliában, Mr. LIDINGTON
  • Angol fiatalok és felnőttek a csodálatos város Exeter, England (16+)

Vevőink

„Hallottam a beszélgetés csapat sokáig, de azt hittem, furcsa foglalkozás. Nem értettem, mit lehet beszélgetni idegenekkel, és még tört angolsággal. Azonban az első ülésen húztam az első percekben. Ezekben beszélgetések szükség van egy kép közepén, fényes és élettel teli. Sean, a hangszóró, és ez be is igazolódott. Ő is bekapcsolódott a másodpercek kérdése minden résztvevő egy-egy játék. Köszönöm Sean, az öröm kommunikáló köszönhetően Irene a következő nyomás a komfort zónában egy édes vergődő ismeretlen környezetben dolgoztam önállóan egy ausztrál tanár, de a csoport tapasztalat fontos, és szüksége van együtt más gyakorlat. Örülök, hogy továbbra is. Köszönet a szervezőknek













Ekaterina Moszkva, 33 éves

Anastasia (fia 11 éves)

Online osztályok tanulók számára egy angol kiscsoportos és egyéni online osztályok egy angol nő Gold „By the way, elfelejtettem mondani, hogy az iskola az angol a harmadik trimeszterben fia 5. A második, ez volt 3, tehát ebben az évben itogovaya- 4 . A hatás egyértelmű! Köszönöm "

Online osztályok egy angol számára alapfokú gyerekeknek: „Bár a lányom az első lecke szinte nem érti, mi volt, hogy azt mondta, de tetszett a lecke, mert ott volt a humor és a barátságos légkört.”

Online osztályok tanulók számára egy angol kis létszámú csoportokban: „A gyakorlat egy speciális köszönöm. Jöttem egy leckét, és füle nevetett. A baba nagyon boldog. Köszönöm, ez egy okos gyakorlatban. Szeretnénk tanulni. "

Online tanfolyam gyermekek egy angol: „Anyag ad Jacqueline sokszínű, számomra úgy tűnik, hogy ő interesen.Da őket, a haladás azt is észrevettem, egy hónap után a képzés heti 2 alkalommal. És a fiú úgy érzi, hogy ".

Online tanfolyam „angol önfejlesztői”: „Volt egy nagyon elfoglalt, amikor Leonora (egy angol) csatlakozott során az angol nashegoonlayn yazyka.Eto és hirtelen volt a másik oldalon azonnal aktiválódik lappangó tudás soobrazhalka megszerezte a vonakodás csapdába ki a lehetőséget kommunikációs snativespeaker.Horosho legyen több ilyen „meglepetés” - nagyon fel van töltve, „többet.

Félig online tanfolyam „angol önfejlesztői”: „A rendszer, amely találta a tanulmány: Csoport + egyéni leckét, nagyon hatásos számomra. Láthatjuk, hogy hol van, hogy van ez a csoport dinamikáját, és csak öröm beszélni az élet egy ember-osztálytársai angolul. És minden, ami nehéz volt megemészteni a csoport mehet már külön-külön. »Tovább

Félig online tanfolyam „angol önfejlesztői”: „A legfontosabb dolog, hogy adott nekem órák Art of Learning International - az íze az angol nyelvet. Nem tudom, hogyan magyarázzam el, de csak angol kezdtem tetszik, és én is akartam tanulni nyelveket. Egyéb ... Tovább

hasznos cikkek




Kapcsolódó cikkek